Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sl1v68, spongebob35, turgut213, UlasAsmadili Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 11 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 1 iOS )
35.037
Cevap
690
Favori
2.514.888
Tıklama
Giriş
    131 Mesaj

Şahsi fikrim 1000 liralık farka değmez. Ama 2000 civarı ikinci el alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SiyahPapyon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Yanlış olmasın size zahmet ??

https://store.playstation.com/en-tr/product/EP0006-CUSA11609_00-FIFAFOOTBALL2019?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

4K Televizyonum var pro için almıştım ama şimdi karar veremedim.

1700 den 3 oyunlu ps4 mü

Yoksa 1000 tl daha verip 2700’e pro almak mı ? Sizce bu fiyat farkına değer mi ??
    2. el pro almak en mantıklısı 2000tlye

pronun sıfırı max 2300 falan olmalı bence

ps4 slimlerde aşırı pahalı 1000tlye 2. el ps4ler var kız gibi ne gerek var ömrü bitmiş konsola 1700 bayılmaya

Orijinalden alıntı: brak13

Arkadaşlar fifa19 için bunu satın alacağım değilmi
    Yanlış olmasın size zahmet ??

https://store.playstation.com/en-tr/product/EP0006-CUSA11609_00-FIFAFOOTBALL2019?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    Doğrudur hocam

|
    |

Niye ömrü bitmiş olsun ki ps5 2020 sonbaharda çıkmayacak mı ps4 ile daha en az 2 yaz tatili dönemi geçirilir kaldı ki ps5 4000 liradan aşağı çıkmaz 500 dolar konuşuluyor çünkü

|
    |
    hamza5806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | M4A785TD-V EVO | Phenom II X4 955 | Red Scorpion | GTX 550 ti | 4 GB DDR3 1333 | Sandisk SSD Plus 120GB | Sharkoon Furious | 500W | Sony Bravia KDL-22BX200 | Logitech G400- F710 - S220 | Xiaomi Mi 8 | Sony PS4 PRO| LG 43UH610V 4K HDR |
  • Yarbay
    2264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lido

Niye ömrü bitmiş olsun ki ps5 2020 sonbaharda çıkmayacak mı ps4 ile daha en az 2 yaz tatili dönemi geçirilir kaldı ki ps5 4000 liradan aşağı çıkmaz 500 dolar konuşuluyor çünkü
    Hocam adamlar ps4te grafikleri kötü veriyor fps de düşük alinmaz bence

Gecen bir arkadasin ps4unde witcher 3 oynadim gözüm kanadı yeni oyunlarda zaten fps sorunu var

1700e sifir ps4 alinmaz 2000e 2.el pro alinir gecilir

|
    |
    Arkadaşlarhttps://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-pro-4k-1tb-P133680525 linkteki ürünü 2450 liraya çek ile aldım. Ürün bugün elime ulaştı fakat cihazın koruyucu bandrolü kesilmiş kutu açılmış. Display port kullanacağım için dönüştürücü sipariş etmiştim o gelmediği için test edemedim. Sizce bu ürünü hemen geri yolayayım mı yoksa test edip sıkıntısız ise kullanayım mı?

Evet slim kasa çıkıyor , son sürüm makine. 3 oyun herşeyi çalışıyor , 3 ay plus üyeliği de var.

|
    |
    Renji Abarai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

..::Act like summer ,walk like rain::..
  • Yarbay
    3593 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslanOzZzY

Evet slim kasa çıkıyor , son sürüm makine. 3 oyun herşeyi çalışıyor , 3 ay plus üyeliği de var.
    Tesekkur ederim

|
    |

Orijinalden alıntı: Asite06

Arkadaşlarhttps://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-pro-4k-1tb-P133680525 linkteki ürünü 2450 liraya çek ile aldım. Ürün bugün elime ulaştı fakat cihazın koruyucu bandrolü kesilmiş kutu açılmış. Display port kullanacağım için dönüştürücü sipariş etmiştim o gelmediği için test edemedim. Sizce bu ürünü hemen geri yolayayım mı yoksa test edip sıkıntısız ise kullanayım mı?
    Derhal yolla geri 2.el gondermis serefsizler aynisini ben telefonda yasadim direkt yolladım tehtit ettim aldim parami geri

2.el pro 2000tl böyle piyango is olur mu 2.else 2.el ilan acmalari lazim ama ahlaksiz esnaf cakalliklari iste

Sen bunu iade et 2000e 2.el saglam bir makina al 450tlye de kutulu oyun alir takaslaya takaslaya oyun ihtiyacini baya bir karşılarsin

• Emekli Yönetici
    7555 Mesaj

Satıcısına baktım Mysonyshop yazıyor. Resmi bir satıcı mı emin olamadım ama linkini attığınız üründeki geri dönüşler tam yıldız. Önce bir satıcı ile konuşmanızı tavsiye ederim, durumu anlatın. Size sorun çıkaracaksa iade hakkınızı kullanırsınız.
    |
    |
    Asite06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Monitör: Samsung 24" CFG73 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB
  • Yüzbaşı
    622 Mesaj
    pek aNLAMAM BU OYUN KONSOLUNDAN AMA ARKADASIM HEPSİBURDADAN ALDIĞIMIZ PS4 1 TB SLİM MODEL SATIYOR SIFIR GİBİ KULLANMADI 1300 TL
    |
    |

Orijinalden alıntı: hamza5806

Derhal yolla geri 2.el gondermis serefsizler aynisini ben telefonda yasadim direkt yolladım tehtit ettim aldim parami geri

2.el pro 2000tl böyle piyango is olur mu 2.else 2.el ilan acmalari lazim ama ahlaksiz esnaf cakalliklari iste

Sen bunu iade et 2000e 2.el saglam bir makina al 450tlye de kutulu oyun alir takaslaya takaslaya oyun ihtiyacini baya bir karşılarsin

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar my sonyshop üzerinden ps4 almayın.
    Adamla whatsapp üzerinden konuştum tam bir ortam çoçuğu. Usül yok adap yok.

• Yarbay
    2264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Asite06

Arkadaşlar my sonyshop üzerinden ps4 almayın.
    Adamla whatsapp üzerinden konuştum tam bir ortam çoçuğu. Usül yok adap yok.

Alıntıları Göster
    Hocam napiyorsun sen

Niye muhatap oluyorsun bu medeniyetsizlerle

Senin muhatabin n11

Avukata veririm thhye giderim de her seyi yap tehtit et musteri memnuniyetini saglamak zorundalar

|
    |

• Yarbay
    2264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Satıcısına baktım Mysonyshop yazıyor. Resmi bir satıcı mı emin olamadım ama linkini attığınız üründeki geri dönüşler tam yıldız. Önce bir satıcı ile konuşmanızı tavsiye ederim, durumu anlatın. Size sorun çıkaracaksa iade hakkınızı kullanırsınız.
    Hocam o geri dönüşlere bu ulkede ASLA inanmayin olumsuz yorum ve yildizlari cogu zaman yayinlamiyorlar kac defa basima geldi

Burası Türkiye esnafla is asla yapilmaz ASLA

|
    |
    Bu ps4 3 oyun içeren paket, hiç bi mağazada kalmamış galiba.stok olan yer,bilen varmı ?

D&R mağazalarında var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    story1981 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    61 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ChaosFİre

D&R mağazalarında var.
    2 gün önce 3 D&R mağazası gezdim hiçbirinde yoktu. Diğer teknoloji mağazaları da aynı durumdaydı. Şu ara 3 oyunluk konsolların hepsi karaborsa 2100₺ civarında satılıyor. Şaştım kaldım, bende ikinci el pro düşüneceğim artık. Sıfır PS4 slime 2000 ve üstü vermek akıl karı değil.

3 Oyunlu model neden bu kadar tutuldu içerisindeki oyunlar mı çok güzel ?
Mobilya Takımları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.