Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

gaziantep media marktda ise far cry lı var.. kutu üzerinde sony eurasia yazmıyordu ama sony garantili dediler.. 1499 tl

Dün bende gittim mediamarkette düzgün bi kampanya olsada alsak

Bu satici güvenilir mi acaba
    http://m.n11.com/sony-playstation-4-2-yil-sony-eurasia-granatili-P38203253

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım eurasia garantililer birden niye pahalandı?,1200 seviyelerine inmişti bundan 2 ay önce.
  • Dolar kuruyla ilişkili

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Adanadakilere sıcacık fırsat...Adanada sony avrasya garantili ps4 1250tl.Gazipaşaadaki Oyun Dünyası

• zorbey27 kullanıcısına yanıt
    ben almam ..n11 de bir syd güvenli.. gerisi hep ? ... yinede görerek alma taraftarıyım.. hepsiburada.comda şu en uygunu.. 1449 tl. sony eurasia.. 150 tl hediye çeki ve 100 tl bonus

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-playstation-4-500-gb-oyun-konsolu-sony-eurasia-garantili-/productDetails.aspx?productId=gamesonylastofus4&categoryId=60003892&SKU=GAMESONYLASTOFUS4

• quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

Orijinalden alıntı: qkhnk

Gta5 li sony grantli 1499TL
    Sizce alıyım mı ? Yılbaşından sonrasınımı bekliyim.

Nerede bu fiyat ?

media market
  • ismailkaya27 İ kullanıcısına yanıt
    ehızlı satıcısından Eurasia Garantili Far Cry 4 hediyeli paketi 1495 TL iken, hokus pokus indirimi ile 1450 - 111 TL çek ile 1339'a aldım. Ürünün faturası da garanti belgesi de sorunsuz kaşeli geldi. Almadan önce mağazayla telefonda görüştüm, yeterince yardımcı oldular. Zaten satıcı, Maltepe Park AVM'deki sony center'mış.

İşin özeti, n11'de güvenebilecek çok satıcı var :)
  • erman197 E kullanıcısına yanıt
    baktımda sony garantili ürünleri.. ürünü fotosunu bi ekle de millet görsün.. hiç çoktan güvenilir garantili satıcı oldugunu görsün oradan alalım.. kaç haftadır bekliyoruz :D
  • Arkadaşlar bende 2 defa Alışveriş yaptığım mağazanın ürünlerini paylaşıyorum. Ürünlerinin arkasında duruyorlar. Bugüne kadar birçok arkadaşımda forumdan birçok kişide alışveriş yapmıştır.

Sony Ps4 İthalatçı 1299 TL

Sony Ps3 İthalatçı 579 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitkerem -- 29 Aralık 2014; 16:02:29 >

• s.a

PLAYSTATION 4 + GTA 5 + BLUE JOYSTICK 799 TL

bu kampanya ne kadar gerçek, fikri olan var mı?

edit: MH aradım pek tekin gelmedi firma, artı sitede kartlı ödeme seçeneği yok. cepbank+eft+havale var ne ayak
    2 yıl sony euroasya garanti + 15 gün kaskolu + 2 joystick+ kulaklık + gta 5. yok artık dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmir -- 29 Aralık 2014; 16:25:53 >
  • Bimeks ps4 garanti kapsamını bilen var mı? italatcı değil dimi.
  • Mediamarkttan gta5+ps4 ü 1499 a aldım. İsbankasi olanlar içinde 100 tl indirimle 1399a gelir. Sony eurasia garantili

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

parelel ithalat.. tavsiye edilmez hatta alınmaz NTSC versiyon mus... birşey oynatmaz film vs.. pal ve sony eurasia lı al.. oda 1499 seviyesinde.. 200-300 için cihazı riske etme.. bende güzel bir kampanya kovalıyorum beklemedeyim.. teknosa vatan vs güvenilir yerleri tavsiye ederim.. yakında güzel bişiler bekliyorum

Neyi oynatmaz acaba ntsc versiyon olunca ? Bende ntsc makina varda, dvd - blueray her şeyi oynatıyor. Merak ettim şimdi.
  • Starcity migros da ps3 12 gb 512 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antrepocu -- 29 Aralık 2014; 18:50:47 >
  • ysnyzc kullanıcısına yanıt
    Bu gün gittim , Sony Avrupa garantili. Ayrıca oyunsuz paket alırsan istediğin oyunu hediye ediyor. (6 tane oyun var hatırladıklarım GTA V ve Fifa 15)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OSentrk

Bu gün gittim , Sony Avrupa garantili. Ayrıca oyunsuz paket alırsan istediğin oyunu hediye ediyor. (6 tane oyun var hatırladıklarım GTA V ve Fifa 15)

Nereye gittin kaca veriyorlar biraz
    anlasılır yazsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: _üveys_

quote:

anlasılır yazsan

Normalde ysnyzc adlı arkadaşa yanıt vermiştim fakat alıntı yapmayı unutmuşum. Bu gün Bayrampaşa Forum İstanbul`a gittim. Orada bulunan teknoloji mağazalarını (Teknosa , Bimeks , Gold , Vatan ve Media Markt)`a gittim. Teknosa`da Konsol ve InFamous : Second Son 1599 TL. Gold`da iki paket var. InFamous Second Son (1550 TL) ve The Last of Us(1499 TL) Ayrıca Dualshock 4 159 TL ve Bonus kart ile aldığınız zaman 100 TL bonus veriyor. Vatan Bilgisayarda Konsol ve InFamous Second Son 1599 TL. Ve bir önceki mesajda belirttiğim kampanya Bimeks`te geçerliydi. Bimekste Konsol ve seçilen bir oyun(6 oyundan bir tanesini seçiyorsunuz. Neler olduğunu hatırlamıyorum - GTA V ve Fifa 15 hariç - bulursam yazacağım.) 1499 TL.

İlk önce Golddan alacaktım. Fakat ellerinde The Last of Us paketinden 1 tane kalmış ve onun üzerinde beyaz kelepçe ve güvenlik bandı açıktı. Almayı istemedim çünkü o kadar para verdikten sonra kendim açmak istedim. Sonra Bahçelievlerde bulunan Gold mağazasına gittim. Orada tam alırken Sony Avrupa garantili değil mi ? diye sordum. Fakat görevli bana bunlar ithalatçi garantili dedi ve ürünü bırakıp çıktım. Forumda bulunan adam Sony Avrupa garantili dedi. Galiba bu garanti Gold mağazaları arasında değişiyor.

Bu arada Media Markt`ta stoklarında fazla olduğu için beyaz PS4`lerde kampanya yapmış 1369`a bırakıyor. Ellerinde bayağı bi var.

Son olarak sizlere tavsiyem internette olan fiyatlara bakmayın. Bir alışveriş merkezine gidin ve içindeki mağazalara bakın. Emin olun ki internet fiyatından dahada ucuza bulabilirsiniz. Çünkü ellerinde az kalıyor veya çok oluyor o yüzden yıl sonunu kapatmak için kampanya yapıp satıyor. Yarın Marmara Forum Sony Center ve Bimeks`e bakıp alacağım. Alınca sizlere aldığım paketi yazarım. Oyunları bence bu tarz mağazalardan almayın. Spotçu biliyorsanız oradan alın. En kötü Gittigidiyor.com veya n11.com gibi sitelerden bakın. Mağazalar + paralar alıyor ve çok pahalıya geliyor.

• Teknosadan ps4 almış bulunmaktayım

1499 TL ye far cry 4 lu seti aldım

Oyun 170 Lira
    Axess ve Finansbank kampanyası
    Finansbank 75Tl chip para Axess 115Tl chip para ( 75 teknosa + 25 ylbası +15 kısıye ozel )
    29 TL tablet kampanyası ( 1000 lira üstü alısveriş yapana 129Tl değerinde tablet 29 lira)

Toplamda 460 TL ye yakın ucuz almış oldum..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _üveys_

quote:

anlasılır yazsan

Normalde ysnyzc adlı arkadaşa yanıt vermiştim fakat alıntı yapmayı unutmuşum. Bu gün Bayrampaşa Forum İstanbul`a gittim. Orada bulunan teknoloji mağazalarını (Teknosa , Bimeks , Gold , Vatan ve Media Markt)`a gittim. Teknosa`da Konsol ve InFamous : Second Son 1599 TL. Gold`da iki paket var. InFamous Second Son (1550 TL) ve The Last of Us(1499 TL) Ayrıca Dualshock 4 159 TL ve Bonus kart ile aldığınız zaman 100 TL bonus veriyor. Vatan Bilgisayarda Konsol ve InFamous Second Son 1599 TL. Ve bir önceki mesajda belirttiğim kampanya Bimeks`te geçerliydi. Bimekste Konsol ve seçilen bir oyun(6 oyundan bir tanesini seçiyorsunuz. Neler olduğunu hatırlamıyorum - GTA V ve Fifa 15 hariç - bulursam yazacağım.) 1499 TL.

İlk önce Golddan alacaktım. Fakat ellerinde The Last of Us paketinden 1 tane kalmış ve onun üzerinde beyaz kelepçe ve güvenlik bandı açıktı. Almayı istemedim çünkü o kadar para verdikten sonra kendim açmak istedim. Sonra Bahçelievlerde bulunan Gold mağazasına gittim. Orada tam alırken Sony Avrupa garantili değil mi ? diye sordum. Fakat görevli bana bunlar ithalatçi garantili dedi ve ürünü bırakıp çıktım. Forumda bulunan adam Sony Avrupa garantili dedi. Galiba bu garanti Gold mağazaları arasında değişiyor.

Bu arada Media Markt`ta stoklarında fazla olduğu için beyaz PS4`lerde kampanya yapmış 1369`a bırakıyor. Ellerinde bayağı bi var.

Son olarak sizlere tavsiyem internette olan fiyatlara bakmayın. Bir alışveriş merkezine gidin ve içindeki mağazalara bakın. Emin olun ki internet fiyatından dahada ucuza bulabilirsiniz. Çünkü ellerinde az kalıyor veya çok oluyor o yüzden yıl sonunu kapatmak için kampanya yapıp satıyor. Yarın Marmara Forum Sony Center ve Bimeks`e bakıp alacağım. Alınca sizlere aldığım paketi yazarım. Oyunları bence bu tarz mağazalardan almayın. Spotçu biliyorsanız oradan alın. En kötü Gittigidiyor.com veya n11.com gibi sitelerden bakın. Mağazalar + paralar alıyor ve çok pahalıya geliyor.

Tesekkurler acıklamaların için.

Bende yarın Media markt gidip bi bakıyım 1369'a varsa alıyım bi tane iyi fiyat bence

ayrıca teknosa dan 100 tl cek ile de alınabilir,

http://www.grupanya.com/alisveris/firsat/teknosa-yilbasi-20tl?irc=adl2-cmad

• Bu fiyat her Media Marktta geçerli olmayabilir. Belki mağazasal bir kampanyadır. Ben Forum İstanbul mağazasında gördüm , umarım her mağazada geçerlidir.
  • 
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.