Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.766
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir aksilik çıkmazsa PS3 320 GB 2 Oyun'lu ürünler haftaya 799 TL Fiyata satılcak bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sony_urunler

Merhaba Arkadaşlar

Bir aksilik çıkmazsa PS3 320 GB 2 Oyun'lu ürünler haftaya 799 TL Fiyata satılcak bilginize.

PS3 320GB + 2. DS3 + GT5 850TL olmaz mı?
  • Suanda zor ama haftaya dusunursenız daha avantajlı fıyat olabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: sony_urunler

Suanda zor ama haftaya dusunursenız daha avantajlı fıyat olabılır

Yani haftaya bu şekilde bir kampanya mı olacak? PS3 320GB + 2. DS3 + GT5 850TL.
  • Fiyatların düşeceği hakkında bilgi gelecek bir aksilik olmazsa ozaman yardımcı olmaya çalışırız.
  • sony centar da 160 gb playstatıon 3 769 lira sizce fiyatı iyimi arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugi Leite

sony centar da 160 gb playstatıon 3 769 lira sizce fiyatı iyimi arkadaşlar

üstüne bir 40 lira daha ekleyip 320 gb alabilirsin. tabi 320 gb almak istemezsen 250 gb'larıda var ancak fiyatlarını tam bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheOnu -- 8 Eylül 2011; 18:58:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheOnu

quote:

üstüne bir 40 lira daha ekleyip 320 gb alabilirsin. tabi 320 gb almak istemezsen 250 gb'larıda var ancak fiyatlarını tam bilmiyorum

728 tl 320 gb cihazlar.Şu sıralar hiç mantıklı değil cihaz almak ancak teknosa,bimeks vb yerlerdeki mağaza özel indirimleri bekleyecez gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaLuA

quote:

quote:

728 tl 320 gb cihazlar.Şu sıralar hiç mantıklı değil cihaz almak ancak teknosa,bimeks vb yerlerdeki mağaza özel indirimleri bekleyecez gibi görünüyor.

sanırım khalkedondan bahsediyorsun, ben hiçbir mağazada öyle fiyat görmedim. mağazalarda halen 800 liranın üzerinde diye biliyorum 320 gb cihazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheOnu -- 8 Eylül 2011; 23:55:38 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FaTaLuA

quote:

quote:

sanırım khalkedondan bahsediyorsun, ben hiçbir mağazada öyle fiyat görmedim. mağazalarda halen 800 liranın üzerinde diye biliyorum 320 gb cihazlar

Evet de mağazadan farkı ne? Reklam falan değil tanımam etmem kendisini ama aynı garantili satıyor zaten.Teknosa saturn mm olsun hep bundle peşindeler zaten tek cihaz fiyatı bulamıyorsunuzki..

• Aynı garantiyi vermiyorlar, bu yüzdendir ki fiyatları farklı. Ayrıca Teknosa, electroworld, mediamarkt,saturn vs... gibi yerlerde satılan ps3ler yurtdışından vergili gelen ürünler bu sebebten ötürü fiyatları yüksek oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loth

Aynı garantiyi vermiyorlar, bu yüzdendir ki fiyatları farklı. Ayrıca Teknosa, electroworld, mediamarkt,saturn vs... gibi yerlerde satılan ps3ler yurtdışından vergili gelen ürünler bu sebebten ötürü fiyatları yüksek oluyor.

Aynı garantiyi veriyorlar. Hem Khalkedon hem de diğer firmalar Sony Eurasia garantisi veriyor.
  • yılbaşı yaklaştıkca kampanyalar çoğalacak sanırım....
  • Tanrı Bizim Almamızı İstemiyor.. ! bi ps3 alamadım.. 2 aydır fırsat gözlüyoruz..
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/sony-playstation-3-320-gb-slim-konsol-infamous-2-killzone-3-turkce-oyun-hdmi-kablo/ProductDetails.aspx?productId=oyunsonypak2&categoryId=1200413&SKU=OYUNSONYPAK2

hepsiburada.com daki playstation 3 kampanyası nasıl sizce arkadaşlar ,almayı düşünüyorum,sizinde yorumlarınız bekliyorum..
  • Detaylarını bilmiyorum ama 2-3 gün içinde gençturkcell kampanyası başlayacak. Ne kadar yararlı bir kampanya olur orası meçhul...
  • Ya ne düşünüyorsunuz bu kadar, gidin Armada Sony e. Ps3 320 slim + move pack + virtual tennis 4 = 800 tl
    En iyi fırsat bence bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

Ya ne düşünüyorsunuz bu kadar, gidin Armada Sony e. Ps3 320 slim + move pack + virtual tennis 4 = 800 tl
    En iyi fırsat bence bu

Virtua Tennis'i ne yapalım biz. Yapsınlar GT5+2. DS3 850TL civarı bir kampanya alalım hemen.
  • Sony Kişisel Eğlence Ürün Müdür Murat Gebeceli twit lemiş.

MuRaTGeBeCeLi Murat Gebeceli
    Plastation3 kampanyasi icin geri sayim....
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.