Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1651. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16491650165116521653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile ve hala %20 +%20 bu modern warfare pakete işlenmeden siparişi geçtim. Toplam 380 € ( güncel kur ile 2430 tl ).Fırsat kovalayıo ikinci ellere bakınmaktan ve ikinci ellerin hala 2300-2400 gibi fiyatlarda gezinmesinden dolayı sıfır cihazı 2400 tl ye aldık. Bakalım hayırlısı. Bu arada alan diğer arkadaşların cihazlarının seri nosu neydi acaba. En son seriden mi geliyor ona göre iletişime geçip son seri isteyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

yok artık hala istanbul bilişim mi soruyorsunuz?

şikayet var a bakın yeter

@cenk_6161

kaynak sağlam. ajanlar var.

Alıntıları Göster
    Hocam saglam derken mesela ps4slim 1500-1600 civarlarina duser mi ona gore bekleyeyim veya alayim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teneke_kupa

An itibari ile ve hala %20 +%20 bu modern warfare pakete işlenmeden siparişi geçtim. Toplam 380 € ( güncel kur ile 2430 tl ).Fırsat kovalayıo ikinci ellere bakınmaktan ve ikinci ellerin hala 2300-2400 gibi fiyatlarda gezinmesinden dolayı sıfır cihazı 2400 tl ye aldık. Bakalım hayırlısı. Bu arada alan diğer arkadaşların cihazlarının seri nosu neydi acaba. En son seriden mi geliyor ona göre iletişime geçip son seri isteyelim
    Bende almayı düşünüyorum.Hangi seriden gönderiyorlar bilen var mı ?

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07YSW8PRS/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1&th=1

• Umitbjk kullanıcısına yanıt
    Koydukları fotoya zoom yapınca 7216b yazdığı görülüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jussikujala

Koydukları fotoya zoom yapınca 7216b yazdığı görülüyor.
    Teşekkürler

• Umitbjk kullanıcısına yanıt
    Sayın hocam kutu üstünde 7216B yazıyor lakin teyit için tekrardan mesaj attım, dönüş bekliyorum. Ona göre yazarım cevaplarını.

• https://www.gittigidiyor.com/oyun-konsolu/sony-playstation-4-pro_spp_72777# bu urun alınırmı fiyatı 2.589,00 TL ürün 2.elmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1kral1 -- 26 Ekim 2019; 13:15:21 >
  • Amazon.de'den refurbished ps4 slim aldım 1250 TL civarına geliyor. 1 yıl Amazon garantili. Yalnız enpara kartı kabul etmiyor Amazon daha ödeyrmedim parayı sizce nasıl alayım mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Amazon.de'den refurbished ps4 slim aldım 1250 TL civarına geliyor. 1 yıl Amazon garantili. Yalnız enpara kartı kabul etmiyor Amazon daha ödeyrmedim parayı sizce nasıl alayım mı?
    Hocam keşke BF bekleseydiniz. Aynı fiyata 0 ürün düşebilirdi.
  • superoid S kullanıcısına yanıt
    Regraded olandan ben de aldım. Yola çıktı gözüküyor. Sıfır olanı bunun fiyatına düşmesi için çok ciddi indirim yemesi gerekir. Ama umarım düşer.
    Teslim aldıktan sonra bunu açmayacağım zaten. Eğer 11.11 veya Amazon Black Friday, Hepsiburada Kara Cuma indirimlerinde Pro için ciddi bir indirim yakalarsam
    belki Pro alırım. Aslında fan gürültüsü şikayetinden dolayı soğuk bakıyorum biraz Pro'ya ama iyi fiyat olursa alırım.
  • Düşerse alırım daha almadım ödemeyi kabul etmedi. Bir de bf de en fazla 199 euro olur kargo ve vergiyle 250 euro civarı tutar bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 26 Ekim 2019; 17:48:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aşağıda satılan PS4 Pro pakette ek vergi çıkmıyor.Diğer PS4 Pro modeller de denediğimde ek vergiler çıkıyor.Bu fiyata alınır mı ?
    https://www.amazon.de/dp/B07YSW8PRS/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=315KEDYXQR3FT&keywords=ps4+pro+call+of+duty&qid=1572107748&sprefix=ps4+pro+call%2Caps%2C218&sr=8-1

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Ben Enpara kartı ile ödeme yaptım
    Kartınız Yurtdışı alışverişe kapalı olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rfve kullanıcısına yanıt
    Yok önceden visa enparam vardı sorunsuz yapıyordum sonra onu kaybettim yenisini isteyince mastercard enpara yolladılar şimdi olmuyor nedense yurtdışına açık görünüyor mobil uygulamada. Amazon kabul etmiyor nedense.

• arkadaşlar, ps4 paketini amazon .de den aldık diyelim, gümrükte takılmaması için satıcısı amazon. de olması mı gerekli?, gümrüğe takılma durumunda gösterebileceğimiz belge ya da vergisini ödediğimize dair belgeleri nasıl hazırlayabiliriz?
  • CUH - 2216A İLE CUH - 2216B kasa kodlu iki farklı ürün var. Amazondan satın alacağım, A ucuza geliyor. A yı alsam B yerine sorun olur mu
  • superoid S kullanıcısına yanıt
    Sabit disk alanı için A 500 gb B 1 tb anlamındadır.
    Kolay gelsin.

• Arkadaşlar merhaba,
    bende açıkcası bu ürünü almak istiyorum,https://www.amazon.de/dp/B07QM6VCK3/ref=sr_1_7?keywords=xbox%20one%20s&language=tr_TR&qid=1572188846&sr=8-7

ilk defa amazon.de den alışverişim olacak. Hediye paketini seçiyor muyuz? daha sonraki adımda sevk irsaliyesinde fiyat gösterilmesin çıkıyor. Nelere dikkat edeceğiz.
    Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
    Birde vergi olayını nasıl hallediyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatabo -- 27 Ekim 2019; 18:13:28 >
  • hatabo kullanıcısına yanıt
    Hocam sepete atın. Son adımda ürün fiyatı kargo vergi ayrı ayrı ve yekün olarak gösterecek size. Amazon kur çevrimi yaptırmayın. Euro olarak çeksin. Eğer yolsa kredi kartınıza döviz ekstresi tanımlatın. Hiç komisyon kur çevrimi vs olmadan ekranda kaç euro gözüküyorsa kredi kartından onu çeker.

• Lionheart kullanıcısına yanıt
    379 avro çıkıyor hocam

• 
Sayfa: önceki 16491650165116521653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.