Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: YoureGodDamnRight, codename.47, chngrn1905, sl1v68 Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 10 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz 1 iOS )
35.037
Cevap
690
Favori
2.514.685
Tıklama
Giriş
    313 Mesaj

Tek kolu nereden kaça aldınız hocam var mı kampanya falan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kaybolanpena kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

..::Act like summer ,walk like rain::..
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj

First sakız çıktı kutudan.. sizde de varmıydı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Hugh_Laurie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    919 Mesaj

evet herkes niye şaşırıyor anlamıyorum
    |
    |
    georgess kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 2600x | Asus TUF X470 | Palit Gtx 1080 | D41 2x8 3200Mhz | Samsung Evo 850 m.2 250gb | 3TB 7200rpm hdd | Corsair 570x 6x Sp120 | High Power 750 Bronze Element | Nzxt Kraken x52 | High Power 750 Bronze Element | Philips HTL1190 Soundbar | Soundcore Q10 / Bluedio T4 | Bm800 Phantom | Corsair K55 | Trust Gxt 188 | SS Prism Qck XL
    Viewsonic XG2703-GS (2K-165HZ-Ahva Ips-GSYNC-27) | Samsung LC27JG50QQMXUF (2K-144HZ-Va-27-Curved)
    Çöp Station Slim 500 | Abra A7 V7.2.1 17.3 | Logitech G29 | V30 Plus 128
  • Teğmen
    100 Mesaj

Amazondan 240₺’ye aldım. Anlık fiyatlar değişiyor denk getirmek lazım. Gece 2’yi geçerek denk geldi bana :)

Sony PS4 Dualshock Controller Glacier White v2 Oyun Kolu
    https://www.amazon.com.tr/dp/B01MRUUSPR/

|
    |
    ultrAslanOzZzY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    798 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ozs

4-5 gün önce indirimde bi siteden ps4 pro aldim, bayram yüzünden gecikmeli olarak bugün kargom geldi. kutuyu açtım, belgeleri incelerken gördüm sony avrasya garanti belgesi üzerinde teslim tarihi 2 ay öncesi yaziyor. şimdi bunun sony avrasya garantisi saticinin fatura kestigi tarihten itibaren mi başlar yoksa kutunun icinden cikan sony avr. belgesinde baslayan tarihten mi? bilenler yazarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozs -- 11 Haziran 2019; 14:18:46 >
  • Yarbay
    2264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hippandra

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-pro-1-tb-oyun-konsol-turkce-menu-p-HBV00000HZMCO?magaza=Mysonyshop

alnırmı arkadaşlar fiyat nasıl
    2599a alanlar oldu ama onlar 3 taksitti sanirim bu 6 taksit bence fena degil 12 olsa hele havada kapılır

Bir ara her seyi taksitle alabiliyorduk yav 12yi gec 24 taksit falan oluyordu simdi para hizli deger kaybettiğinden taksit imkani pek yok

Naktiniz varsa ikinci el 2000tl civarina da düşüyor bazen onlara da takilabilirsiniz

|
    |

• Yarbay
    2604 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: terminator_

4-5 gün önce indirimde bi siteden ps4 pro aldim, bayram yüzünden gecikmeli olarak bugün kargom geldi. kutuyu açtım, belgeleri incelerken gördüm sony avrasya garanti belgesi üzerinde teslim tarihi 2 ay öncesi yaziyor. şimdi bunun sony avrasya garantisi saticinin fatura kestigi tarihten itibaren mi başlar yoksa kutunun icinden cikan sony avr. belgesinde baslayan tarihten mi? bilenler yazarsa sevinirim.
    onemli olan fatura kesim tarihi

|
    |

|
    |
    Asus XG32VQ 31.5" 144hz 4ms 2K Curved- INTEL i7 7800X ,MSI X299 Raider Pro ,Corsair Graphite 780T, 32 Gb DDR4 Crucial Ram ,KFA2 RTX 2080 GPU RGB Led ,Xigmatek 750 W Full Moduler ,480 Gb nvMe M2 Colorful SSD , Kingston 480 GB ssd,Seagate 1.5 TB Disk,Seagate 2 TB +4 TB Hdd,Motospeed CK98 Klavye Logitech G502 Hero Mouse,Creative Tactic 3D OMEGA WİRELESS Kulaklık,Logitech Z5500 5.1 Monsta 360 mm Radyatör +Apogee HD Cpu Block+Thermaltake Yeşil UV Hortum , EK DCP 4.0 Pompa + Thermaltake Pompa + Ekstra 120 x2 = 240
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hugh_Laurie

evet herkes niye şaşırıyor anlamıyorum
    Garip geldi hiç beklemiyordum

|
    |
  • Binbaşı
    1269 Mesaj
    https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-2-kol-fifa-19-p-HBV00000DTLKU?magaza=ALB%20Teknoloji
    Alınır mı? Garantisi nedir bilen var mı? Ya da daha iyi bir seçenek tavsiye edebilecek olan, karne hediyesi olacak,çok anlamıyorum..

Eurasia olsa yazarlardı...İthalatçı garantili,almayın...Elinizde olan Kartın kampanyasının olduğu resmi bir satıcıdan vatan,teknosa,dr,mediamarkt,overgame,idefix vs 1799₺'a Eurasia garantili 3 oyunlu bundle paketi alın,dualshock kollar da zaten 500'den 330'a düştü...Fifa2019 sony store'da 114₺...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plateau -- 11 Haziran 2019; 9:52:35 >
    |
    |
    connectpeople kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-2-kol-fifa-19-p-HBV00000DTLKU?magaza=ALB%20Teknoloji
    Alınır mı? Garantisi nedir bilen var mı? Ya da daha iyi bir seçenek tavsiye edebilecek olan, karne hediyesi olacak,çok anlamıyorum..
    İthalatçı garantilidir Sony garantili cihazı çift kol fifa19 ile bu fiyata zor verilir aşşağıda açıklamalardada yazmıyor

Firma ümraniyede , 0505 499 93 74 tel numarası arayıp sormak isterseniz eğer
    |
    |

• Teğmen
    157 Mesaj
    Vatan Bilgisayardan Ps4 Pro 1 TB Gamma Chassis EUR Black aldım 2699 liraya 3 taksit. En son model herhalde (cuh7216b). Media markta mağzada bir önceki sürüm vardı. cuh 7116-B kutunun üstünde yazıyordu. vatanı tercih ettim. Dr da felan kalmamıştı zaten. Vatan türkiye sony garantili. Daha da ii bir fiyat bulamadım. 3 taksite aldım.

Orijinalden alıntı: snbjk

Aldığım fiyata
    alalım ozaman :)
    |
    |
    |
    |
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-sifir-ps-4-500gb-oyun-konsolu-horizon-z-d-gran-tr-sport%2Cunch.4-699110884/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramansari -- 11 Haziran 2019; 15:40:35 >

Orijinalden alıntı: ramansari

Diğer satıcılara göre daha merhametliymiş arkadaş. 150 TL koymuş üstüne.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-sifir-ps-4-500gb-oyun-konsolu-horizon-z-d-gran-tr-sport%2Cunch.4-699110884/detay
    Millet 1 tane bulamıyor 2 tane almış
    |
    |

|
    |
son dakika
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.