Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.182
Cevap
641
Favori
2.762.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16351636163716381639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS Pro fırsatı ararken Xbox One X alırken buldum kendimi. Sizlere teşekkürler arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

PS Pro fırsatı ararken Xbox One X alırken buldum kendimi. Sizlere teşekkürler arkadaşlar
    Güzel tercih.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex23644

İkinci el 8 ay daha eurasia garantisi bulunan turkcell den alınma çift kol ps4 500 gb slim kozmetik olarak hiçbir sorunu yok. 1490 tl ye alınır mı arkadaşlar ne dersiniz?
    11.11 i bekle daha iyi
  • alex23644 A kullanıcısına yanıt
    fifa oynayacaksan bekleme al fena değil.
  • Sanırım ben de bu başlığı takip edeceğim artık.

Sırf exclusive oyunları oynamak için PS4 almayı düşünüyorum. İthalatçı garantili olmak üzere Slim 500GB sıfır fiyatı 1750-1800TL. Kupon, kredi kart puanı vs ile 1650-1750TL'ye geliyor. 2.el cihazlara bakıyorum. Fiyat 1400-1600TL. PS4 Pro 2700TL sıfır iken 2.el fiyatlar 2300-2400TL. 2. el olanlar da ithalat garantili. Sony EU değil. Bu fiyatlar ile 2.el cihaz almanın bir anlamı yok. İlk seri garantisi bitmiş PS4 Pro cihazlara bile 1900-2000TL :)

Tamam döviz kuru arttı, aldığınız fiyata satın demiyoruz ama bu 2.el konsol fiyatlar nedir böyle.

Fan sesi konusundan dolayı (son seri dahil Pro fan gürültüsü şikayeti var) ve seneye PS5 çıkacak olmasından dolayı PS4 Pro düşünmüyorum. Normalde 4K TV var ama PS4'ü 1080p projeksiyon ekranında oynamayı düşünüyorum. Bundan dolayı sanırım PS4 Slim işimi görecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 20 Eylül 2019; 17:21:58 >
  • Fifa20 li paketler hakkında duyum alan var mı acaba? Fifa oynamak için PS4 alacağım, Almışken bundle alayım bari uğraşmayım istiyorum.
  • 1 sene once 1200tlye sifir doluydu almadik simdi kiymete bindi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Ben bu kadar gitgel sonrası Xbox aldım ama HB'de 12 saat sonra bir fırsat olabilir. Playstation 4 Pro için. Tahmini 2500 seviyesi olursa iyi satar.
    https://www.hepsiburada.com/dort-dortluk-kampanya
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Garanti ntsc pal vs pek anlamıyorum.bu satacakları ürün alınır mı sizce?

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Hocam bir kere sıfır cihaz olacak. HB'de genelde n11 ve GG'ye göre daha kabul edilebilir müşteri hizmetleri var. En azından çözüm sağlıyorlar. GG'ye bir kere iade ürün gerçekleştiremedim, n11'de kuponlarımı sildi. HB'de ne sorun yaşadıysam sorunu çözdü bence bu da önemli bir konu.

Satıcı ve dediğiniz gibi durumlar önemli. Bekleyip görmek lazım bende PS4 Pro'ya sahip olmadığım için bilmiyorum, yardımcı olmak istedim.
    Pro düşünmüyorum hocam normalde. Son seride dahi fan gürültüsünden şikayet var. Gerçi ister PS4 pro olsun, ister PS5 olsun artık konsollar güçlendi ve soğutma hep problem olmaya devam edecek gibi.
    1080p için muhtemelen ses yapmıyordur ama 4K ve HDR işin içine girince ses yapıyor.
    Yakın zamanda bir benzerini yapmıştık. Fakat bende çok uzun süredir PS4 vardı, artık oynayacak oyun kalmamıştı ve acil nakit lazım olunca satmak zorunda kalmıştımç. 1 yıl kadar konsol almadım, sonra baktım ki çok fazla Multi Platform oyun çıkmış ve fiyatlar da uçmuş. Gittim One S aldım, Gamepass ve EA acves ile 5 ayda tüm oyunları bitirdim, sonra satıp Exc oyunlar için tekrar PS4 aldım, fakat oyunlar hâla çok pahalı, indirime denk geldikçe alıyorum birşeyler.

• Hadımköy yolu metro

• selam arkadaşlar bir sorum var. ps4 1 tb mat kasa slim değil. 3 ay kullanılmış 0 gibi ama yurt dışı cihaz olduğu için garantisi yok fiyat bandı nedir sizce?
  • Bugünkü Hepsiburadanın kampanyasında muhtemelen 2.500 tl ye satacaklar. Sizce o ürün alınır mı? Yoksa 2.200-2.300 civarına az kullanılmış 2. el almak mı mantıklı? Bir de kırılmış pro modeller var sizce tercih edilir mi onlar? Oyunlara para vermektense öyle bir konsol mu alsam diyorum? Daha önce kullanan var mı?
  • enkuba E kullanıcısına yanıt
    Kırılan konsollar daha pahalıya satılıyor. Ayrıca son çıkan oyunları oynayamazsınız. Bence değmez ama siz bilirsiniz tabi ki.
  • bugun teknosa ve vatan internet sitelerinde pro da indirim var.
    teknosa da magazadan teslim seceneginde extra % 5 daha yapiyor ve 3040 tl ye dusuyor.

bu cihazin trendyol vb de satilan 2800 luk makineden farki var mi acaba ?
    https://www.teknosa.com/ps4-pro-1tb-gamma-chassis-eas-p-125089992?utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.70.3
  • enkuba E kullanıcısına yanıt
    Metro Markette PS4 Slim 500 Gb ithalatci garantili 1600 TL
    Hepsiburada kampanyasi PS4 Pro 1Tb ithalatci garantili su an 2900 muhtemelen 2500 TL olacak
    Teknosa PS4 Pro 1Tb TR garantili 3040 TL geliyor. Ben de bunlar arasinda cok kararsiz kaldim

• ctk kullanıcısına yanıt
    oynayacagim tek oyun fifa..ancak cok kararsizim..ve konsol salonda oluyor benim.evli barkli adamim.

daha ilk ciktigi hafta almisitm sattigim ps4 u ve evin icinde ucak var gibiydi.son 2 sene bu yuzden hic acmamistim..

fifa da acaba gercekten fps ve goruntude deger fark var mi cok merak ediyorum..
  • hepsıburada acıkladı
    ps4 pro su an 2600 tl
    napıyoruz alıyor muyuz ? versıyonu nedır ?
    garantısı nedır ?

firma saglammidir
    https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-pro-1-tb-oyun-konsol-turkce-menu-cuh-7216b-p-HBV00000HZMCO?magaza=MORFARE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 23 Eylül 2019; 22:15:31 >
  • 
Sayfa: önceki 16351636163716381639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.