Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1761. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.751
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17591760176117621763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oup59

Artik yolcu yaninda gelen cihaza da mi karisiyorlar?
    Bende şaşırdım Almanyada hiçbir sıkıntı olmadı dedi ama Türkiyede 80 euro vergisini istemiş polisler..Tanıdık polis arkadaşı görmeseydim 80 euro pasaporta işlenecekti dedi pek anlamıyorum ben bu işlerden ama..Bu arada izmir havalimanında oldu olay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cg-TR83 -- 5 Ocak 2020; 19:12:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal şartlarda yolcu yanında gelene dokunamaması lazım. Yolcu bavullarında 3-5 tane varda orası ayrı. Bana biraz işgüzarlık gibi geldi havalanında olan olay.

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Normal şartlarda yolcu yanında gelene dokunamaması lazım. Yolcu bavullarında 3-5 tane varda orası ayrı. Bana biraz işgüzarlık gibi geldi havalanında olan olay.
    Tek cihaz bana getirdi oda rica üzerine hiç işide olmaz adamın böyle şeylerle ama bilemedim.İnşallah sıkıntı olmaz kimse için,herkes işini görsün cihazını getirtsin kazasız belasız

• Gümrük yolcu rehberine baktım tekrar. 430 Euro bedele kadar yolcu yanında gelen malzeme gümrüksüz geçer. 430-1500 Euro arası yolcu yanında dahi gümrük uygulanır. 1500Euro üzeri zaten ticari işleme giriyor. Ama normalde yolcu yanındaki malzemelere dikkat edilmiyordu. Artık buna bile bakıp vergi koparmaya çalışıyorlar demek ki. Çok yazık gerçekten.

• Hollndadan ps4 pro istedim geldi geçen hafta. Arkasşaım hiçbir kontorlün olmadığını söyledi direkt geçmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Amerika dan 2 hafta önce ps4 pro getirdim gümrük memuru İstanbul havaalanında yeşil girişte bekliyordu sadece nereden geliyorsunuz diye sordu Chicago dedim ve geçtim xray e sokmadı soksa vergiye konu olabilirdim zira başka elektronik aletlerde vardı (drone, iPad gibi) ben ps4 ü Amerika da Facebook Marketplace üzerinden ikinci el aldım 2 aylık bir cihazdı Cuh7215 modeli tek kolu ve içinde yüklü 7 oyunla (red dempt, uncharted full seri, rainbow gibi 230 dolara aldım size bu yöntemi tavsiye ederim

• juckle kullanıcısına yanıt
    Değil, normal hatta pahalı fiyatlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Değil, normal hatta pahalı fiyatlar.
    birkac gundur fiyat arastirmasi yapiyorum en uygunu bunlar. Sanirim piyasa sahlanmis :)

size denk gelen uygun fiyatli slim var midir?
  • belçikadan aldırdım ps4 pro jet black 2 kol ile beraber 369 euro 2500 liraya filan gelecek vergi filan almazlarsa eğer, burada tek kollu 2. eline 2700 2800 istiyorlar sıfırı vatanda 3700 3800 lira

• fortnite paket pro alanlar elinize ulaşan varmı ?
    benimki 40 günlük bekleyiş sonrası bu gün gümrükten çıktı yarın gelir büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shelby25

fortnite paket pro alanlar elinize ulaşan varmı ?
    benimki 40 günlük bekleyiş sonrası bu gün gümrükten çıktı yarın gelir büyük ihtimal.
    Benimki geldi hocam bugun geldi ve tam 40 gun oldu

• Arkadaşlar selamlar mevcut piyasa fiyatlarına göre sıcak olduğunu düşündüğüm için paylaşıyorum.
    Almanyadan gelirken almış olduğum sıfır kapalı kutu PlayStation 4 Pro 1 Tb Cuh-7216B cihazını 2900 tl ye satmaktayım. Almanya Mediamarkttan alınma olduğu için türkiye mediamarktta da garantisi geçerlidir.

İlan linki ve ürün görselleri :https://forum.donanimhaber.com/sifir-sony-playstation-ps4-pro-1-tb-cuh-7216b-2-yil-mediamarkt-garantili--141554322

Özel mesaj ile iletişime geçebilirsiniz , ilginiz için teşekkürler.

• Quaresma_28 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten suan trendyolda 2850

• quote:

Orijinalden alıntı: zagoncu

Hocam zaten suan trendyolda 2850
    İthalatçı garantili değil mi hocam o ? 2900 değil 2850 teklif edene zaten verebilirim bunu da
  • Quaresma_28 kullanıcısına yanıt
    Mediamart ücretini kendi ödeyip yaptırır mı bilmem de sony eurasia kendi importu olmayan ürünlere garanti hizmeti sunmuyor 3. Parti ithalatçılar bir zamanlar suistimal ettiği için. Bir mediamarkt türkiye ile bunu doğrulamanızı öneririm mağduriyet yaşamamanız açısından

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

Mediamart ücretini kendi ödeyip yaptırır mı bilmem de sony eurasia kendi importu olmayan ürünlere garanti hizmeti sunmuyor 3. Parti ithalatçılar bir zamanlar suistimal ettiği için. Bir mediamarkt türkiye ile bunu doğrulamanızı öneririm mağduriyet yaşamamanız açısından
    Kendime de alıp halihazırda kullanmaya başladığım için gelir gelmez müşteri hizmetleri ile görüşüp teyit ettim hocam garanti kapsamında. Düşünceniz için teşekkürler
  • PS4 Dualshock arıyorum.
  • PS4 Dualshock arıyorum önereceginiz orjinal satıcı var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 17591760176117621763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.