Şimdi Ara

State of Play | PlayStation | ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
15
Favori
25.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snakefatih

yeni bir god of war olsa
    bunun için bence erken hocam devamı illaki gelecektir
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    ps5 e gelir artık yeni konsol yeni oyun.
  • İco remake gelse keşke. Aslını oynamadım ama Shadow of the colossus ile bağlantısı varmış sanırım. Onun remakeini yapıp da icoyu öylece bırakmazlar umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir last of us2 gameplay görmeyi bekliyorum yarın için ama tutup da 1 ay sonra çıkacak oyundan bir gameplay gösterirlerse söverim 5 dk daha bakar kapatırım bunu da yapmışlıkları var psx de geçen sene mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

bir last of us2 gameplay görmeyi bekliyorum yarın için ama tutup da 1 ay sonra çıkacak oyundan bir gameplay gösterirlerse söverim 5 dk daha bakar kapatırım bunu da yapmışlıkları var psx de geçen sene mesela
    Aslında hemen gösterirler mi bilmiyoruz Çünkü daha bu ilk yayını ve bunu yıl boyunca yapacaklardır. :)
    Bende İsterim Tabiki de Bir TLOU : Part 2 Güzel bir Trailer.
    Ama Ses getireceklerse E32019'a yakın bir tarihte yapacaklardır Yada tam sırası da diyebiliriz. :)
    Geçen Sene PSX yoktu sanırım iptal etmişlerdi. PSX17'de görünmüşlerdi yanlış hatırlamıyorsam.
  • State of Play | PlayStation Canlı Yayın :

• E3 e katılmayacaklarını açıkladıkları zaman e3 zamanı yani haziran da aktif olamayacaklarını da söylediler hocam yani görürsek burada göremez isek beklemeye devam

• quote:

E3 e katılmayacaklarını açıkladıkları zaman e3 zamanı yani haziran da aktif olamayacaklarını da söylediler hocam yani görürsek burada göremez isek beklemeye devam
    Bana kalırsa bunlar hep PS5 habercisi olacaktır. :)
    PS5 Dev Kit'i tamamen Test edip neler yapabileceğini / yapabildiğini görüp ona göre adım atacaklardır.
    PSX18 - E32019'da olmadıklarına göre.
    Emin adımlarla ilerlemeyi daha uygun gördüler ki artık bir şeyleri değiştirme vaktinin geldiğinin göstergesidir. :)
    Exc.'lerin Tarihleri belli olsa bile yeni videolar eşliğinde PS5'te hepsinin geriye uyumlulukla Reklamlarının yapılması kaçınılmaz olacaktır.
    Büyük Ses getirecekler kanımca.
    Bu "State of Play" kaç aşama olacak bilmiyoruz 3 / 4 ama her bir duyuruda biz oyuncuları heycanlandırsınlar yeterli.
    Bakalım ilk tur nasıl geçecek. :)

• Arkadaşlar beklentiyi çok yükseltmişsiniz. Dediğiniz oyunlar olsa e3'e katılırdı adamlar.

Ea access banko diyorum. Bağımsız ve vr ağırlıklı bir konferans olacaktır.

• Yabancılarda daha fazla rağbet var maşallah. :)

ok last prediction ...

real expectation :
    - short Days Gone Trailer with new mode / DLC announcement
    - EA Access
    - Plus free games update
    - PS Now new games update
    - some new indie games announcement
    - trailer with release day for one of 3 big games ( TLOU part 2 , DS or GOT ) , most probably TLOU 2

what i want but won't get :
    - PS5 " Future is coming soon "
    - " you can play DS beta today "
    - Plus member can access PS now and EA access for freeeee
    - PSP re-release to celebrate the PSP golden age ( ok im overboard on this , sorry )
  • TLOU 2 oynanış gelse yeter.
  • E3 ellerinde bir şey olmadığı için veya ps5 i duyuracakları için değil haziranın bu gibi işlerde artık geç bir tarih oldugunu düşündükleri için katılmadılar büyük bir oyun görürsek burada görürüz ancak dünde yazdıgım gibi ya burda gösterirler yada beklemeye devam. 6 saat sonra göreceğiz ne olacağını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 25 Mart 2019; 17:42:22 >
  • Yeri değil ama Sıcak gelişme. :)

Daedalic Announce!!

The Lord Of The Rings – Gollum

New Narrative-Based Action-Adventure Game

https://www.gameinformer.com/2019/03/25/daedalic-announces-the-lord-of-the-rings-gollum-new-narrative-based-action-adventure

State of Play | PlayStation | ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 25 Mart 2019; 19:57:13 >

• The Last of Us 2 den bir şeyler gelicektir bence. Sonuçta önceden gameplay verildi. Hani ilk kez olsa E3 e yakin bir tarihte yaparlardı derdim ama onun için bir sebepleri yok. Gerçi şu anki tüm oyunları için gameplay gösterdiler. Bunlardan bir şey görmek bana hayalmiş gibi gelmiyor. Zaten en geç 2021 e kadar çıkması lazım yani ps5 e kadar. Bu yıl sonunda samuray oyunu ya da tlou dan birisinin cikmasi gerekiyor ki ps5 çıkışına sarkmasin.

• PS Now'la mı gelir yoksa Bluepoint remake mi yapar bilmem ama God of War Saga artık PS4'e gelmeli. İlk iki oyun ve Ascension burnumda tütüyor.

Çok şey olacak ama bir de bunun çıkış tarihi duyurulsa başka da bir şey istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 25 Mart 2019; 20:38:43 >
  • Heyecanlanmıyorum desem yalan olur. Bakalım neler gösterecekler.

• Son 45 dakika bakalım bize neler gösterecek Sony. :)
  • saçma sapan bir şey çıkmasa bari Sony konferansı izlemeyeli uzun zaman oldu şöyle güzel gameplay ve çıkış tarihleri ile dolu bir konferans yaşat bize sony
  • quote:

saçma sapan bir şey çıkmasa bari Sony konferansı izlemeyeli uzun zaman oldu şöyle güzel gameplay ve çıkış tarihleri ile dolu bir konferans yaşat bize sony
    Elbet arada saçma şeyler çıkacaktır ama geceye bir yada iki bomba bir şeyler koyması gerekli eğer ki bu "State of Play"i düzenliyorlarsa. :)
    Ama Fazla beklentiye girmeden izlemek daha iyi olacaktır.
  • Bu konuyu arıyordum sonunda buldum,bakalım neler gösterecekler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.