Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (698. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.557
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 696697698699700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

o degil kardesim... o saglam satıcı... arkadas yazmıs ya oyun + ps4 799 tl... ona dedim dolandırıcı diye

Bu PS4 seti 799TL uygun, Adam fazla zarara girmesin zaten ucuza satıyor diye Kargo masraf vs olmasın yerine gidip alsak daha iyi olmazmı Elden nakit veririz Cihazı alır gideriz.. Adresi nerdeki?

Bu arada Google de 909 ile başlayan telefon numaraları satış pazarlama, vs çıkıyor. Acaba Telekom bu 909 lu numaraları vergi lehvas şitket belgeleri vs onaylayarakmı bu 909 lu numaraları veriyor ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitbrs

quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

o degil kardesim... o saglam satıcı... arkadas yazmıs ya oyun + ps4 799 tl... ona dedim dolandırıcı diye

http://www.n11.com/sony-ps4-500-gb-beyaz-oyun-konsolu-sony-garantili-2kol-pes15-P42694524

hocam beyaz ıle sıyah arasında kaldım satıcıda farklı sence hangısını almalıyım beyaz renk 100 tllık farka deger mı

bu satıcı hakkında bilgin varmı?

beyaz renk fiyat farkı yok.. o satıcıyı bilmiyorum. teknosa da 1499 tl beyaz .. 100 tl çek veriyor.. 1399 tl... ben buralardan yada sony center alıcam.. sony center da ise siyah ps4 + pes 15 1499 tl dedi adam

• Gaziantep de yaşayanlar için fiyat bilgisi

ps 4 kolu her renk : 140 tl

ps 4 oyun : 115 tl ( pes 2015, GTA V ve tüm oyunlar )

yer : pasajlar ve turistik de var bir dükkan

çok alınırsa indirimde alırsınız.. misal kol + oyun 240 a veririm dedi adam.. baya elinde stok var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailkaya27 -- 30 Aralık 2014; 17:05:58 >
  • konsol_dünyası kullanıcısına yanıt
    Ps3 kampanyası yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Bu PS4 seti 799TL uygun, Adam fazla zarara girmesin zaten ucuza satıyor diye Kargo masraf vs olmasın yerine gidip alsak daha iyi olmazmı Elden nakit veririz Cihazı alır gideriz.. Adresi nerdeki?Bu arada Google de 909 ile başlayan telefon numaraları satış pazarlama, vs çıkıyor. Acaba Telekom bu 909 lu numaraları vergi lehvas şitket belgeleri vs onaylayarakmı bu 909 lu numaraları veriyor ki?

Sokağa atacağınız paranız varsa buyrun alın
  • Beyaz ps4 için güzel indirimler var mı ?
  • weritaserumok kullanıcısına yanıt
    Görüp de almaktan bahsettim. Takarız bir PS4 oyun çalışırsa sıkıntı yoktur değilmi? o zaman parasını verip cihazıda o anda alıp dukkandan çıkarız. Bu şekilde olmazmı? Bu durumda 800TL sokağamı atılmış olur? Ne sıkıntı olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Beyaz ps4 için güzel indirimler var mı ?

Evet arkadaşlar Beyaz PS4 güzel bir kampanya ya da indirim yok mu ? Yarın son gun almam lazım :)
  • Hocam bu ürün japonya da 800 lira değil bu kadar at gözlüğüyle bakan bi toplum nasıl olduk acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitbrs

quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Beyaz ps4 için güzel indirimler var mı ?

Evet arkadaşlar Beyaz PS4 güzel bir kampanya ya da indirim yok mu ? Yarın son gun almam lazım :)

Bayrampaşa Forum İstanbul AVM`de Media Markt mağazasında beyaz renk PS4`ler için kampanya var. 1379 TL`ye veriyorlar. Her MM mağazasında geçerli mi bilmiyorum.
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Sakın dolandirilmayin

• Beyler bugün son gün,

Bimekste PS4 + 1 oyun(siz seciyorsunuz) + 228 tl bi para (bunlada ds4 alabilirsiniz)

Yani 1499 tl ye 1 oyun ve 2 ds4 lü PS4 almak mümkün bence en mantıklısı bu
    Dün gidip hemen aldım bugün son gün haberiniz olsun.
  • esmir kullanıcısına yanıt
    Hıyarcılar Iphone ve Galaxy S5'den sonra PS4 işine de el atmış demek :D

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/26622999.asp
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnyzc

Beyler bugün son gün,

Bimekste PS4 + 1 oyun(siz seciyorsunuz) + 228 tl bi para (bunlada ds4 alabilirsiniz)

Siz hangi bimeksten hangi oyunu ve ds4 alabildinizmi hemen bulabileceginiz magazalardan bakınca istanbul avrupa yakasında ps4 yok anadolu yakasında vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Görüp de almaktan bahsettim. Takarız bir PS4 oyun çalışırsa sıkıntı yoktur değilmi? o zaman parasını verip cihazıda o anda alıp dukkandan çıkarız. Bu şekilde olmazmı? Bu durumda 800TL sokağamı atılmış olur? Ne sıkıntı olabilir?

dikkat ettiniz mi bilmiyorum adamlar ne adres vermiş ne bir e-mail.Sadece telefon numarası parayıda sadece eft,havale gibi şeylerle alıyorlar. Adamlar ben dolandırıcıyım diye bağırıyor resmen.Adres vereyim gel elden al diyeceklerini de hiç sanmıyorum.Yine de siz bilirsiniz. İnternetten çok alışveriş yaptık tecrübelerimiz var.
  • geçen aylarda migrosta 1099 tlye satılıyordu. konuda herkes yılbaşında düşecek dedi diye aylarca almadım. girdiğim dükkan sahibi bile abi istersen alma yılbaşından sonra düşecek diyordu.

eğer 1-2 haftaya düşmezse tek tek düşecek diyenleri alıntılayıp kombo yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: _üveys_

quote:

Orijinalden alıntı: ysnyzc

Beyler bugün son gün,

Siz hangi bimeksten hangi oyunu ve ds4 alabildinizmi hemen bulabileceginiz magazalardan bakınca istanbul avrupa yakasında ps4 yok anadolu yakasında vardı

hemen bir tane bimekse gidin hatta profiloya gidin orada enis beyi bulun o size yardımcı olur
    direk adresinize gönderir cünkü magazada 6 tane cardı hepsi bitmiş sonuncuyu ben aldım dün ps4+oyun+230 bi para -> 1499tl

• http://www.n11.com/ps4-sony-2-yil-sony-eurasia-garantili-faturalips4-pes-20152kol-P37966348

Arkadaşlar bu ürünü aldım 111 tık hızında ındırım 111 de bonus kampayası ıle 1460 lıraya geldı

umarım pişman olmam
  • ysnyzc kullanıcısına yanıt
    http://www.bimeks.com.tr/urun/143797/sony-ps4-konsol--infamous-sacond-son.aspx
    http://www.bimeks.com.tr/urun/142737/sony-ps4-konsol--kill-zone-shadow-fall.aspx

buradaki playstation fiyatları sizin söylediğinizden daha farklı. acaba söylediğiniz fiyatlar mağazalara özel fiyatlar mıdır?

• hristos H kullanıcısına yanıt
    Bu bahsettiginiz paketlere ek bir oyun daha alabilirsiniz.
    Su sekilde anlatıyım Bimeksten bir tane ps4 alırsanız 6 tane oyun var işte hatırlamıyorum ben call aw aldım onlardan birini hediye ediyor seciyorsunuz,

sizin sölediginiz paketi alırsanız işte bir second son yanına bu 6 oyundan bir tane daha secebiliyorsunuz

Ben oyunsuz düz ps4 aldım yanına da call aw bedava verdiler

umarım anlatabildim.
  • 
Sayfa: önceki 696697698699700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.