Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
32.745
Cevap
653
Favori
2.227.482
Tıklama
Giriş
    156 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Bir önce ki mesajda 1800 den fazla verilmez diyip bir sonra ki mesajda 2200 e düşer mi diye sormak komik olmuş

Alıntıları Göster
    Benim demek istediğim cihazın ederi 1800 fln sıfırı için konuşuyorum. 3.5k'ya sıfır alacağıma 1800 e 2. el alırım demek istedim.

sıfırı 2.200 civarına gelirse 2. elde'de ucuzlama olur o manada sordum.

Tabi nerden bakarsan ordan görürsün.
    |
    |

• Teğmen
    169 Mesaj

Bende Online Fifa için almayı düşünüyorum ancak 1500 ps4 450 oyun ile 2000 civarı tutuyor bana fazla bu rakam :) 11.11 de kaça düşer aceba ?
    |
    |
    Shafter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Metro marketten ben de 1600 TL'ye aldım bir tane ps4 500 gb, tek kollu. Kasım'a kadar beklemek istemedim, cihazda herhangi bir sıkıntı yok gibi gözüküyor şimdilik. Bundan sonraki tek sıkıntı ucuza oyun bulmak olacak artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Therocqula -- 17 Eylül 2019; 8:32:0 >
    |
    |
    bende şuan ps4 var ve yakında 4k televizyon alacağım sizce ps4ten pro'ya geçilir mi ? Birde mesela bende şuan mat kasa ps4 var garantisiz ikinci elde ne kadara gidiyor acaba bilen var mı ?
    |
    |
    arkadaşlar ben farklı birşey sorucamda aralık ayında amazon almanyadan ps4 pro fifa 19 lu almıştım ürünü hiç kullanmadım desem yeridir 2/3 saat felan kullanmışımdır iş yogunlugundan dolayı nasıl aldıysam öyle duruyor 2 kollu bunu satmaya kalksam ne kadar eder

Orijinalden alıntı: BlackMon

arkadaşlar ben farklı birşey sorucamda aralık ayında amazon almanyadan ps4 pro fifa 19 lu almıştım ürünü hiç kullanmadım desem yeridir 2/3 saat felan kullanmışımdır iş yogunlugundan dolayı nasıl aldıysam öyle duruyor 2 kollu bunu satmaya kalksam ne kadar eder
    ist bil.de 3000 TL filen , 2500-3000 arası satılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcery -- 17 Eylül 2019; 22:39:32 >
    |
    |
SEO
üniversite
izmir web tasarım
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.