Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.593
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fenomenimsi

http://www.syd.com.tr/Sony-Ps3-Super-Slim-12-GB-TURKCE-24-AY-GARANTI,PR-527.html

syd güvenilirmi arkadaşlar,daha 1 ay önce 320 gb slim konsolumu sattım işten vakit kalmıyor diye ama iş bitti:)
    eğer güvenilirse burdan alayım diyorum,en iyi fiyat bence bu(1 haftadır araştırıyorum)

Stokta görünmüyor, bu fiyatlara satan başka bir yer gördünüz mü?

• 3 ay önce ben de SYD den aldım henüz bir sorunum yok, 500 gb + 2.kol + fifa 13 + hdmi 749 tl ye satılıyordu o zaman.. n11 de pepsi indirimi ve 87 tl maxi puan ile 650 tl civarına gelmişti..
  • bursadaki arkadaşlar için
    anatolium carrefourda 4 - 5 adet kadar sıfır kapalı kutu 320 gb ps3 499 tl 12 taksit

12 gb silimde 550 tl 12 taksit

not: 320 baz paket sadece cihaz ve kol şeklinde 12 gb dikkat etmedim.
  • arkdaşlar bende 120gb 2.5 inç harici harddiskim var 12gblık alsam sonra taksam olur mu? yazılımını nasıl yükleriz sonra?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brifing

arkdaşlar bende 120gb 2.5 inç harici harddiskim var 12gblık alsam sonra taksam olur mu? yazılımını nasıl yükleriz sonra?

Hocam ben de aynı konuyu biraz araştırdım. 12GB lık versiyona HDD takınca yazılım atmaya gerek olmuyormuş. Tazılım 12Gb lık kısımda kurulu olduğu için 12GB + HDD şeklinde görüyormuş harddiki. Ama elinizdeki HDD PS^e uyar mı (Sata, Sata 2 vs) onu bilemeyeceğim
  • ps3 e uyması için sata kaç olması gerekiyor peki hocam? bir de eğer biz harddiski taksak garanti dışı vs gibi bir durum söz konusu oluyor mu yoksa adamlar zaten taksınlar diye mi öyle bi yuva yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brifing -- 23 Eylül 2013; 14:25:30 >
  • brifing B kullanıcısına yanıt
    Hocam bildiğim kadarı ile SATA diskler takılıyor o konuda net bir bilgi bulamadım. Garanti konusunda bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum, sonuçta external hdd de bağlayayıp kullanabiliyorsunuz. Fakat 12Gb lıktaki sorun şu. HDD i takabilmek için ekstra bir parça satın almak gerekiyormuş. Onu satın alıp takarsanız garantiden yana bir sıkıntı olmaz gibi geliyor. Fakat ben takacak olsam Türk işi bir çözüm bulup takacağımdan dolayı garanti dışı kalır mı bilemem
  • Aslında 12GB Superslim + Hdd birde Cobra ODE taktırdın mı tadından yenmez valla
  • ps4 çıkınca düşmez mi beyler ya

edite:
    bir de bu taksitle.net in olayı nedir 12gb 395tl garantisiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaza_cem -- 25 Eylül 2013; 21:36:58 >
  • Şuan en sıcak fırsat hangisi veya ps4 çıkmasını beklemelimiyiz ?
  • Bence bütçeniz yeterli olacak ise PS4 bekleyin derim. Fakat PS3 alacağım jailbreak yapıp istediğimi yüklerim derseniz PS3 şu anda tercih edilebilir. Bir de Move Motion plus Eye Cam eklerseniz PS3 oyunları zhee arkadaşın dediği gibi tadından yenmez denilebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal172 -- 27 Eylül 2013; 10:43:25 >
  • zaza_cem kullanıcısına yanıt
    Garantisiz hiç bir ürünü önermem. Daha sonra başınız ağrıyabilir
    PS3 bile fiyatları halen elle gözle ölçülebilir bir düşüş sağlamadığını var sayarsak PS4'ün ilk çıkıştan sonraki fiyatlarının pek düşeceği tahmin edilemez.
  • 443 tl garantiliymiş Spot 395 site ne kadar güvenilir bilmiyorum almak isteyen arkadaşlar alabilir
    http://www.taksitle.net/index.php?route=product/product&product_id=39
  • Bu taksitle.net'e güvenebilir miyiz?
  • 500 gb kampanya hıc bı yerde yokmu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal172

Bence bütçeniz yeterli olacak ise PS4 bekleyin derim. Fakat PS3 alacağım jailbreak yapıp istediğimi yüklerim derseniz PS3 şu anda tercih edilebilir. Bir de Move Motion plus Eye Cam eklerseniz PS3 oyunları zhee arkadaşın dediği gibi tadından yenmez denilebilir

Maalesef PS4 Alamıyacağım büyük ihtimal . PS3 Alıp jailbreak yapacağım sanırım

• http://www.hizlial.com/sony-playstation-3-500-gb-super-slim-konsol-ps3/21.090.0599.0035

75 TL maxipuan veriyormus 575 tl ye geliyor en uygun bu sanirim suan icin

Edit: hepsiburada'da da ayni kampanyanin worldcard versiyonu vardı sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaza_cem -- 27 Eylül 2013; 20:59:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dırek soruya gırıcem sence bu uygun mudur ?

http://www.sahibinden.c...garanti-139599796/detay
  • http://www.n11.com/sony-playstation-3-slim-500gb-oyun-konsolu-P15247298 bu ürün çok uygun turkceliniz varsa 22 tl de indirimli alırsınız ayrıca avantajixte 7 tl öder en büyük artısıda resmi sony eurisia garantili olması
  • 
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.