Şimdi Ara

Sony : '' Playstation3'ün daha sonu gelmedi'' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
1.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps3 daha çözülmedi , 2020 ye kadar devam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz haberlere 'nerede yeni nesil , çıkarın artık ' diye tepki göstermeyen bir tek kişi ben miyim acaba ?

Her zaman daha iyi grafikler bunun sonu yok ben şu anki grafik kalitesinden memnunum hem Xbox'ın hem PS'in gayet yeterli ve gün geçtikçe oldukça iyi grafikli oyunlarda çıkmaya devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Bu tarz haberlere 'nerede yeni nesil , çıkarın artık ' diye tepki göstermeyen bir tek kişi ben miyim acaba ?

Her zaman daha iyi grafikler bunun sonu yok ben şu anki grafik kalitesinden memnunum hem Xbox'ın hem PS'in gayet yeterli ve gün geçtikçe oldukça iyi grafikli oyunlarda çıkmaya devam ediyor.

Tek siz değilsiniz hocam bende aynı kafadayım !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Bu tarz haberlere 'nerede yeni nesil , çıkarın artık ' diye tepki göstermeyen bir tek kişi ben miyim acaba ?

+1
  • Bende aynı kafadayım

Ayrıca tam hatırlamıyorum ama sony birkaç ay önce bir açıklama yapmıştı. Yanılıyor olabilirim. Açıklamada, ps4 ün 2015 den önce çıkmasını beklemeyin diyordu. Bende açıkcası beklemiyorum. Çıkmasa da olur. Sonuçta şuan grafikler gittikçe gelişiyor. Senaryolara ağırlık vermeye başladı birçok firma. Bu da güzel elbette. Ama 720 veya yeni xbox çıkarsa eğer, sony nin ps4 çıkarması gerek. Ps3 ün grafikleri belki 720 deki görğntğye eşdeğer de olabilir bunu bilemeyiz ama alet bakımından öutlaka yenilikler yapmalı. Bu yüzden ilk adımı kim atacak merak ediyorum sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evo9

yeni xbox çıksın, sony ps4'de ps3 ü geç çıkarma gibi bi hata daha yapsın; görücem ben bu açıklamalarını

Sony Fransa'nın CEO su Philippe Cardon Ocak 2012'de şu açıklamayı yapmışdı :
    Sony: "Yeni Konsol Duyurusu En Son Bizden Gelir"

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Sony_Yeni_Konsol_Duyurusu_En_Son_Bizden_Gelir-24191.htm

PS3 , 360'ın bir yıl sonrasında 2006 da cıkmasının bir çok dezavantajını yaşamıştı. Hatta bunu Sony yetkilileri 2009 da biraz strateji hatası yaptıklarını 360 dan 1 yıl geç PS3'ü çikartmanın hata oldunu belirten bir yazıydı demeci vardı sanırım. Fakat Ocak 2012 de Sony cephesinden gelen en son acıklama ise bu stratejiyi devam ettirecekleri yönünde gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 6 Kasım 2012; 1:22:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

quote:

yeni xbox çıksın, sony ps4'de ps3 ü geç çıkarma gibi bi hata daha yapsın; görücem ben bu açıklamalarını

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Sony_Yeni_Konsol_Duyurusu_En_Son_Bizden_Gelir-24191.htm

PS3 ilk yılında 360 dan biraz yıl sonrasında 2006 da cıkmasının bir çok dezavantajını yaşamıştı. Hatta bunu Sony yetkilileri 2009 da biraz strateji hatası yaptıklarını 360 dan 1 yıl geç PS3'ü çikartmanın hata oldunu belirten bir yazıydı sanırım. Fakat Ocak 2012 de gelene en son acıklama ise bu stratejiyi devam ettirecekleri yönünde gibi görünüyor.

hocam bunlar hikaye; xbox720 çıksın, millet çatır çatır alırken sony uzaktan bakamaz olaya bence. milyon dolarlık piyasayı göz göre göre rakibine bırakmaz.
    zaten büyük zararı var sony'nin genel olarak. ps4'te böyle bi tutum izlerlerse bu onların sonu olur.

• quote:

quote:

quote:

PS3 ilk yılında 360 dan biraz yıl sonrasında 2006 da cıkmasının bir çok dezavantajını yaşamıştı. Hatta bunu Sony yetkilileri 2009 da biraz strateji hatası yaptıklarını 360 dan 1 yıl geç PS3'ü çikartmanın hata oldunu belirten bir yazıydı sanırım. Fakat Ocak 2012 de gelene en son acıklama ise bu stratejiyi devam ettirecekleri yönünde gibi görünüyor.

hocam bunlar hikaye; xbox720 çıksın, millet çatır çatır alırken sony uzaktan bakamaz olaya bence. milyon dolarlık piyasayı göz göre göre rakibine bırakmaz.
    zaten büyük zararı var sony'nin genel olarak. ps4'te böyle bi tutum izlerlerse bu onların sonu olur.

Önümüzdeki Ocak ayında 3. Devkitler Yapımcı firmalara gönderilecek PS4 ana konusunda kaynaklarıyla belirttim.

4. ve Final sürüm PS4'dün son şekli olan 4. Devkitler ise Yaz aylarında Yapımcı firmalara teslim edilecek.

Benim bugün saat den sonraki tek iddam şudur kardeşim.

Yıl 2005 PS3 henüz piyasada değil. İnternette PS3 adına ilk oyun vidyosu Killzone 2 düştü ve 1 yıl sonra 2006 da PS3 raflarda. Diyecegim oki nezaman bir PS4 EX oyununu nette izleriz ozaman tamam demek cok daha gercekci. ilk PS4 vidyosu ışık tutacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vito-Scaletta

quote:

Orijinalden alıntı: kcelil42

Bence de aceleye gerek yok grafik o kadar da önemli degil bence yani oyun iyi olduktan sonra ornegin ben gow 1-2 yi bu yıl oynadım ve oyun icine öyle bir çekti ki hiç grafik düşünmedim bile uc3 oynadım ilk baslarda wauv dedim sonra baktım ki grafikler o kadar oynatmıyor oyunu senaryosu çekiyor ve dedim ben 2015 e kadar ps3 deyim aceleye gerek yok bu benim kişisel görüşüm

unc3 ve senaryo mu gerçekten çok orjinal bir senorya hazine avcılığı

Ne yapsalardı ya, hazine mi gömselerdi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Önümüzdeki Ocak ayında 3. Devkitler Yapımcı firmalara gönderilecek PS4 ana konusunda kaynaklarıyla belirttim.

4. ve Final sürüm PS4'dün son şekli olan 4. Devkitler ise Yaz aylarında Yapımcı firmalara teslim edilecek.

Benim bugün saat den sonraki tek iddam şudur kardeşim.

Yıl 2005 PS3 henüz piyasada değil. İnternette PS3 adına ilk oyun vidyosu Killzone 2 düştü ve 1 yıl sonra 2006 da PS3 raflarda. Diyecegim oki nezaman bir PS4 EX oyununu nette izleriz ozaman tamam demek cok daha gercekci. ilk PS4 vidyosu ışık tutacak.

katılıyorum; zaten sony'de exc bitmez, hiç ortada yokken bi exc duyrulursa ve grafikleri çağın ötesinde bi video gelirse "tamam" deriz artık. ps4 geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evo9 -- 6 Kasım 2012; 1:41:20 >

• Böyle devam edecekdir. 2015'e kadar yeni konsol gelmez ama süpriz yapıp seneye de çıkarabilirler tabiki.
  • Cep telefonumda oyun oynuyorum artık. 2 liralık oyundan 100 liralık oyunda alamadığım zevki alıyorum. Ps4 isterse 2020 de çıksın sorun değil.

• Ps3 nesil olarak sonlarına yaklaşmış olabilir fakat 2013 yılında konsola öyle oyunlar gelecek ki adeta altın çağını yaşayacak. Hal böyle olunca PS4'ü bekleyip PS3'e para vermek istemeyenlerin beklentilerini kırmak hem konsolu hem de oyunları sattırmak amacı ile adamlar bunu söyleyecekler tabi ki.
    ACIII
    LBP Karting
    PS Allstars
    GTA V
    GOW: Ascension
    Last of Us
    Beyond
    Hangi birini alacağını şaşırıyor insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

Ps3 nesil olarak sonlarına yaklaşmış olabilir fakat 2013 yılında konsola öyle oyunlar gelecek ki adeta altın çağını yaşayacak. Hal böyle olunca PS4'ü bekleyip PS3'e para vermek istemeyenlerin beklentilerini kırmak hem konsolu hem de oyunları sattırmak amacı ile adamlar bunu söyleyecekler tabi ki.
    ACIII
    LBP Karting
    PS Allstars
    GTA V
    GOW: Ascension
    Last of Us

Beyond
    Hangi birini alacağını şaşırıyor insan
    Bunları alsak yeterli...

• x360 gittiyse bu kadar, yeni ps den sonra 1-2 sene bile popüler kalıp devam edebilir
  • Elimde mal var bunu satmam lazım, ne diyecem; abi sen bunu alma yenisi gelecek onu al mı diyecem.Ceoların sözlerine zerre itimat etmeyiniz.Çünkü bu çok güvendiğiniz ceolar, yeni ps3 kasasını, daha tanıtılmadan 2 ay önce vitayı yalanlamışlardı.Ama görüyoruz ki ikiside elimizde.Ben şunu rahatlıkla söyleyebiliyorum.Yeni nesil konsollar en erken 2013 sonu, en geç 2014'de bizlerle..
  • Aslinda cihazdan cok yapimci firmalara is dusuyor. oyunu iyi optime.. Edemedikden sonra isterse makine ucak olsun bos gelir.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 6 Kasım 2012; 9:49:32 >
  • ya derdiniz ne çıksın işte bugünden neden çıkmamasını istiyorsunuz çıkıcakta slim modeli gelicekte ilk modelleri sorunlu olucakta daha ps4 oyun çıkarıcaklarda fiyatı düşecekte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 6 Kasım 2012; 10:53:14 >
  • Ps4 den ümitler kesiliyor .
    New Xbox seni bekliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.