Şimdi Ara

Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
35.314
Cevap
679
Favori
2.553.588
Tıklama
Giriş
    379 Mesaj

Dostum bende ps4 slim 1 tb almıştım. Hepsiburadadan sony eurasia garantili, cihaz geldi hangi oyuna girersem gireyim 2-3 dk içinde oyundan atıp bir hata kodu veriyordu.
    İnternetten baktım istanbuldaki yetkili servisin adresine oraya gönderdim. Sonyde direk olarak merkeze gönderemiyorsunuz önce sonynin yetki verdiği servise gidip oradan merkeze gitmesi gerekiyor. Daha sonra gönderdiğim kişiler kutuyu açmış cihazı açıp kontrol etmeden sorun yok diye kargo parasınıda hem gönderme hem onlardan gelen kargo parasını bana ödettiler.

Daha sonra araştırdım. İzmir'de oturduğumdan dolayı izmirde bir servise götürme kararı aldım.
    Alsancaktaki Apex Elektroniğe götürdüm. Sahibi çok ilgili bir insan tekrardan teşekkür ederim. Konsol ile ilgilenen elemanın kontrol edeceğini söyledi. Dediği şekilde hatayı gördüler.
    Ertesi hafta merkeze giden konsola değişim kararı çıktı. Bu konuda sony merkezi değilde ilk götürdüğünüz servisi iyi seçmeniz lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    murty_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

INTEL i5 4460 - MSI R9 280 3G - MSI H97M-G43 - Kingston HyperX Savage 8GB 4x2 - Corsair Carbide 200R & VS650W Power Supply - ASUS DSL N14-U - WD 1TB Elements - LG 42LM615S - Everest DVB-S2 HDStream Box - Next Minix HD Cool

• Yarbay
    5161 Mesaj
    Slimlere 3500 lira fiyat çekmeye başlamışlar.
    Söyleyecek söz yok bunlara...

quote:

Orijinalden alıntı: gomez_10

Daha 1 ay once ps slımler 2000 den baslıyorsu. Ne oldu da boyle fyatlar nerdeyse 2 katı oldu
    herkes evde oturunca, talep arttı, talep artınca da bizim dürüst esnaf zam yaptı. sonra da Allah 'im sen bizi koru der, he ok cnm .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Geçen hafta 1 tb ps4 pro 2600 TLydi alsam mı almasam mı diye düşünürken dedim ''ya nasıl olsa düşer bir daha.'' ps5 felanda tanıtılacaktı sonra 2 gün geçti ve kampanya bitti şimdi 2 katına çıkmış.
    |
    |
    Mr.Prestige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Üniversitelerde dönem iptal oldu, evde zaman geçsin diye alayım dedim ama 2. ellere bile zam yapmışlar. Corona ülkeye gelmeden önce 1500 liraya 2. el 1 tb slim satan ve elinde onlarca makine olan bir esnaf bütün ürünleri kaldırmış. Yakında fiyatları 300- 500 arttırarak koyar. Letgo'dan falan bakınca adamlar ürününe 0'dan fazla fiyat çekiyor. Fifa 17 verip yanında 150 liralık oyun hediye falan diyor Çok yanlış ülkede doğdum valla ahlak diye bir şey kalmamış millette. Bu dediklerim maalesef birkaç tane ile sınırlı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eduyardo -- 28 Mart 2020; 13:48:7 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1390 Mesaj
    İyiki bi playstation alalım dedik, 4- 5 bin lira fiyat çekmişler. Sene sonu yenisi çıkacak şu fiyatlara bak!!!

|
    |
    43 Mesaj
    Amazon dan sepeti onsylamıyor. Vergi kargo hariç 350euro, adres hatası veriyor sebebini bilen varmı? Eskiden bazı ürünlere verirdi şimdi istisnasız adres kabul etmiyor

Bende Xbox One S alacaktım 1000 tl civarı geliyor Türkiye'ye gönderilemiyor hatası aldım. Virüs yüzünden olabilir mi ?
    |
    |
    N.isik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Bilemiyorum, uk de us hiçbiri atmıyor sepete bişey

|
    |
    RoseCity kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,463
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.