Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: david444444 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
35.112
Cevap
689
Favori
2.533.849
Tıklama
Giriş
    26 Mesaj

Türkiyeye mi sipariş verdiniz hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    eminsen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    134 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ramses-59

https://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Ps4-500gb-Fhzdgtsuc4-Playstation-Konsol/Oyun-Konsollari/Playstation-4/urunno=0001785510001

fiyat fena değil DR150TL kodu 150 tl daha indirim yapıyor.

Ayrıca garantipay ile ödemeyede 30tl bonus alabilirsiniz.
    edit:
    fiyatı 1799 tl -150 hediye çekiydi konuyu paylaştıktan sonra tükendi.
    Bu gün gönderildi geliyor
    |
    |

Edit : Sanırım satıştan kaynaklanıyor ara ara tek kol satmış tek kol alanlar öyle cevap yazmış sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralYD -- 2 Aralık 2019; 22:8:43 >

Bu tarz konularda sıkıntınız olmasın hocam Amazon yamuk yapmaz. Oldu ki çıkmadı, gönderir tekrardan.
    Dün canlı yardımda 6 dk beklettikleri için bugün 5 sterlinlik indirim çeki yollamışlar
    |
    |
    kralYD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Var hocam ben tam 6 hesap açtım hepsini de kilitledi. Kredi kart ekstremi yolladığım halde açmadılar kilidi

|
    |
    wol_KAN_ca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj

Problemin ne olduğunu anlasak da ona göre hareket etsek. Sıra mı bekliyoruz yoksa boşuna mı bekliyoruz onu bilsek en azından.

|
    |
    Quasha1453 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    179 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı:

Durum bu

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar,

Bu akşam amazon.de müşteri hizmetleri İle görüştüm, Türkiye' ye gönderdikleri ürünlere Türkiye gümrüğünde el konulduğunu, bu sebeple sevkiyatlari durdurduklarini, gümrük ile konu hakkında görüştüklerini söylediler. Bir süre daha bekleyin mail ile bilgi vereceğiz dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: kunglao

Orijinalden alıntı: wall

Arkadaşlar,

Bu akşam amazon.de müşteri hizmetleri İle görüştüm, Türkiye' ye gönderdikleri ürünlere Türkiye gümrüğünde el konulduğunu, bu sebeple sevkiyatlari durdurduklarini, gümrük ile konu hakkında görüştüklerini söylediler. Bir süre daha bekleyin mail ile bilgi vereceğiz dediler.

Alıntıları Göster
    Bunu birkez daha duydum. Açıkcası çok saçma geliyor. Yasaklı ürün değil, mevzuata aykırı birşeyin olduğunuda düşünmüyorum. Almanyadan pro alan belirli kullanıcıların ürünleri teslim edildi.

Amazon olmasa bahane uyduruyor diyeceğim.

Amazon Amerika'dan gelen bir paketim var. PS4 Slim. Dubai'ye gidip oradan buraya doğru yola çıktı. Bakalım ne olacak?

Amazon Almanya özellikle PS4 Pro CoD bundle olanı eksik vergi ile sipariş aldı. Acaba bu bahsedilen gümrük sorunu bu mudur?
    Bizim gümrük hem gümrük vergisi hem de ÖTV kesmek istiyor ama Amazon bizden tek vergi aldığı için ödemeye yanaşmıyor olabilir.

Bir de daha yola çıkan paket olmadı burada yazılanlara göre. Gümrük tarafından el koyulan siparişler daha da önce verililmiş olması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 2 Aralık 2019; 23:54:55 >
    |
    |
    AlphaScramble kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 3700X|| MSI X570 MEG ACE || 32 GB Corsair Pro RGB || Gigabyte RTX 2070 Super WF OC 3X ||Viewsonic XG-2703GS ||OS SSD: XPG SX8200 Pro 512GB ||Data SSD: Sabrent Rocket 1TB || NZXT Noctis 450 ( Ön: 2 x ML120 Pro ve 1 x MSI Frozr | Egzoz: 1 x ML140 Pro ) || Corsair H110i Extreme (2 x ML140 Pro) ||Corsair HX1200|| Corsair K68 RGB||Corsair Dark Core RGB||Corsair MM300 Extended Pad
  • Onbaşı
    33 Mesaj

29'u akşam 22:00 gibi siparişimi verdim.
    |
    |
    DoricoDH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

amazon.co.uk dan verdik
    |
    |
    Mehmet177 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı:

co.uk siparişlerimiz gelir mi usta hemen hemen herkes ordan aldı da

Alıntıları Göster
    uk konusunda fikrim yok hocam
    |
    |

• Yüzbaşı
    608 Mesaj

Ben 2 kere gönderdim biri hollanda (corsair) diğeri de iade için almanya. Şubede kağıt vermişlerdi elle doldurdum üstüne yapıştıracağım dedim yok gitmez öyle falan dediler bana da öyle olmuyor falan neyse amazonun dediği gibi üstüne yapıştırıp ve sanırım bir de kutu içine koyup gönderdim hiçbir sıkıntı olmadı. Yalnız güzelce bantlayın korunaklı olsun malum yırtılabilir o kağıt ayrıca her ptt şubesi yurt dışı gönderisi kabul etmiyordu büyük olan şubelere gitmek gerekebiliyor. Şubelerdekiler bilgisiz olabiliyor maalesef, merkezi aramasını ve gerekli bilgiyi alıp işleminizi yapmasınıı söyleyin. Ben ekstra ücret verip sigortalı göndermiştim nasıl yapılacağını bilmiyordu aradı öğrendi böyle bir şey mi varmış demişti.

|
    |
    Denizinbabası kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj

Hocam ekstre bugun geldi, 379 dolar olarak harcama gorunuyor, yani borcu ödeyebiliyorum

|
    |
    YoureGodDamnRight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

“Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir; benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu yeterlidir.”
  • Yarbay
    2531 Mesaj

Benim de dönem içi işlemlerde 344 Euro. Yani Amazon Almanya parayı gayet çekmiş durumnda. Yarın ekstre kesilecek ve ödenebilir halde olacak.
    Daha haber bile yok konsoldan. Bir de bu gümrük tutuyor o yüzden gönderileri durdurduk konusu var ki evlere şenlik.

İşin ilginç tarafı şu an liste fiyatı 340 Euro oldu yani sadece 40 Euro arttı ve 1-2 gün içinde gönderilebilir yazıyor. Satışa da açık hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 3 Aralık 2019; 10:31:17 >
    |
    |
    kosar29+11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 3700X|| MSI X570 MEG ACE || 32 GB Corsair Pro RGB || Gigabyte RTX 2070 Super WF OC 3X ||Viewsonic XG-2703GS ||OS SSD: XPG SX8200 Pro 512GB ||Data SSD: Sabrent Rocket 1TB || NZXT Noctis 450 ( Ön: 2 x ML120 Pro ve 1 x MSI Frozr | Egzoz: 1 x ML140 Pro ) || Corsair H110i Extreme (2 x ML140 Pro) ||Corsair HX1200|| Corsair K68 RGB||Corsair Dark Core RGB||Corsair MM300 Extended Pad
  • Teğmen
    191 Mesaj

Hocam benim ürünü kargoya verdiler. Bu arada almanya teslim ürün. İlk çektikleri 250 euro iade edildi banka hesabıma. Hediye kartını da iptal ettiler geri iade olacak ücret.
    |
    |
    oup59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 3600 -- MSI B450 GAMİNG PLUS -- 16 GB Corsair Pro RGB -- MSİ RTX 2070 Super TRİO -- MSİ OPTIX MAG27C -- SEGMENT 1TB-- SAMSUNG 256 GB 860 EVO SSD--COOLERMASTER ML240L-- Corsair K68 RGB-- LOGİTECH G502 MOUSE -- CORSAİR VOİD PRO USB --
  • Yarbay
    2531 Mesaj

Gördüğüm kadarıyla Avrupa içi siparişlerde sorun yok. Tr gönderimi yapmıyor. Gümrük işi doğru herhalde.

|
    |
    Ahmetqzl01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Hocam gümrük işi olmayacak iş değil, ancak soyle de bir durum var. Amazon.de den ayni zamanda baska paket alan arkadaslara urun teslim edildi. Ayni sekilde co.uk tan alinan urunler de kargoda suan. Gumruk heralde sadece codlu proya izin vermiyor 😅

|
    |

“Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir; benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu yeterlidir.”
  • Teğmen
    191 Mesaj

Belki de toplu bir çıkış yapacaktır önce Almanya içini hallediyor olabilirler

|
    |
    oup59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2531 Mesaj

Zamamla göreceğiz hocam. Göndermezler ise de dünyanın sonu değil ama Türkiye’deki fahiş fiyatlar ile de almam konsolu. Olur biter.

|
    |
    Ahmetqzl01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
seo paketleri
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.