Şimdi Ara

Sony PS4 1099TL 33TL avea ve 111 maxipuan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.n11.com/sony-ps4-500-gb-pal-oyun-konsolu-ayni-gun-kargo-P23385377?rf=gunun-firsati

Arkadaşlar 1099 TL 33TL avea kodu ve 111Maxipuan var düşersek 955TL gibi bir fiyata geliyor.

• Eurosia garantili olsa tam bir sıcak fırsattı bana göre
  • çok iyi fiyat, garanti düşündürücü ama almamak için direniyorum şu an
  • güzel fiyat yurtdışındakiyle aynı geliyor eğer yakın fiyata TR garantili yoksa alınır.

http://www.amazon.com/PlayStation-4-Console/dp/B00BGA9WK2
  • Bölge NTSC u mu j mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat Pal olması göz önüne alındığında bence gayat iyi. Ben ps3'ü de spot olarak almıştım garantisi bile yoktu. Sony Taş gibi cihazlar yaptığı için garanti sorun değil bence.

Ama şu avea kampanyasını anlayamadım.

"Kampanya 4 - 18 Ağustos 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanılabilinmesi için N11 yazıp 5060'a sms gönderilmesi gerekmektedir. 33 TL indirim 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. İndirim ;Sim Kart ve Hat; Külçe Ziynet Altın ve Gümüş; Vodafone TL Yükleme; Toptan Satış; Otel, Bilet; Toplu Satış; Özel Satış ve Fırsat kategorilerinde geçerli değildir. 33 TL indirim, alışveriş sepetinde kampanya şartlarına uyum sağlayan tüm ürünlerin satış fiyatı toplamı üzerinden hesaplanacaktır. Kampanyadan stoklarla sınırlıdır.Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Avea İletişim Hizmetlerin'de saklıdır. [size=5]Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve OIV dahil 33,25 kuruş olarak ücretlendirilir. www.aveaheryerdekazandirir.com.tr"

Bu ne demek şimdi ? mesaj atıcam 33.25 tl faturada ücretlendirilecek sonra n11'de 33 tl indirim kazanıcam. Ben bundan bişey anlamadım.

• Attığınız sms fiyatı o 33.25 kuruÅŸ yani 33 tl falan deÄŸil kuruÅŸ. 1 liranın 3 te biri. Kısacası faydalanmak isteyen msj atsın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Celalll

Yıl oldu 2014, KURUŞ ile TL hesabını öğrenemedi memleketim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maximum kampayası 14üne kadar sanırım. Acaba 15inde world kampanyası olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

Bölge NTSC u mu j mi

EŞŞEK KADAR PAL YAZMIŞ ADAM İLANDA, HALA SORUYA BAK...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.