Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.751
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16191620162116221623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaybolanpena

Tek kol da teslim edilmiş. Satın alımından teslimine kadar fazlasıyla hızlı bir süreç oldu. Yardımcı olan herkese teşekkürler

Bende beyaz aldım v2 diye.cok merak ediyorum bakır renk alanların cihazları v1 mi v2 mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @uiKSilveR @ kullanıcısına yanıt
    Bence o renklilerin hepsi v2ydi ama bakır gözüme pek hitap etmedi. Mavi kamuflajda gözüm kalmıştı ama yetişemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PlayStation Classic’i 245 liraya amazondan aldım.Şuan fiyatı yükselmiş ama ara ara stok ekleniyor..Takip edenler arada kontrol etsinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

4k tv varsa değer, yoksa gereksiz. ayrıca 1 yıla ps5 duyurulacak büyük ihtimal, ona göre karar verin.
    Ben satış kısmını düşünerek pro aldım 4 k tv şimdilik yok 2k monitörüm var fazlasıyla yeter diye düşünüyorum.
  • kaybolanpena kullanıcısına yanıt
    8 haziranda aldığım cihaz hayla kargoya verilmedi... 😔

• Arkadaşlar ilk seri 5 yıllık 2 dualshock lu fat kasa ps4 ü bugün 1100 tl den satışa çıkardım 20 dk sonra satıldı.. sizce çok mu ucuza verdim aklıma takıldı..

• Cumartesi siparis verdigim ürün bugun geldi, bi anlık gazla aldım simdi kullanıp kullanmama konusunda kararsızım, satabilirimde emin degilim

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: snbjk

Cumartesi siparis verdigim ürün bugun geldi, bi anlık gazla aldım simdi kullanıp kullanmama konusunda kararsızım, satabilirimde emin degilim

Kaçtan satmayı düşünüyorsun ?
  • Aldığım fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Arkadaşlar ilk seri 5 yıllık 2 dualshock lu fat kasa ps4 ü bugün 1100 tl den satışa çıkardım 20 dk sonra satıldı.. sizce çok mu ucuza verdim aklıma takıldı..
    Yoo iyi fiyat ben 5 yillik makina hayatta almazdim

Normal ps4te 2.elde 1000tlden bir kurus fazla etmez letgoda bir sürü favim var param olsa 1000tlye ps4 yada 2000tlye pro alip gecicem

• quote:

Orijinalden alıntı: snbjk

Cumartesi siparis verdigim ürün bugun geldi, bi anlık gazla aldım simdi kullanıp kullanmama konusunda kararsızım, satabilirimde emin degilim

Raad satarsin letgoda goruyorum millet toplamis makinalari 1400e falan satiyorlar 1800e hani su 1 2 gun onceki kampanyadan

• Fiyatları takip etmedim bilmiyorum.

Bir sürü paket kombinasyonu var amazon un bir üyesi Suudi Arabistan

1650 TL ye geliyor.

Nasıl fiyat?

http://saudi.souq.com/sa-en/sony-playstation-4-slim-500gb-1-controller-black-6071800006/u/?utmsource=Souq

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    en ucuz kaca satildi ki 1400 e satiliyor letgoda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

en ucuz kaca satildi ki 1400 e satiliyor letgoda ?
    1400e toplamislar 1800e satiyorlar hocam virgul eksikliginden dolayi anlatim bozuklugu olmuş pardon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaybolanpena kullanıcısına yanıt
    Tek kolu nereden kaça aldınız hocam var mı kampanya falan ?

• First sakız çıktı kutudan.. sizde de varmıydı?

• georgess kullanıcısına yanıt
    evet herkes niye şaşırıyor anlamıyorum
  • ultrAslanOzZzY kullanıcısına yanıt
    Amazondan 240₺’ye aldım. Anlık fiyatlar değişiyor denk getirmek lazım. Gece 2’yi geçerek denk geldi bana :)

Sony PS4 Dualshock Controller Glacier White v2 Oyun Kolu
    https://www.amazon.com.tr/dp/B01MRUUSPR/

• 4-5 gün önce indirimde bi siteden ps4 pro aldim, bayram yüzünden gecikmeli olarak bugün kargom geldi. kutuyu açtım, belgeleri incelerken gördüm sony avrasya garanti belgesi üzerinde teslim tarihi 2 ay öncesi yaziyor. şimdi bunun sony avrasya garantisi saticinin fatura kestigi tarihten itibaren mi başlar yoksa kutunun icinden cikan sony avr. belgesinde baslayan tarihten mi? bilenler yazarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 11 Haziran 2019; 14:18:46 >
  • 
Sayfa: önceki 16191620162116221623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.