Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kampanyanın başlarında ben ilk olarak Türkiye adresime sipariş vermiştim daha sonra bunu iptal edip kampanyanın sonlarına doğru Almanya’da bulunan akrabama gönderilecek şekilde hem death stranding hem de fortnite bundle sipariş ettim. İkisi de 3 gün sonra sorunsuz olarak teslim edildi. Hatta başka ürünler de almıştım. Onlarda sorunsuz olarak birlikte teslim edildi.

Kampanyanın sonlarına doğru farkettiyseniz amazon ülkemize gönderimlerde daha çok gümrük vergisi talep ediyor ve fiyat iyice şişiyordu. Hatta daha sonra ürün bilgilerinde Türkiye'ye gönderim yapılmaz demeye başladılar. Belki de olması gereken gümrük vergisi odur bilmiyorum. Muhtemelen ilk siparişleri gümrük bedelinin üst bölümünü kendileri karşılayarak gönderdiler. Sonrakileri karşılamak istemeyip bu şekilde bezdirmeye çalışıyor olabilirler. Bir de stok sıkıntısı var demeleri inandırıcı gelmiyorlar. Az da olsa yeni ürünler stoğa girdi hatta yeni fiyattan hala satış yapıyorlar. Bir de şu var. Gönderim yapmayacak olsalar kendileri iptal eder geçerler, elden de bir şey gelmez zaten. Bunu da yapmıyorlar. İlginç.

Tabii ki bunların hepsi yorum. Umarım amazon kendisine yakışanı yapar ve bir an önce gönderimleri sağlar. Bu arada amazon.de’nin Türkçe bilen mh görevlileri gerçekten kötü. Gayet hoş konuşuyorlar ancak icraat sıfır. Bir kaç siparişimde sıkıntı yaşadım ve ne yazık ki çözemediler. O yüzden iptal edip yeniden sipariş vermek zorunda kaldım ki bu çözüm yolunu ben de biliyorum. Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: slavoz

Arkadaşlar kampanyanın başlarında ben ilk olarak Türkiye adresime sipariş vermiştim daha sonra bunu iptal edip kampanyanın sonlarına doğru Almanya’da bulunan akrabama gönderilecek şekilde hem death stranding hem de fortnite bundle sipariş ettim. İkisi de 3 gün sonra sorunsuz olarak teslim edildi. Hatta başka ürünler de almıştım. Onlarda sorunsuz olarak birlikte teslim edildi.

Kampanyanın sonlarına doğru farkettiyseniz amazon ülkemize gönderimlerde daha çok gümrük vergisi talep ediyor ve fiyat iyice şişiyordu. Hatta daha sonra ürün bilgilerinde Türkiye'ye gönderim yapılmaz demeye başladılar. Belki de olması gereken gümrük vergisi odur bilmiyorum. Muhtemelen ilk siparişleri gümrük bedelinin üst bölümünü kendileri karşılayarak gönderdiler. Sonrakileri karşılamak istemeyip bu şekilde bezdirmeye çalışıyor olabilirler. Bir de stok sıkıntısı var demeleri inandırıcı gelmiyorlar. Az da olsa yeni ürünler stoğa girdi hatta yeni fiyattan hala satış yapıyorlar. Bir de şu var. Gönderim yapmayacak olsalar kendileri iptal eder geçerler, elden de bir şey gelmez zaten. Bunu da yapmıyorlar. İlginç.

Tabii ki bunların hepsi yorum. Umarım amazon kendisine yakışanı yapar ve bir an önce gönderimleri sağlar. Bu arada amazon.de’nin Türkçe bilen mh görevlileri gerçekten kötü. Gayet hoş konuşuyorlar ancak icraat sıfır. Bir kaç siparişimde sıkıntı yaşadım ve ne yazık ki çözemediler. O yüzden iptal edip yeniden sipariş vermek zorunda kaldım ki bu çözüm yolunu ben de biliyorum. Kolay gelsin.
    Akşam 4 tane munile görüştüm İngilizce dili secerek . 3 tanesi ürününüz depoda paketleniyor kargoya verilecek dedi 1 tanesi ürün stokta Yok gelince oncelikli olarak gönderilecek dedi. Bu bile koskoca şirketin çalışanlarının bile durumdan haberi yok demek bence. Koordinasyon eksikliği çok fazla . Hayırlısı artık beklicez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YoureGodDamnRight

Karta iade yaptıklarında yazarsan sevinirim hocam, olası İadede bilgi sahibi olmuş oluruz
    4 yada 5 günde iade geldi bana

• Erkan0644 E kullanıcısına yanıt
    Ben 1 ay önce almıştım. Teb kartı ile benimde tl borç yansıdı, normal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Erkan0644 E kullanıcısına yanıt
    Bana 1915 yansıdı bankam yapı kredi, sanırım kör tuttuğunu dedikleri olay

• ~PainKiller kullanıcısına yanıt
    Sipariş tarihi neydi hocam

• Yok ben iptal edeceğim sanırım bu co.uk'u Preparing for Dispatch da 1 haftadır duruyor değişiklik yok. Gönderilse çoktan gönderilirdi, bunlar paramızı faizde eziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sibumii -- 11 Aralık 2019; 10:17:18 >
  • Ürün stoklara geldi umarım bugün çıkar artık

• Can sıkıntısından tekrar yazdım.Göndermiyeceğiz demiyorlar ama sıkıldıysanız iptal edin diyor.Şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurrapper

Can sıkıntısından tekrar yazdım.Göndermiyeceğiz demiyorlar ama sıkıldıysanız iptal edin diyor.Şaka gibi.
    Düzgün net cevap veremeyen tüm temsilciler beklemek istemiyorsanız iptal edin diyorlar :-)

• spongebob35 kullanıcısına yanıt
    Hocam stok görünmesi farklı bir şey. Stokta var diyor ama ülkenize en yakın depoda stok yok diyor, önce o depoya ürünlerin warehouse'dan nakliyat olacak sonra da oradan size yollanacak diyor. Biz burdan direkt yollasak çok pahalı oluyor diyor. Bu şekilde dedi İngilizce müşteri hizmetleri

• quote:

Orijinalden alıntı: YoureGodDamnRight

Hocam stok görünmesi farklı bir şey. Stokta var diyor ama ülkenize en yakın depoda stok yok diyor, önce o depoya ürünlerin warehouse'dan nakliyat olacak sonra da oradan size yollanacak diyor. Biz burdan direkt yollasak çok pahalı oluyor diyor. Bu şekilde dedi İngilizce müşteri hizmetleri
    Yapacakları işi s.... Artık yuh yani

• Benim ps4 pro fortnite bundle gümrüğe girdi cumartesiden beri gümrük işlemleri için bekliyor. Pazartesi günü ups den aradılar tc kimlik numarasını teyit etmek için. Şuan ups kargo takip numarası ile şu şekilde bir mesaj yazıyor.

"Paket şu anda bizde. Alıcı, UPS dışındaki bir aracı tarafından gümrükleme talep etti. / Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor."

Amazon.de kargoya verdikten 1 gün sonra kargo istanbula ulaştı. Bakalım bu gümrük işlemleri ne kadar daha sürcek. Umarın herkes en kısa sürede siparişlerine kavuşur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o.Z.Z -- 11 Aralık 2019; 12:16:30 >
  • Co.ukta bugünde değişiklik yok.

• Almanca dilini ayarlayıp chate girdim stokta yok 1 hafta sürebilir gelmesi dedi

• Konuyu meşgul etmeyelim arkadaşlar alttaki konuya gelelim

https://forum.donanimhaber.com/bf-amazon-de-ps4-siparis-konusu--141175555#141175555

• Doğubank Ds4 ü kargoya verdi

• Bi yarım saat önce COD Pro Bundle için Chat ile görüştüm. Tam olarak bu aşağıdakileri yazdılar. Bilginize

Can Bey beklediğiniz için çok teşekkür ederim efendim depo ile görüşme sağladım sevkiyatınız depo çıkış işlemleriniz yapıldı efendim ürünün hızlı gönderilmesi için talimatta verildi endişeniz olmasın en kısa sürede tarafınıza gönderilecek bütün işlemler tamadır mail ilede özellikle bilgilendirme yapılmasını talep ettim
    Sizden ricam maillerinizi kontrol etmeniz olacaktır efendim endişeniz olması yapılması gereken bütün işlemleri siz değerli müşterimizin memnuniyeti için gerçekleştirdim

"Depo çıkış işlemleri başlatıldı efendim aktarım kargo şubesine yönlendirilir işleyiş bu şekildedir aktarım kargo şubesinden sonra takip numarası belirlenir ve siz değerli müşterimize bildirim sağlanır
  • o.Z.Z kullanıcısına yanıt
    Bizim fortnite de hiç bir gelişme yok. Teslimat 20 Ocak 2020 yazıyor hala

• ps4 sıcak fırsatları olmuş ağlama duvarı cidden
    siz yine yurtdışı bekliyorsunuz gittigidiyordan aldım hala kargoya verecek
  • 
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.