Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.714
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16231624162516261627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satmıyoruz dedi ama sanırım eleman yeni başlamıştı tam emin olamadı zaten bende vazgeçmiştim. Sony garantilidir diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

İkinci elde temiz cihaz almak çok mantıklı ama garantisi bitmiş ya da bitmeye yakın cihazlara 2bin ve üstü fiyat istiyorlar(oyunsuz). İnsan da abi ver 700-800 sıfır cihaz al. Hem ne olduğu belli olsun hem de 2 yıl adam akıllı garantisi olsun. Üstelik en az 3 taksitle alma şansımız varken ikinci elde satıcı direkt nakit isteyecek parayı. Çoğu önce para sonra kargo diyor.
    Güven konusunda da en basitinden biliyorsunuzdur ki forumdaki açıktan kaynaklı eski ve referanslı üyelerin hesaplarına girip satış yapanlar oldu. 10 satıcıdab 9unda da parayı yolladıktan sonra sorun çıkarsa satıcıyı bulamayacağız.

Bu arada nedense 10 satıcıdan 8si vakit bulamıyorum o yüzden satıyorum diyor. Doğrudur ona lafım yok ama nasıl güveneceğiz ki? Bilgisayarda bazı programlar ile yaklaşık olarak HDD kaç saat çalışmış gözüküyor ama ps4 hddsi formatlanmadan bilgisayara tanımlanmıyor hiçbir satıcı da al sök bilgisayarda bak demeyecektir.
    Garantisi bitmiş ya da az kalmış cihaza satış fiyatından en az %40 indirimli olmalı ki alınsın. Garantisiz cihazlara 2bin lira verecek arkadaşları cesaretinden dolayı kutlarım. Malum elektronik sorunlara geçici çözümler üretebiliyorlar.

Sıcak Fırsat konusu daha fazla dağıtmadan yazmak istedim. Bizim insanımız utanmasa 2 yıllık cihaza sıfır fiyatı çekecek.
    Format atmadan da kaç saat çalıştığı belli oluyor, CrystalDiskInfo ile deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asite06

https://www.vatanbilgisayar.com/sony-ps4-pro-1-tb-gamma-chassis-eur-black-oyun-konsolu.html
    Ben vatandan linkte ki gamma chassisi aldım ama ithalatçı garantili ürün satıyor mu vatan? Sony garantili diye almıştım.

Alıntıları Göster
    vatan genel olarak ithalatçı ürünü satmaz, distrübütor garantili ürün satar, yani vatanda satılan ps4 ün sony eurisia garantili olmama ihtimali yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Hangisi alınır hocam peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Hangisi alınır hocam peki
    ps5 çıkınca düşünürüm, aklımı çeler derseniz 3 oyunlu 1800 lük ps4 slim (sadece mağazalarda), çöp olana kadar gittiği yere kadar, son sahibi olurum, oynıcağım çok oyun var ve 1000 tl koyarım derseniz ps4 pro
    kasalarda zaten günceldir x216 şeklinde

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Valla hocam PS2'den direk PS5'e geçsem daha iyi olacak gibi.. Arada hep PC oyunculuğu ve Steam kullandım.. Birinden birini bırakmadan ikisini birlikte götürmek fazla maaliyet getirir oyun gerçekten artık pahalı bir hobi.
  • Ps4 pro için indirimleri kovalıyorum ben de.

Şu an en uygun teknosa fiyatı sanırım. Gittigidiyorda ek olarak Maximum karta 75 TL puan fırsatı var. Kartınız varsa gittigidiyordaki teknosa mağazasından en uyguna alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

İkinci elde temiz cihaz almak çok mantıklı ama garantisi bitmiş ya da bitmeye yakın cihazlara 2bin ve üstü fiyat istiyorlar(oyunsuz). İnsan da abi ver 700-800 sıfır cihaz al. Hem ne olduğu belli olsun hem de 2 yıl adam akıllı garantisi olsun. Üstelik en az 3 taksitle alma şansımız varken ikinci elde satıcı direkt nakit isteyecek parayı. Çoğu önce para sonra kargo diyor.
    Güven konusunda da en basitinden biliyorsunuzdur ki forumdaki açıktan kaynaklı eski ve referanslı üyelerin hesaplarına girip satış yapanlar oldu. 10 satıcıdab 9unda da parayı yolladıktan sonra sorun çıkarsa satıcıyı bulamayacağız.

Bu arada nedense 10 satıcıdan 8si vakit bulamıyorum o yüzden satıyorum diyor. Doğrudur ona lafım yok ama nasıl güveneceğiz ki? Bilgisayarda bazı programlar ile yaklaşık olarak HDD kaç saat çalışmış gözüküyor ama ps4 hddsi formatlanmadan bilgisayara tanımlanmıyor hiçbir satıcı da al sök bilgisayarda bak demeyecektir.
    Garantisi bitmiş ya da az kalmış cihaza satış fiyatından en az %40 indirimli olmalı ki alınsın. Garantisiz cihazlara 2bin lira verecek arkadaşları cesaretinden dolayı kutlarım. Malum elektronik sorunlara geçici çözümler üretebiliyorlar.

Sıcak Fırsat konusu daha fazla dağıtmadan yazmak istedim. Bizim insanımız utanmasa 2 yıllık cihaza sıfır fiyatı çekecek.
    Hocam elinize sağlık güzel yorumlamışsınız, malum sıfır fiyatları yüksek bende ikinci el almayı düşünüyorum ama şu versiyon muhabbetini anlamadım örn. 5.02, 6.05 gibi kırık olmayan sürümler nedir ne oluyor tam olarak güncelleme yapıldığında hepsi son sürüme yükselmiyor mu zaten otomatik olarak

• Teknosa ve Vatan fiyatı 3.699e çekti :)

Ps4 pro şu an en uygun nerelerde var acaba tam almaya karar verdiğim gün indirim sona erdi.
  • Arcelikte indirim devam ediyor. Fiyat yüksek gözüksede telefon doğrulaması yapılınca kampanyalı fiyata düşüyor 3 oyunlu model de var 1799 tl https://www.arcelik.com.tr/oyun-konsolu/ps4-500gb-3-aylik-ps-plus-gts-uch4-hrzn-hobi-oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: freak7

Teknosa ve Vatan fiyatı 3.699e çekti :)

Ps4 pro şu an en uygun nerelerde var acaba tam almaya karar verdiğim gün indirim sona erdi.
    Arçelik.com.tr de var

• Teşekkürler. Garantisi hakkında bilgisi olan var mi?

• bende amazon almanyadan aldıgım ürünü satıcam proyu kışın almıştım 2500 tl iyimi acaba nasıl aldıysan öyle duruyor 2 saati geçmemiştir oynamam
  • Şu anda n11'de ps4 slim 1499 tl, uygun mu bu fiyat sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: fantilatör

Şu anda n11'de ps4 slim 1499 tl, uygun mu bu fiyat sizce
    Oldukça iyi sony garantiliyse tabi , ama o fiyata ürün zor satılır 2.nci el olma ihtimali yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boa17 -- 19 Haziran 2019; 10:28:49 >
  • boa17 kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/sony-ps4-slim-500-gb-P355582309?cid=700501&utm_source=comp_cimri&utm_campaign=cimri_genel&utm_medium=cpc
    Şimdi dikkat ettim de ithalatçı garantili ve garantisi 1 yılmış. Hiç gereği yok

• quote:

Orijinalden alıntı: fantilatör

https://m.n11.com/sony-ps4-slim-500-gb-P355582309?cid=700501&utm_source=comp_cimri&utm_campaign=cimri_genel&utm_medium=cpc
    Şimdi dikkat ettim de ithalatçı garantili ve garantisi 1 yılmış. Hiç gereği yok
    Kesinlikle outlet ürün diyor

arçelikden 3 oyunlu olanı alın daha iyi 1.799 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boa17 -- 19 Haziran 2019; 10:33:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: boa17

Kesinlikle outlet ürün diyor

arçelikden 3 oyunlu olanı alın daha iyi 1.799 tl

Alıntıları Göster
    Arçelik link var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vita Es Muorte

Arçelik link var mı acaba?

Alıntıları Göster
    https://www.arcelik.com.tr/oyun-konsolu/ps4-500gb-3-aylik-ps-plus-gts-uch4-hrzn-hobi-oyun?

Sepete ekleyin alt tarafdan paro onayı yapın telefon ile 1799 tl fiyat düşmekde

• quote:

Orijinalden alıntı: boa17

https://www.arcelik.com.tr/oyun-konsolu/ps4-500gb-3-aylik-ps-plus-gts-uch4-hrzn-hobi-oyun?

Sepete ekleyin alt tarafdan paro onayı yapın telefon ile 1799 tl fiyat düşmekde

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. İlk defa araştırıyorum almak için. Sayfada oyunlarla ilgili bir açıklama görmedim. Birde paro hususu ne oluyor?

• 
Sayfa: önceki 16231624162516261627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.