Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lido

Niye ömrü bitmiş olsun ki ps5 2020 sonbaharda çıkmayacak mı ps4 ile daha en az 2 yaz tatili dönemi geçirilir kaldı ki ps5 4000 liradan aşağı çıkmaz 500 dolar konuşuluyor çünkü
    Hocam adamlar ps4te grafikleri kötü veriyor fps de düşük alinmaz bence

Gecen bir arkadasin ps4unde witcher 3 oynadim gözüm kanadı yeni oyunlarda zaten fps sorunu var

1700e sifir ps4 alinmaz 2000e 2.el pro alinir gecilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarhttps://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-pro-4k-1tb-P133680525 linkteki ürünü 2450 liraya çek ile aldım. Ürün bugün elime ulaştı fakat cihazın koruyucu bandrolü kesilmiş kutu açılmış. Display port kullanacağım için dönüştürücü sipariş etmiştim o gelmediği için test edemedim. Sizce bu ürünü hemen geri yolayayım mı yoksa test edip sıkıntısız ise kullanayım mı?
  • Renji Abarai kullanıcısına yanıt
    Evet slim kasa çıkıyor , son sürüm makine. 3 oyun herşeyi çalışıyor , 3 ay plus üyeliği de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslanOzZzY

Evet slim kasa çıkıyor , son sürüm makine. 3 oyun herşeyi çalışıyor , 3 ay plus üyeliği de var.
    Tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Asite06

Arkadaşlarhttps://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-pro-4k-1tb-P133680525 linkteki ürünü 2450 liraya çek ile aldım. Ürün bugün elime ulaştı fakat cihazın koruyucu bandrolü kesilmiş kutu açılmış. Display port kullanacağım için dönüştürücü sipariş etmiştim o gelmediği için test edemedim. Sizce bu ürünü hemen geri yolayayım mı yoksa test edip sıkıntısız ise kullanayım mı?
    Derhal yolla geri 2.el gondermis serefsizler aynisini ben telefonda yasadim direkt yolladım tehtit ettim aldim parami geri

2.el pro 2000tl böyle piyango is olur mu 2.else 2.el ilan acmalari lazim ama ahlaksiz esnaf cakalliklari iste

Sen bunu iade et 2000e 2.el saglam bir makina al 450tlye de kutulu oyun alir takaslaya takaslaya oyun ihtiyacini baya bir karşılarsin

• Asite06 kullanıcısına yanıt
    Satıcısına baktım Mysonyshop yazıyor. Resmi bir satıcı mı emin olamadım ama linkini attığınız üründeki geri dönüşler tam yıldız. Önce bir satıcı ile konuşmanızı tavsiye ederim, durumu anlatın. Size sorun çıkaracaksa iade hakkınızı kullanırsınız.
  • pek aNLAMAM BU OYUN KONSOLUNDAN AMA ARKADASIM HEPSİBURDADAN ALDIĞIMIZ PS4 1 TB SLİM MODEL SATIYOR SIFIR GİBİ KULLANMADI 1300 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Derhal yolla geri 2.el gondermis serefsizler aynisini ben telefonda yasadim direkt yolladım tehtit ettim aldim parami geri

2.el pro 2000tl böyle piyango is olur mu 2.else 2.el ilan acmalari lazim ama ahlaksiz esnaf cakalliklari iste

Sen bunu iade et 2000e 2.el saglam bir makina al 450tlye de kutulu oyun alir takaslaya takaslaya oyun ihtiyacini baya bir karşılarsin

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar my sonyshop üzerinden ps4 almayın.
    Adamla whatsapp üzerinden konuştum tam bir ortam çoçuğu. Usül yok adap yok. Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Asite06

Arkadaşlar my sonyshop üzerinden ps4 almayın.
    Adamla whatsapp üzerinden konuştum tam bir ortam çoçuğu. Usül yok adap yok.

Alıntıları Göster
    Hocam napiyorsun sen

Niye muhatap oluyorsun bu medeniyetsizlerle

Senin muhatabin n11

Avukata veririm thhye giderim de her seyi yap tehtit et musteri memnuniyetini saglamak zorundalar

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Satıcısına baktım Mysonyshop yazıyor. Resmi bir satıcı mı emin olamadım ama linkini attığınız üründeki geri dönüşler tam yıldız. Önce bir satıcı ile konuşmanızı tavsiye ederim, durumu anlatın. Size sorun çıkaracaksa iade hakkınızı kullanırsınız.
    Hocam o geri dönüşlere bu ulkede ASLA inanmayin olumsuz yorum ve yildizlari cogu zaman yayinlamiyorlar kac defa basima geldi

Burası Türkiye esnafla is asla yapilmaz ASLA

• Merhaba arkadaşlar.
    Bu ps4 3 oyun içeren paket, hiç bi mağazada kalmamış galiba.stok olan yer,bilen varmı ?

• story1981 S kullanıcısına yanıt
    D&R mağazalarında var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaosFİre

D&R mağazalarında var.
    2 gün önce 3 D&R mağazası gezdim hiçbirinde yoktu. Diğer teknoloji mağazaları da aynı durumdaydı. Şu ara 3 oyunluk konsolların hepsi karaborsa 2100₺ civarında satılıyor. Şaştım kaldım, bende ikinci el pro düşüneceğim artık. Sıfır PS4 slime 2000 ve üstü vermek akıl karı değil.

• 3 Oyunlu model neden bu kadar tutuldu içerisindeki oyunlar mı çok güzel ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiFaKa

2 gün önce 3 D&R mağazası gezdim hiçbirinde yoktu. Diğer teknoloji mağazaları da aynı durumdaydı. Şu ara 3 oyunluk konsolların hepsi karaborsa 2100₺ civarında satılıyor. Şaştım kaldım, bende ikinci el pro düşüneceğim artık. Sıfır PS4 slime 2000 ve üstü vermek akıl karı değil.

Alıntıları Göster
    Güveneceğim yer olsa alacağım bi tane PS4 PRO 2000'e hiç denk gelmeidm ama genelde 2300-2500 arasında satıyorlar
  • İkinci elde temiz cihaz almak çok mantıklı ama garantisi bitmiş ya da bitmeye yakın cihazlara 2bin ve üstü fiyat istiyorlar(oyunsuz). İnsan da abi ver 700-800 sıfır cihaz al. Hem ne olduğu belli olsun hem de 2 yıl adam akıllı garantisi olsun. Üstelik en az 3 taksitle alma şansımız varken ikinci elde satıcı direkt nakit isteyecek parayı. Çoğu önce para sonra kargo diyor.
    Güven konusunda da en basitinden biliyorsunuzdur ki forumdaki açıktan kaynaklı eski ve referanslı üyelerin hesaplarına girip satış yapanlar oldu. 10 satıcıdab 9unda da parayı yolladıktan sonra sorun çıkarsa satıcıyı bulamayacağız.

Bu arada nedense 10 satıcıdan 8si vakit bulamıyorum o yüzden satıyorum diyor. Doğrudur ona lafım yok ama nasıl güveneceğiz ki? Bilgisayarda bazı programlar ile yaklaşık olarak HDD kaç saat çalışmış gözüküyor ama ps4 hddsi formatlanmadan bilgisayara tanımlanmıyor hiçbir satıcı da al sök bilgisayarda bak demeyecektir.
    Garantisi bitmiş ya da az kalmış cihaza satış fiyatından en az %40 indirimli olmalı ki alınsın. Garantisiz cihazlara 2bin lira verecek arkadaşları cesaretinden dolayı kutlarım. Malum elektronik sorunlara geçici çözümler üretebiliyorlar.

Sıcak Fırsat konusu daha fazla dağıtmadan yazmak istedim. Bizim insanımız utanmasa 2 yıllık cihaza sıfır fiyatı çekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 16 Haziran 2019; 0:36:22 >

• Vatanda PS4 Slim 500GB 3 oyunlu paket 1800 TL PS4 PRO oyunsuz 2700TL almak isteyenler için..

Neredeyse 5.05 kırık garantisiz fiyatına sıfır almak bence mantıklı..

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Vatanda PS4 Slim 500GB 3 oyunlu paket 1800 TL PS4 PRO oyunsuz 2700TL almak isteyenler için..

Neredeyse 5.05 kırık garantisiz fiyatına sıfır almak bence mantıklı..
    İnternetten alınmıyor sadece izmir de var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • murty_ kullanıcısına yanıt
    2şer tane kalmış ama ithalatçı mı Sony garanti mi çözemedim çok yuvarlak konuştular

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

2şer tane kalmış ama ithalatçı mı Sony garanti mi çözemedim çok yuvarlak konuştular
    https://www.vatanbilgisayar.com/sony-ps4-pro-1-tb-gamma-chassis-eur-black-oyun-konsolu.html
    Ben vatandan linkte ki gamma chassisi aldım ama ithalatçı garantili ürün satıyor mu vatan? Sony garantili diye almıştım.

• 
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.