Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.766
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bimeks'te 1397TL'ye 42AV635 LCD alana PS3 120GB Konsol 497 TL veya Nintendo Wii 397 TL'ye veriliyor. Kampanya iki günlük. 26 ve 27 Mayıs. LCD ihtiyacınız varsa ya da ihtiyacı olan bir dostunuzu ikna edebilirseniz :) güzel bir fırsat..

http://www.bimeks.com.tr/kampanyalar/default.aspx?kid=081
  • Saturn insert'i elime geçti. Ps3 120 slim + ikinci kol =799 tl bonus'a 10 taksit.
    Pahalı

Elektroword ün insert'indede ps3 250 gb. silim + god war 3 + kil zone 2 = 899 tl (geçen haftanın kampanyası halen devam ediyor.)
    insert tarihi : 27-30/05/2010

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelmez -- 27 Mayıs 2010; 13:02:44 >
  • ben diyorum gelin size 700 tl ye ps3 250gb satayım diye
  • Bugün BestBuy şunu twitlemiş: Gamerlara özel PS3 God of War ve Best Buy Wii Marvel Paketi fırsatlarımızı kaçırmayın!http://bit.ly/bdWlxS , ben de GoW pakedini görünce ilk açıldıklarındaki kampanya mıdır diye heyecanlandım ama, şu anda satılan fiyatını öğrenince söndü hemen, 919TL idi sanırım. Adamlar 1 ay önce 749'a sattılar aynı pakedi 2 günlüğüne, haberimiz olmadı.
  • bu aralar yokmu kampanya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyayman

bu aralar yokmu kampanya?

hakikaten nedir bu durgunluk kardeşim yaa
  • PS3'lerde orijinal oyundan başkası çalışmıyor değil mi? Orijinal oyunlar da çok pahalı nasıl çözülüyor bu sorun? Çok isterim ben de konsol ama her seferinde 100 lira veremem bir oyuna, 1 depo benzin neredeyse
  • bu realde kampanyadaki hediye oyun hangisiydi acaba? realin web sitesinde ps3le ilgili kampanyayı göremedim de.
  • İstanbul teknosalarda axesse özel yüzde 10 chip para cihaz 749 tl
    749-74.9=674 tl 12 taksit nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL_uA

İstanbul teknosalarda axesse özel yüzde 10 chip para cihaz 749 tl
    749-74.9=674 tl 12 taksit nasıl?

bimekste 665,74 TL turkcellilere özel %10 hediye çeki veriyorlar yalnız hediye çekini 2 tatı tutarda alışveriş yaparsanız kullanabiliyorsunuz(sadece aynı gün kullanabiliyorsunuz ama)

Bence her iki kamyadanda realinki daha uygun
  • electro word de 600 e düşmüş diyolar annemin bir arkadaşı söyledi doğru mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: shamanmuratcan

electro word de 600 e düşmüş diyolar annemin bir arkadaşı söyledi doğru mu

hangi şube ?
  • 600 se hemen sarsınlar alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: shamanmuratcan

electro word de 600 e düşmüş diyolar annemin bir arkadaşı söyledi doğru mu

Millette ne anneler var ne anne arkadaşları var benimki telefonun tuş kilidini açamıyor daha,hepsininde ellerinden öpüyorum
  • varmi boyle bisey ya?
  • bimekste indirim varmis. 670 lira 120 gb olani.
  • media markt'ta 700 küsürlü bir rakamdı. yanında 1 tane oyunla 120 gb olanı
  • DÜn akşam gold da gördüm 749 TL kdv dahil 6 taksit yapıyorlar + 1 adet orjnal joystick veriyor. Bence mantıklı. Bimeksten 670 tl ye alacağına 80 tl daha verip gold dan alınır bence. Nasıl olsa 2. joystick'i alman lazım ps3'ün keyfi nasıl çıkar tek başına oynamak biyere kadar.
  • yinede yeteri kadar iyi firsatlar degil...

499'a vardi. tamam o kadar degil ama en azindan 600 falan yapsalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyayman

yinede yeteri kadar iyi firsatlar degil...

499'a vardi. tamam o kadar degil ama en azindan 600 falan yapsalar.

Vatan bilgisayar da vardı 1buçuk ay önce falan 619 Tl 'ydi. yanlış hatırlamıyorsam

Kimse rağbet göstermedi çevremde.

550 tl ye almak için medimarkt 'ın önünde birgün önceden sıraya girdiler 70 tl içinmiydi dedim onlara.

Bazen bişey oluyo saldırası geliyo insanların. 619 Tl de çok uygun fiyattı ama öyle gelmedi arkadaşlarıma ilginç...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.