Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.689
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesela arkadaşlar birkaç satıcıya beymag olur bilmem kim olur , forum olarak internetten topluca satın almak istediğimizi söyliyelim , ama indirim kuponu gibi birşey ama indirim kodu gibi birşey oluşturabilirsek herkes bulunduğu şehirden satın alır taksitli olur , herkes memnun olur , hatta forumda ayrı bir konu açıp bunu gündeme getirelim sayı arttırıp indirim kapalım ne dersiniz ? burda yazılanlardan birçok forum üyesinin haberi yoktur , hangi arkadaş yapıyorsa ben yapıyorum desin lütfen , ona göre yeni bir konuyla liste oluşturalım
  • Samichlaus kullanıcısına yanıt
    Hocam haklisiniz o konuda esnafi bozmak lazim zaten bende birkac kez oyun sordum fahis fiyatlar soyledi hic alisverisim olmadi ama olursa elden gider alirim oyle yok kullanilmis gibi urun olursada baska isterim siz biraz alttan almissiniz ama haklisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

quote:

Orijinalden alıntı: RelphegoR

en fazla düşüreceği 50 tl. onun içinde beklemeye değmez. n11 de çek var mı ben göremedim. varsa hemen alıcam da

Size göre 50 tl ben size şöyle bilgi vereyim sıfır ps4 kolu 120-130 tl alabilirsiniz gta 5 100 TL kodu kullanılmamış kutusunda alsanız 1480 TL eder kaldıki çek puan vs kullanılmadı daha sizin için 50 TL 189 TL yapıyor aşağı yukarı. Daha çek puan kampanya birleştirmeden bu fiyat çıkıyor kimseyi zorlamıyoruz biz siz hemen alın. Biz iyi bir rakam yakalayıp avantajlı alacağımızdan eminiz.

120 tl den 10 adet kol alacağım nerde varsa..

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-aksesuar-dualshock-4-dualshock-4-sarj-standi-sifir-orjinal-lisansli-226822730/detay Al ama bekliyorum boş boş konuşuyorsunuz..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RelphegoR

en fazla düşüreceği 50 tl. onun içinde beklemeye değmez. n11 de çek var mı ben göremedim. varsa hemen alıcam da

Size göre 50 tl ben size şöyle bilgi vereyim sıfır ps4 kolu 120-130 tl alabilirsiniz gta 5 100 TL kodu kullanılmamış kutusunda alsanız 1480 TL eder kaldıki çek puan vs kullanılmadı daha sizin için 50 TL 189 TL yapıyor aşağı yukarı. Daha çek puan kampanya birleştirmeden bu fiyat çıkıyor kimseyi zorlamıyoruz biz siz hemen alın. Biz iyi bir rakam yakalayıp avantajlı alacağımızdan eminiz.

120 tl den 10 adet kol alacağım nerde varsa..

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-aksesuar-dualshock-4-dualshock-4-sarj-standi-sifir-orjinal-lisansli-226822730/detay Al ama bekliyorum boş boş konuşuyorsunuz..

2. El ürün demedik faturalı garantili madem o zaman sende sahibinden al ps4 u boş laf yapma burda.120 -130 a sıfır faturalı ürün linki yolla sahibinden 2. El link verme...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaronx -- 21 Ağustos 2015; 12:43:12 >

• Kardeşim açıklamada Durumu Sıfır yazıyor boş. Boş konuşma kendimde aynen böyle sattım alan arkadaşla forumdan 120 TL ye ne anlatıyorsun burda adına faturamı kestirmem ? KDV'de düşelim istersen burda kalabalık yapma bak işine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasko77 -- 21 Ağustos 2015; 12:53:45 >
  • quote:

Kardeşim açıklamada Durumu Sıfır yazıyor boş. Boş konuşma kendimde aynen böyle sattım alan arkadaşla forumdan 120 TL ye ne anlatıyorsun burda adına faturamı kestirmem ? KDV'de düşelim istersen burda kalabalık yapma bak işine

Haa açıklama da sıfır yazınca sıfır mi oluyor şimdi ben bi ps4 alsam kutuyu hiç açmadan satışa çıkarsam ürün sıfır mı olur 2. El mi faturası benim adima kesilmiş oluyor.sen bu ürünü aldığında sıfır mi almış oluyorsun artı ben 10 adet alacağım dedim sen bi tane kıyıdan köşeden bi link bulup yolladin.2. El ilanı. .

• Bu makinaların kutulamaları Türkiye'de yapılıyor bence çünkü içinden Türkiye garanti belgesi çıkıyor kutuyu ya açıyorlar yada burada paketliyorlar

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Vallaha öyle oluyor boş konuşmayın faturaymış bilmemneymiş kutusu açılmamış mı açılmamış garantisi var mı var ne konuşuyorsunuz anlamıyorum dersinizki ben adıma faturalı istiyordum böyle değil olur biter

• ORganizasyon olayı sıkıntılı olacak gibi ama bu sıralar PS4 alan yada alacak olanlar olursa nerden aldığını yada alacağını belirtirse memnun olurum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blasko77 kullanıcısına yanıt
    blasko sen girişimci bi arkadasa benziyorsun fuzuli muhabete girmeden güzel fiyat bulda ayarlayalım hocam ivedi şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltascar

blasko sen girişimci bi arkadasa benziyorsun fuzuli muhabete girmeden güzel fiyat bulda ayarlayalım hocam ivedi şekilde

Görüşmelerimiz Sürüyor en uygun fiyatı almaya çalışıyorum 20 kişiyiz şuanda bakalım 1 hafta içinde sonlandırmak en uygun fiyatı alabilmek için elimden geleni yapmaktayım

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 1200 falan olsa çokkk iyi olur

• bence ps4 fiyatlarının düşmesini beklemek doğru bir hareket değil.

yurtdışındaki fiyatı düşmedikçe zor ...neden? yurtdışında şu an 1tb 11xx serinin fiyatı 389 euro. bizde euro çok yükseldi ve yılbaşına doğru yeni çıkacak 12xx modellerinde de 500 gb opsiyonları olacak (siyah ve beyaz). bu durumda 11xx lerin (hem 1tb hem 500gb) fiyatının düşmesi zor gözüküyor.

buradan bir iyi haber şu olur... aynı şekilde fiyatların çıkmasını da beklemeyin. yurtdışında sabit kalmaya devam edecektir (400 euro civarı ve kampanyalılarda 380ler). tr de de çıkmayacaktır çünkü sony'nin tüm bölgelerde aynı stok ve paralel fiyat politikası var.

özet: kısa vadede fiyatlar düşmeyecek, çıkmayacak.
  • FIFA 16 Türkçe için fırsat var mı ondan haber verin!!! Başka hiçbir şey düşünmüyorum şu an.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

FIFA 16 Türkçe için fırsat var mı ondan haber verin!!! Başka hiçbir şey düşünmüyorum şu an.

Burası oyun fırsatlarının yayınlandığı başlık değil yanlış yerdesin.

• Çok uzak kaldım bu konudan, geldi mi yeni modeller
  • gamyonlu34 kullanıcısına yanıt
    güzel konu takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstadlar, yarın veya diğer gün muhtemelen Vatan Bilgisayar'a gideceğim. Eğer kafama yatarsa oradan bir PS4 almak istiyorum. Ne dersiniz? Bunu soruyorum çünkü bu model isimleri (CUH) falan kafamı çok karıştıdı. Bu işlerde çok cahilimdir, yani bu Vatan'da yeni modeller mi vardır tahmin olarak yoksa eskiler mi?
  • Döviz kurları bu haldeyken uygun fiyat beklemek yanlış olur, düşmesi için beklememiz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykıl ovın

Vallaha öyle oluyor boş konuşmayın faturaymış bilmemneymiş kutusu açılmamış mı açılmamış garantisi var mı var ne konuşuyorsunuz anlamıyorum dersinizki ben adıma faturalı istiyordum böyle değil olur biter

O zaman sizde sahibinden ps4 baksanız madem sıfır adınıza faturalı alacağınıza uygun fiyatlı bir tane bulursunuz.bu arada ben 10 adet alacağım hadi bu linktekini aldık diyelim 9 tane daha bulup gönderin link.sağda solda kıyıda köşede 1 tane uygun fiyatlı kol bulundu diye kol fiyati 120 tl olmuyor piyasası bu cihazların 170 tl civaridir kimse masal anlatmasin

• 
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.