Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (821. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.182
Cevap
641
Favori
2.762.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de varım ekleyin
  • Liste hazırlıyorum işte bizim gücümüz şekli :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-Cey100
    2-fixx
    3-_yekta_
    4-Berkayyy13
    5-baltascar
    6-maykıl ovı
    7-astertis
    8-percussionist
    9-Oguz.t
    10-EstrEmO
    11-Kingcarter15
    12-bircenn
    13-Ozgnhlc17
    14-_conscript_
    15-Magicbass
    16-eyupco
    17-armo07
    18-Nasit80
    19-Cathliam2121

Liste devamlı güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasko77 -- 21 Ağustos 2015; 11:46:07 >
  • bir hafta önce bu konuyu okumaya başladım ,konuyu 3 aylık geriden gelerek günümüze kadar geldim :) .Başta kampanyaları görünce galiba alabilirim diyordum ama güncel tarihlere geldikce umudu yitirdim.Şimdi hiç bir kampanya kalmamış gibi bir tek gg de özel bir kredi kartına puan var onun dışında bir şey yok.

Toplu alma olayını görünce de hemen yazıyım dedim ama detaylar nasıl olucak .Mutlaka farklı şehirlerde olucaz ,bu olayı tam nasıl olucağını belirleyebilirsek beni de yazabilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbmağduru

bir hafta önce bu konuyu okumaya başladım ,konuyu 3 aylık geriden gelerek günümüze kadar geldim :) .Başta kampanyaları görünce galiba alabilirim diyordum ama güncel tarihlere geldikce umudu yitirdim.Şimdi hiç bir kampanya kalmamış gibi bir tek gg de özel bir kredi kartına puan var onun dışında bir şey yok.

Toplu alma olayını görünce de hemen yazıyım dedim ama detaylar nasıl olucak .Mutlaka farklı şehirlerde olucaz ,bu olayı tam nasıl olucağını belirleyebilirsek beni de yazabilirsiniz :)

Dostum herkesin tektek adresine gönderilecek şehir önemli değil aynı şehirde olanlarda ürünü kargoyla alıcak bu konuda bir problem yaşamayız tek hedefimiz yeni kasayı en dip fiyattan alabilmek olucak. Nickiniz dikkatimi çekti hbmagdurusunuz sanırım çekincelerinizi anlayabiliyorum :)

• Sağlam bir indirim olursa yeni kasayı bende alabilirim. Tabi taksitli bir ortamdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

quote:

Orijinalden alıntı: hbmağduru

bir hafta önce bu konuyu okumaya başladım ,konuyu 3 aylık geriden gelerek günümüze kadar geldim :) .Başta kampanyaları görünce galiba alabilirim diyordum ama güncel tarihlere geldikce umudu yitirdim.Şimdi hiç bir kampanya kalmamış gibi bir tek gg de özel bir kredi kartına puan var onun dışında bir şey yok.

Dostum herkesin tektek adresine gönderilecek şehir önemli değil aynı şehirde olanlarda ürünü kargoyla alıcak bu konuda bir problem yaşamayız tek hedefimiz yeni kasayı en dip fiyattan alabilmek olucak. Nickiniz dikkatimi çekti hbmagdurusunuz sanırım çekincelerinizi anlayabiliyorum :)

evet daha önce bir sıkıntı olmuştu , tamam gelişmeleri bekliyoruz o zaman :)
  • Ben aslında 1TB almayı düşünüyordum ancak CUH1216'nın 1TB'lığı ne zaman gelir belli değil. Bu yüzden 500GB'lık CUH1216 alıp 1TB'lık Hybrid HDD (SSHD) takmak mantıklı göründü, ancak fiyatlarına hiç bakmadım henüz.
  • İndirim için iletişime geçecek arkadaştan ricam ısrarcı olması çünkü atıyorum 15 kişi toplandık ya güzel indirim yapın yada 15 kişi almaz tarzı restlerde direk indirirler :) umarım güzel indirimle alırız

• arkadaşlar yeni üretim ps4 lerde 500 gb da 1216 1tb larda ise 1116 seri no lu üretimler mi son buna mı dikkat etmek gerek alırken?
  • N11 den Toplu Indirim Alabilir Miyiz ki suan ki fiyat 1.169 2.bolge pal yoksa ben alicam tek suan 11 tl kupon+50 lira bonus var 1110 liraya filan gelicek eger hepimiz ayni adamdan alirsak bi kac kurus daha indirim alip 1100 liranin altina aliriz

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsettiginiz model hem yeni 1216 model degil hemde eurasia degil toplananlarin ben dahil tercih edecegini sanmadigim bir model

• Biz yeni seri ürünler için iletişim içersindeyiz Cuh 1216 sizin baktığınız ürün eski sürüm olan o fiyatların çok çok altında çeklerle puanlarla alındığını size söyleyebilirim

• Taksit olursa bende varım
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz.t

Taksit olursa bende varım

Taksitli olucak puanlı olucak merak etmeyin 1-2 farklı siteden alabileceğimizi düşünüyorum

• Yeni kasa işine bende varım. Bugün kadıköy deki gmd bilişim e sordum kasayı hiçbir haberi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Biz yeni seri ürünler için iletişim içersindeyiz Cuh 1216 sizin baktığınız ürün eski sürüm olan o fiyatların çok çok altında çeklerle puanlarla alındığını size söyleyebilirim

Suan alsam 1100 lira iste il disina gidicem orda camasir makinasi filan alirsam n11 den 500 uzerine 77 veriyor ordanda 1031 lira oluyor suan spotcu birine sorucaz hangisi ucuzsa oyle yapicam siz bu arada beni haberdar edin gerce siz eurosia bakiyorsunuz pahalidir onlar :)

Bide ne var ki var 2016 nin

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz.t

Taksit olursa bende varım

arkadaşlar taksit olurs bende varım.
    yanlız bu işle kin ilgileniyorsa acele etsin.
    şuan
    n11 de syd bilgisayar 1399
    50 bonus
    77 çek
    yani 1270 +taksit.
    bu fiyattan daha ucuz alabilirmiyiz.

• 1350 tl syd kendi sitesinden satıyor biz çek senetle gg olur n11 olur çeşitli yerlerden daha uygun alıcaz gibi toplu alımı nekadar artırırsak okadar elimiz güçlenicek

• 
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.