Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.593
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17941795179617971798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ek gümrük vergisi kalkmasına rağmen hala aynı seviyede.. 2400 seviyesini bekliyorum hala ve umutla 🤦🏻‍♂️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır bakıyorsanız çok bir oynama beklemeyin. 500gb ve birkaç oyunla beraber en fazla 2700 civarına iner, onda da 5-10 stok ancak olur. Her şeye bu kadar zam geldikten sonra kâr payını düşürmek istemez kimse.

• Arkadaşlar bu plusın fiyatı ne olmuş böyle uyguna alabileceğimiz başka bir yer var mı ? Uçmuş uçmuş.

• Arkadaşlar boşuna elektronikte fiyatların inmesini beklemeyin. Dünya genelinde Kargo firmaları ücretleri arttırmış. Elektronik ürünlerin fiyatı bu sebeple dolar bazında artış gösteriyor. Daha da zam gelmezse iyi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu indirim ?

• Ps 4 Migros’ta 2999₺ ve 200₺ money veriyor. 500 GB versiyon.

• 500 gb cok az ps4 pro degil bro.Ps5 ve ps4 pro fiyatlari bekliyorum düşsün diye.

• Playstation slim için yok mu güzel bir fırsat ?
  • hala fiyatlar yüksek. zamanında 1299 tlye oyunlu alıp iade etmiştim gamepad e alışamadığım için nereden bilelim bu saçma vergilerin geleceğini. şimdi pc deki hilelerden sıkıldım her oyunda hile var mecbur tekrar alasım geldi. neredeyse 3 katı fiyat vericem

• Merak ettiğimden soruyorum PlayStation oyunlarının fiyatları uçmuşken oyun alırken hiç içiniz böyle bi cız etmiyor mu :)))

• afacanlouiee kullanıcısına yanıt
    Şu hile işi olmasa saniyesinde PS yi bırakıp geçerim PC ye ama imkansız gibi birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Şu hile işi olmasa saniyesinde PS yi bırakıp geçerim PC ye ama imkansız gibi birşey.

kıyaslamarda pc yi övenleri döveceksin bu yüzden. fifa giriyorum maç başlamadan iptal oluyor bana lose sayıyor. nba giriyorum adamın boyu 6 metre yarı sahadan 3lük atıyor. fps zaten kim aimbot belli değil. şu gamepad e bir alışsam pc nin yüzüne bakmamda.

• golllum kullanıcısına yanıt
    Etmiyor hocam

Merakını giderecek 2 başlık var

1 - kardeşlik
    2- Eger kardeşlik ise yaramadıysa niyet farkli olduğu için ps-xbox tartışma konusu

Burada bu muhabbetler yasak. Belirttiğim 2 başlığa bakabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip.

• Amazondan ps5 almak istiyorum ama hiç bir yerde stok yok . O yüzden şimdilik ps4 alıp bir yıl sonra ps5 e geçme kararı aldım ama ps4 de amazonda çok nadir bulunuyor ve var olanda tr fiyatı ile aynı. 6-7 yıllık teknolojiye de 3300+ veresi gelmiyor insanın
  • Karaborsacılara para kazandırmasydınız iyiydi ama.. Yine de siz bilirsiniz.

• Hepsiburada da 7.899 TL ye düşmüş, ilgilenenlerin dikkatine.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bekliyoruz. gerci gelse bile haberimiz olmuyo nerde nasil beklicez bilmiyorum ama, bekliyoruz iste.

• Ölmüş bitmiş buralar

• 
Sayfa: önceki 17941795179617971798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.