Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    160 bulunabilir ama fiyat bilmiyorum
  • 120 kolay kolay bulamazsınız arkadaşlar stoklar bitti zaten üretimi de yok.

Vallahi iyi ki yılbaşında almışım , aldığım fiyatı aklıma getirdikçe tüm mağazalardaki fiyatlara sövüyorum. Hele ki bugün Teknosa ilanını gördüm 160gb+Formula 1 oyunu 799tl. (ulan 599 a aldım ben o fiyattan bile kar yaptınız zaten f1 25tl ye düştü artık nasıl bir kar marjınız var)
  • bayramda beklenen indirim yok herhalde arkadaslar .......
  • doların cazibesi bayram indirimini gölgede bıraktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: shiptar1992

doların cazibesi bayram indirimini gölgede bıraktı

herkes öyle diyorda ben anlayamadım dolar ile ne alakası olduğunu? ps3'ler uzakdoğu ülkelerinde üretilmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheOnu

quote:

Orijinalden alıntı: shiptar1992

doların cazibesi bayram indirimini gölgede bıraktı

herkes öyle diyorda ben anlayamadım dolar ile ne alakası olduğunu? ps3'ler uzakdoğu ülkelerinde üretilmiyor mu?

Acaba ülkeler arası ithalat ve ihracat hangi para birimi ile yapılıyor

• ya arkadaşlar ben hiç anlamıyorum bu ps3ten ama almak istiyorum.
    versiyon jb vs uzak terimler bana. ne olduklarını biliyorum tabi ama hangisi iyidir bilmiyorum. şimdi biz 2 arkadaş niyetlendik alacaz.öyle günde 1 saat falan takılmak için. yani öyle saatlerce oynayıp oyun bitirme merakımız falan yok. max 3 oyun falan yeter bize. öncelikle pes, sonra call of duty ve nfs...
    lütfen biri bana tavsiyede bulunsun. kaç gb alayım ne versiyon alayım vs... çok fazla bütçe ayırmadık. bu 60gb fatlerden mi alsak 120gb slim mi? hangisine 2. elde ne kadar verilir vs ??

şimdiden teşekkürler...
  • Arkadaşlar PS3 160 gb+deadrising 2 699,00 TL fiyat iyimidir. Yada bu aralar nerden ps3 alınmalı. Bir yardım ediniz...
  • bu aralar en karlı neresi acaba
  • beklenildiği gibi bayramda sıcak kampanyalar olmadı malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lostmyth

quote:

Orijinalden alıntı: cebged

beyler fifa12 ve pes12 amazonda var TÜRKİYE'ye ne zaman gelecek bir bilgisi olan var mı?

http://www.amazon.com/FIFA-Soccer-12-Playstation-3/dp/B004Z4ZKL6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1314311752&sr=8-1

http://www.amazon.com/Pro-Evolution-Soccer-2012-Playstation-3/dp/B0050SXJXW/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1314311778&sr=1-1

Pre-order yani ön sipariş onlar Resmi çıkış tarihinde yada 1-2 gün öncesinde gelir buraya.

bilgi için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: oxygen3

ya arkadaşlar ben hiç anlamıyorum bu ps3ten ama almak istiyorum.
    versiyon jb vs uzak terimler bana. ne olduklarını biliyorum tabi ama hangisi iyidir bilmiyorum. şimdi biz 2 arkadaş niyetlendik alacaz.öyle günde 1 saat falan takılmak için. yani öyle saatlerce oynayıp oyun bitirme merakımız falan yok. max 3 oyun falan yeter bize. öncelikle pes, sonra call of duty ve nfs...
    lütfen biri bana tavsiyede bulunsun. kaç gb alayım ne versiyon alayım vs... çok fazla bütçe ayırmadık. bu 60gb fatlerden mi alsak 120gb slim mi? hangisine 2. elde ne kadar verilir vs ??

şimdiden teşekkürler...

Öncelikle hocam fat kasa alacaksanız 80gb olan makinelere bakmanızı tavsiye ederim.Çünkü 2007 ağustosta aldığımız 60gb fat cihat Nisan 2008 de lens problemi verdi ve cd leri okumaz oldu.Bu modelde sorun var.Ardından 2008 in sonlarında yine aldık 60gb fat kasa sonra bir kaç ay sonra sattık.Ardından sattığımız kişi bize ulaştı ve aynı lens bozukluğunu söyledi.Tabi garantisi olduğu için o kişininde elinde patlamadı.Birde şöyle bir durum var 60gb alıpta 3-4 sene sorunsuz kullananlarda var.Tabi şanş işi.

Ama 80gb lik makina kullandım makinada tık yok.Sorunsuz ve mükemmel.40gb likde kullandım fakat az kullandım onu.120 ve 250gb lik slimleride kullandım.Sadece fat kasaya oranla daha az ses çıkarıyor ve az elektrik tüketiyor.Kış olmasındanmıdır bilemiyorum fakat fat kasaya göre de az ısınıyor.
    Yani size tavsiyem fat alacaksanız 80gb lik makinalardan alın.Slim alacaksanız istediğiniz modeli alabilirsiniz.Sadece hard disk kapasitesinden başka bir fark yok
    Umarım yardımcı olabilmişimdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

şimdiden teşekkürler...

Öncelikle hocam fat kasa alacaksanız 80gb olan makinelere bakmanızı tavsiye ederim.Çünkü 2007 ağustosta aldığımız 60gb fat cihat Nisan 2008 de lens problemi verdi ve cd leri okumaz oldu.Bu modelde sorun var.Ardından 2008 in sonlarında yine aldık 60gb fat kasa sonra bir kaç ay sonra sattık.Ardından sattığımız kişi bize ulaştı ve aynı lens bozukluğunu söyledi.Tabi garantisi olduğu için o kişininde elinde patlamadı.Birde şöyle bir durum var 60gb alıpta 3-4 sene sorunsuz kullananlarda var.Tabi şanş işi.

Ama 80gb lik makina kullandım makinada tık yok.Sorunsuz ve mükemmel.40gb likde kullandım fakat az kullandım onu.120 ve 250gb lik slimleride kullandım.Sadece fat kasaya oranla daha az ses çıkarıyor ve az elektrik tüketiyor.Kış olmasındanmıdır bilemiyorum fakat fat kasaya göre de az ısınıyor.
    Yani size tavsiyem fat alacaksanız 80gb lik makinalardan alın.Slim alacaksanız istediğiniz modeli alabilirsiniz.Sadece hard disk kapasitesinden başka bir fark yok

Öncelikle ilginize teşekkürler. bir iki gündür arıyorum cihaz bulsam alacam ama satanlar çok tok satıcımıdır nedir bana 2. el fiyatı yüksek geliyor. örneğin 40gb için 400 lira 250gb için 600 lira istiyor bulduklarım. bu ps3 lerde 2. el çok değer kaybetmiyor sanırım. sonuçta sıfırlarının fiyatı belli. gidipte sıfırından 100-150 TL ucuza 2. el almayı bir türlü kabullendiremedim kendime. hala arayıştayım bakalım.

• arkadaşın dediği gibi ilk çıkan 60gb lıklar da lens sorunu vardı.Okuyucu optikte yalnızca tek lens vardı o da mavi renk blu-ray için, cihaza dvd disc atınca bu lens kısa sürede gidiyordu.Daha sonra çıkan 40 ve 80 gb lık modellerde 2 adet okuyucu göz kondu mavi renk blu-ray için kırmızı dvd için.Mesela ben 2008 yılı Haziran ayında aldığım 40 gb lık(ben onu 500 gb yaptım ) PS3'ü halen sorunsuz kullanıyorum.Ama fat kasalar bazen çok sıcaklarda fanı son devire alınca çok fazla fan sesi yapıyor, bu yüzden mümkünse slim PS3 al.Ben cihazı aldığımda slimler çıkmamıştı daha mecburen fat aldık.Hiç bir zaman slim PS kullanmadım, hep acele ettim fatleri aldım bozmayı da beceremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_sparrow_82 -- 2 Eylül 2011; 9:06:40 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

şimdiden teşekkürler...

Öncelikle ilginize teşekkürler. bir iki gündür arıyorum cihaz bulsam alacam ama satanlar çok tok satıcımıdır nedir bana 2. el fiyatı yüksek geliyor. örneğin 40gb için 400 lira 250gb için 600 lira istiyor bulduklarım. bu ps3 lerde 2. el çok değer kaybetmiyor sanırım. sonuçta sıfırlarının fiyatı belli. gidipte sıfırından 100-150 TL ucuza 2. el almayı bir türlü kabullendiremedim kendime. hala arayıştayım bakalım.

Mesela biz Mayıs sonu 475Tl ye 2.el yanında 5 oyunlu 80gb pal makinayı gg den almıştık.Arasıra oluyor böyle ufak indirimler.Dediğiniz gibi,40gb lik makinaya 400tl vermek banada anlamsız geliyor nedense.Size tavsiyem 2.el alacaksanız gittigidiyor.com veya sahibinden.com a bakın.Sahibinden.com da kesinlikle Get ilanlara bakın.İlan açmak bedava olduğu için çoğu kişi sizi dolandırabilirde.Gittigidiyor da ise satıcının profiline bakın,olumlu ve olumsuz yorumlar sizi dahada tatmin edebilir.Birde forumun 2.el kısmına bakın ve alacağınız kişinin referanslarınıda kesinlikle kontrol edin.

• bende sanalmarket.com dan bir ay önce 500TL ye 3 ay kullanılmış, sony garantili 320gb'lık makina aldım. Kredi kartına 12 taksitle alabildim. Fırsat fırsat diye beklemeye gerek yok... :)
  • Pahalı o :D O oyun zaten dandik onun yerine khalkedondan 730 tlye 320 gb al birde oyun alırsın ki o oyun 30 tl bile etmez
  • 250 gb slim ps3 için 700 lira fiyat nasıl sizce? yer media markt, ne dersiniz alınır mı??
  • Kuzenime bizde burdan aldık 320gb gereksiz gördüğümüz için daha uyguna 160gb aldık.160gb ps3 + hdmi kablo için 684tl uygun geldi.

http://www.hepsisony.com/?urun-2594-Sony-PS3-160-GB-Slim-Konsol---HDMI-Kablo-Hediyeli--.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cupra_R -- 3 Eylül 2011; 15:45:45 >
  • 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.