Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
32.993
Cevap
653
Favori
2.277.592
Tıklama
Giriş
    271 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Srander

Almanya seyahatimde almis oldugum ps4 days of play var elimde. Acip kullanmadim dusunen olursa satabilirim. 10 gun evvel yine almanyadan aldigim pro mu satinca , slim i acip kullanmak istemedigim icin satmayi dusunuyorum.

Fiyat nedir , nerdensiniz ?

pronun ne gibi farklı keyifleri var acaba?
    |
    |
    Srander kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben de merak ediyorum bunu. Televizyonum 165 ekran arkadaşlar pro al diye tutturdu ama değer mi bilemiyorum.
    |
    |
    skymasterrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Suzuki Grand Vitara 2007 1.9DDIS / VW 2014 Polo 1.4TDI DSG Beyaz / Bmw 2014 F30 3.20i Efficient Dynamics Techno Plus Beyaz / Mercedes 2015 GLA 180 CDI Edition 1 Beyaz / Volvo 2015 S60 D2 Advance+Base pac Beyaz / Mazda 2009 Rx8 40th Anniversary Füme / Renault 2011 Fluance 1.5 dci Touch / Toyota 1999 Corolla Xli / Hyundai 2011 Accent Era 1.5crdi Team / 2016 Siyah CBR 250R / 2016 Füme Xmax 250 ABS / 2017 Füme Nmax 155 ABS / 2017 BMW 1.18i beyaz joy

Gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır
  • Binbaşı
    1732 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İllidianStormraqe

ben de merak ediyorum bunu. Televizyonum 165 ekran arkadaşlar pro al diye tutturdu ama değer mi bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    4K ise PRO almanızı öneririm.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Black Friday i bekleyin ciddi indirim gelebilir

quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

Black Friday i bekleyin ciddi indirim gelebilir
    İndirim gelse ne olacak Amazonlar %20 ötv ekledi cihazlara, %40 vergi oldu, USD, EU aldı gidiyor, burası normal bir memleket değilki bekle yesin,

Böyle bir kampanya var İstanbul bilişim diye firma ama kargo bekleme süresi var 24 gün diyor değerlendirmek isteyen bir baksın istersen fiyat çok iyi gözüküyor . Firma hakkında yorum yapamıyorum tanımadığım bir firma herkese iyi forumlar.

https://www.istanbulbilisim.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-fiyati-231978.html?refid=cimri&utm_source=Cimri.com&utm_medium=Cimri.com%20&utm_campaign=Cimri.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juhadante -- 22 Ağustos 2019; 17:36:55 >

• Teğmen
    206 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: complete_

İndirim gelse ne olacak Amazonlar %20 ötv ekledi cihazlara, %40 vergi oldu, USD, EU aldı gidiyor, burası normal bir memleket değilki bekle yesin,

Alıntıları Göster
    Birkac gun once geldi degil mi bu otv? Alacaktim yanima yuk etmeyeyim dedim gittigim yerde siparis veririm dedim hem otv artti hem euro

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: boa17

Fiyat nedir , nerdensiniz ?

Alıntıları Göster
    fiyatı bende alabilir miyim?
    |
    |

Düşündüğünüz son fiyatı yazar mısınız, cihaz sıfır mıdır, 2.el mantıklı fiyatı abartilmamis

bi ps4 arayisindayim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Srander kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1508 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rfve

PlayStation 4 Slim (500GB, Jet Black) + 2 Controller: Fortnite Neo Versa Bundle

294 € - [ Kargo+ Gümrük ve ÖTV Herşey Dahil ]

https://www.amazon.de/gp/product/B07V282WBB?th=1
    229 euro yazıyor

En son aşamada kargo ve vergi eklenince 294 € oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kunglao kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ps4 pro da iyi bir firsat var mi? İkinci kola gerek yok. Sifir arıyorum.

|
    |
    Bahsedilenler: rfve
    Eski Kullanıcı Adı:
    Casey Jones

Hepsiburada üzerinde eurasia garantili ps4 slim aldım. Satıcı ''ayteknoloji'' İkinci el ürün gönderdiler iade ettim. Alacak arkadaşlar satıcı kısmına dikkat etsinler.

|
    |
    amazon.co.uk sitesi müşteri hizmetleri ile bir konuşmam oldu bu vergi konusunda adamlar 60 gün içinde geri yatırıyoruz dedi. bir sorun olduğunda yazın hemen hallederiz önemli olan sizin memnun olmanız falan dediler. siz de bir sorun istiyorsanız.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Arsenal FC

Hepsiburada üzerinde eurasia garantili ps4 slim aldım. Satıcı ''ayteknoloji'' İkinci el ürün gönderdiler iade ettim. Alacak arkadaşlar satıcı kısmına dikkat etsinler.
    n11 ,hepsiburada, gittigidiyor vs sitelerde çok var öyle ikinci el konsol u sıfır diye satan. çok dikkatli olmak lazım. eskiden ikinci el kutulu oyunlar sıfır diye satılırdı (halen satılıyordur muhtemelen). şimdi konsollarda da uyanıklık yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbnnoglukml -- 4 Eylül 2019; 10:44:10 >
    Casey Jones

quote:

Orijinalden alıntı: bbnnoglukml

n11 ,hepsiburada, gittigidiyor vs sitelerde çok var öyle ikinci el konsol u sıfır diye satan. çok dikkatli olmak lazım. eskiden ikinci el kutulu oyunlar sıfır diye satılırdı (halen satılıyordur muhtemelen). şimdi konsollarda da uyanıklık yapıyorlar

Alıntıları Göster
    Ya birde satıcının puanı 9.8

Kutuyu aldım, zaten yıpranmış falan daha açmadan içime sinmemişti. Cihazı elime aldım fan boşlukları yemin ederim tozdan görünmüyor. Altında ezikler var. Çizik de demiyorum artık vurmuşlar mı ne yapmışlar bilmiyorum resmen kenarı ezilmiş aletin. Hemen kutuyu toplayıp götürdüm kargoya iade ettim. Neyse ki sıkıntı yaşamadan iade aldı satıcı. Reklam için demiyorum ancak ALB ve SYD konsol konusunda en iyi iki firma sanırım. Bunların dışında bir yerden alışveriş yapmam artık.

• Yarbay
    6925 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arsenal FC

Ya birde satıcının puanı 9.8

Kutuyu aldım, zaten yıpranmış falan daha açmadan içime sinmemişti. Cihazı elime aldım fan boşlukları yemin ederim tozdan görünmüyor. Altında ezikler var. Çizik de demiyorum artık vurmuşlar mı ne yapmışlar bilmiyorum resmen kenarı ezilmiş aletin. Hemen kutuyu toplayıp götürdüm kargoya iade ettim. Neyse ki sıkıntı yaşamadan iade aldı satıcı. Reklam için demiyorum ancak ALB ve SYD konsol konusunda en iyi iki firma sanırım. Bunların dışında bir yerden alışveriş yapmam artık.

Alıntıları Göster
    bende syd den alıyorum konsollarımı. en azından kafam rahat oluyor. tek kötü yanı şu an n11 mağazalarında konsol yok sadece kendi sitelerinde satıyorlar. kuponlarla fırsat yakalayamıyorsun böyle olunca
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,352
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.