Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16081609161016111612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mantıklı böyle 400 tl fazladan vermeye gerek yok.. futbol harici pek oyun oynayan biride değilim 500lük yeterde artar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • interneto07 kullanıcısına yanıt
    Hocam valla 2020 den önce çıkar diyorlar bence onun indirimleri başlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kaybolanpena

Bu fırsat sabaha kalmaz değil mi?
    Fiyat çok güzel. Bilemiyorum kalır mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hesapli.muhendis

Hocam valla 2020 den önce çıkar diyorlar bence onun indirimleri başlıyor
    kesinlikle hocam, benimde aklıma bu ps5 meselesi geldi, ama sıkıntı şu ki bu dolarla düşük fiyata çıkmaz, normal seviyeye inene kadarda ps4 ile devam

• QRX kullanıcısına yanıt
    Uzun süre bu fiyattan aşağıda denk getiremeyiz muhtemelen. BİMe gelecek paketi bekliyorduk bunu görmesek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Sony PlayStation 4 500GB Oyun Konsolu, Horizon Zero Down, Gran Turismo Sport, Uncharted 4https://www.amazon.com.tr/dp/B07KFSBSXR/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_3ey-CbNZ3WWA8

1480 TL
    bunu görmemiştim, bence ateş ediyor bu fırsat. Bende makine olmasaydı direk bunu alırdım. Fifa'yı da dijital olarak şu anda 130TL'ye en fazla 1 ay içinde de 80-90 TL arasına alırsınız. İçindeki oyunları da hiç açmasanız en az 30'ar TL'den satabilirsiniz. (GT Sport daha fazla)

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Valla hocam alıp almamak konusunda kararsızım alsam çok sık kullanmıcam malesef iş güç boşa masraf gibi geliyor ama içimdeki çocukta al diyor 😂 durumları değerlendirmek lazım ama 2.el fiyatına düşer yarınki indirimlerle diye umut ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hesapli.muhendis

Valla hocam alıp almamak konusunda kararsızım alsam çok sık kullanmıcam malesef iş güç boşa masraf gibi geliyor ama içimdeki çocukta al diyor 😂 durumları değerlendirmek lazım ama 2.el fiyatına düşer yarınki indirimlerle diye umut ediyorum
    hocam eğer bu eurisia ise hiçbir 2. el bunla kapışamaz diye düşünüyorum, jet blacklere bile 1200 üstü isteniyor, bunda zaten 3 oyuna en ölü 100 tl saysak, gerçekten uygun

• Ödeme ekranında kaybettik
  • Fiyat artmış. Alanlara hayırlı olsun. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alamadım ödeme ekranında gümledik

• georgess kullanıcısına yanıt
    Vallahi şok olduk, kardeşimin gözleri oldu kaçırdık deyince. Yarım saatin içinde hazırlamıştı kendini
  • kaybolanpena kullanıcısına yanıt
    Aynen bende iyi fiyattı yazık oldu

• 1 tb'lıklar aynı fiyat, 500gb artmış değil mi?
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    Evet 1 tb fifalı 1870

• Fifalı 1 tb tı aldım diğeri stoğa girerse bunu iptal ederim

• quote:

Vallahi şok olduk, kardeşimin gözleri oldu kaçırdık deyince. Yarım saatin içinde hazırlamıştı kendini
    Amazonun bu şekilde fiyat indirimleri çok sınırlı sayıda makine için oluyor ve ekranda yazan "16 adet var" diye görünen için değil örneğin ilk 5 adet satış için oluyor.

Her ne kadar biz burada fırsatları insanlara haber vermek için bilgilendirirken diğer taraftan da yeniden satış yapmak için bu tip fırsatları kollayan mağazalar ya da fırsatçı kişiler de az değil forumun içinde gezip gören, tek seferde 5-10 adet siparişi verip, gerçek oyunculara bırakmıyorlar. (mesela 1.480'e aldığı makineyi 1.750'ye satmaya alıyorlar)
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Hocam gel de 10 yaşında çocuğa anlat bunu şimdi.. Yine de haber veren arkadaşa teşekkürler, umarım bekleyen isteyen birine denk gelmiştir fırsat.
  • Bizim çocuk uyuyordu ama alamadım işte :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam gel de 10 yaşında çocuğa anlat bunu şimdi.. Yine de haber veren arkadaşa teşekkürler, umarım bekleyen isteyen birine denk gelmiştir fırsat.
    zaten o "yeniden satış" için toplu halde alan satıcıların vicdan göstermesi, kardeşiniz gibi çocukların kalbini kırmanın yaptıkları şeye değmeyeceğini anlamaları gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 16081609161016111612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.