Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_100689872/f_//tm.htm#101063424 bende 2 adet sıfır kapalı kutu mevcut 2 kollu bi gözatın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

quote:

Orijinalden alıntı: Architect_24

arkadaşlar sizce şuan ps3 alınır mı ? ps4 çıktı ama bana şuan biraz pahalı geliyor ne yalan söyleyim ps3 lerin ise fiyatları daha cazip geliyor ps3-ps2 arasındaki farklılık gibi bi farklılık olacagını sanmıyorum ama genede sorayım istedim ps piyasasına biraz uzagım da ?

+1

Bende ps3 olmasına rağmen ps4 alıp almamak arasında gidip geliyorum. O kadar para vermeye değecek kadar büyük bi değişim var mı acaba?

Not: konunun içeriğine biraz aykırı bir mesaj oldu, farkındayım ama bir onceki mesajı görünce dayanamadım ben de

Aynı durumdayım Ps3üm var fifa 15 ve gta v i gayet oynuyorm,cebimde 2000 liram var gidip alsam mı diyorum grafik benim için önemli,internette videolarda çok anlayamadım özellikle fifanın grafik farkını ps4te o paraya değecek kadar :)

Konu dahilinde sormak istiyorum bir de;n11de kahraman konsolun kendi sitesinde beyaz ps4 1550 lira teknosada 1500 lira.konsolu teknosadan alıp oyunu kahramandan almak daha mantıklı değil mi?

Son olarak ben teknoloji marketlerinden alıcam 1500-1700 civarı para vericem hiç birinden 1000tl üzeri şu kadar hediye çeki veya şu kadar indirim gibi bir şey yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vakti zamanında yılbaşında fiyatlar dibe vuracak dedikleri için 1050-1100 tlye almadık. şimdi 1200 tlye bulamıyoruz
  • Yilbasi zam ayi.dun gimattan eve toptan alisveris yapayim dedim herseye zam yapmislar.

• ben 1 ocakta Ankara kentpark sony centerden eski fiyattan aldım 1550 pes 15 paketli 9 taksit bonusa...Satıcı arkadaş yeni cihazların pahalı olacagını söyledi kur ve vergi zamazingosundan ötürü herhalde
  • Keşke 31 aralıkta biten bimeks kampanyasından yararlansaydin dostum. Kdv kadar bipara iadesi yapıyordu.

Bi ps cafede filan denemek lazım heralde aradaki farkı daha net anlamak için. Başka türlü sorular gitmeyecek kafamızdan. Bi de ben çok az kullandığım için ps4 almak ne kadar mantıklı onun derdindeyim. Böyle giderse tamamen vazgecebilirim bile :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluerdem -- 3 Ocak 2015; 14:05:11 >
  • Yılbaşından sonra bekleyenler çok üzülecek . Dolar kuru olmuş 2.35 ..

Teknosa indirimi çok iyididi.

Axess toplamda 100 Finansbank 75Lira para puan veriyordu.
    Verdiği oyunda piyasa değeri 150-170 TL değerindeydi
    Üstüne tablet hediyesi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Keşke 31 aralıkta biten bimeks kampanyasından yararlansaydin dostum. Kdv kadar bipara iadesi yapıyordu.

Bi ps cafede filan denemek lazım heralde aradaki farkı daha net anlamak için. Başka türlü sorular gitmeyecek kafamızdan. Bi de ben çok az kullandığım için ps4 almak ne kadar mantıklı onun derdindeyim. Böyle giderse tamamen vazgecebilirim bile :)

Ben bimeksten almak istedim koca istanbulda 2 magazada teshir varmıs internetten alsan oyun hediesi belli degil onun pesindemi kosucaz o bizim pesimizde kossun satmak zorunda olan onlar isterse 2000 yapsınlar

• şu anda bimeks'te 1500 lira ve 350 lira biparam var. yani 1150 tl'ye geliyor. yine de karar veremiyorum.

ps3 slim 500 gb ikinci elde ne kadara gider acaba? onu iyi bi fiyata elden çıkarırsam o zaman ps4 mantıklı olabilir.

ben kampanya döneminde capacity mağazasında görmüştüm sanki ps4 ? yanlış mı hatırlıyorum acaba?
  • şu anda bimeks'te 1500 lira ve 350 lira biparam var. yani 1150 tl'ye geliyor. yine de karar veremiyorum.

ps3 slim 500 gb ikinci elde ne kadara gider acaba? onu iyi bi fiyata elden çıkarırsam o zaman ps4 mantıklı olabilir.

ben kampanya döneminde capacity mağazasında görmüştüm sanki ps4 ? yanlış mı hatırlıyorum acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytı Bozan Stoper

vakti zamanında yılbaşında fiyatlar dibe vuracak dedikleri için 1050-1100 tlye almadık. şimdi 1200 tlye bulamıyoruz

Ben Çok dedim ama dinleyen olmadı :-)
    Herkez almaya gidiyoruz yılbaşından sonra düşecek deyip geri gönderiyorlar dedi. E dolar da yükseldi. Alacaklar bence 4 ay daha beklemeli çünkü fiyat yüksek satış ağarladı. dolar düşecek. Yeni stok girişi olacak o zaman : bence 4 ay kadar sürer. O zamanda olacağı 1000 tl olur bence en düşük o da. Benim cihaz 1150 ye falan geldi. Sony gaaranti. 5 ay sonra alacağıma iyiki almışım.
  • 2 hafta sonra fiyatlar nasil olur?

• ucuzbudur nasıldır sizce ?http://www.ucuzbudur.com/sony-ps4-500-gb-hdmi-urun92264.html

pek olumlu yorumlar okumadım ama 1235 tlye iyi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytı Bozan Stoper

ucuzbudur nasıldır sizce ?http://www.ucuzbudur.com/sony-ps4-500-gb-hdmi-urun92264.html

pek olumlu yorumlar okumadım ama 1235 tlye iyi gibi

Paralel
  • Su an ucuz nerede var tr garantili

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    hepsiburada.com da.. 1449 . 100 tl puan.. sonra 1499 oyun + ps4 = teknosa, vatan, mediamarkt

n11 de var ama güvenirseniz tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

hepsiburada.com da.. 1449 . 100 tl puan.. sonra 1499 oyun + ps4 = teknosa, vatan, mediamarkt

1499 oyun + ps4 linki alabilirmiyim? benim gördüklerim sadece konsol 1499
  • 2015'te PS4 fiyatları 1.000,00 TL altına düşecek denildi, aksine fiyatlar artıyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: pausell

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/sony-driveclub-_-ps4-500gb-a-_-tur-oyun-konsolu.html

http://www.vatanbilgisayar.com/sony-farcry-_-ps4-500gb-a-_-tur-oyun-konsolu.html

media markta bizzat gördüğüm gta v paketi 1499

teknosa zam yapmıs oyunlu ps4 lere. 1649 a çıkarmıs yuh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailkaya27 -- 5 Ocak 2015; 15:52:02 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pausell

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/sony-driveclub-_-ps4-500gb-a-_-tur-oyun-konsolu.html

http://www.vatanbilgisayar.com/sony-farcry-_-ps4-500gb-a-_-tur-oyun-konsolu.html

media markta bizzat gördüğüm gta v paketi 1499

teknosa zam yapmıs oyunlu ps4 lere. 1649 a çıkarmıs yuh

Yuh diyorum bu açgözlü çakallara.Eldekileri stok yapıp doların yükselmesiyle millete satıyorlar.Uyanık olun arkadaşlar bu vatan ve teknosa gibi yerlerden almayın bu fiyata.

10 aydır iğne bile almıyorum ne vatandan, ne bimeksten ne de teknosadan.Ha Gold da aynı..

n11in reklamını yapmak istemiyorum ama çok güzel fırsaylar oluyor.N11den aracılığıyla hepsisonyden aldım cihazımı .Oyunlu 1380e geldi.Bu gözüdönmüşlerden almayın.

• 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.