Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16051606160716081609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrahcey

quote:

melihaga @ 5 Nisan 2019 22:50:38

arkadaşlar slim 500gb rdr 2 bundle 1799 a alınır mı?

Bende merak ediyorum. 1799 TL ye RDR2 bundle ps4 500 gb alınır mı ?
    Alınır mı konusu size kalmış. Bizim ülkede hiçbir şeyin fiyatı düşmediği için aklınızda varsa 50-100 bakmadan alıp geçmeniz lazım. rdr oyununu bitirip başka oyun ile takas yaparsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahcey

quote:

melihaga @ 5 Nisan 2019 22:50:38

arkadaşlar slim 500gb rdr 2 bundle 1799 a alınır mı?

Bende merak ediyorum. 1799 TL ye RDR2 bundle ps4 500 gb alınır mı ?
    Bence alınmaz. PS5 kapıda. Sabrım yok bekleyemem diyorsanız ikinci el alın takılın satarken az zararla satarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: skymasterrr

ömrünü tamamlamış diyosun ama halen ps3 ile vakit geçiren bi sürü insan var..ps5 çıksa bile ps4 uzun yıllar oyun çıkaracaktır.ayrıca 4500-5000 tl arası bi fiyattan aşağı olmaz ps5
    bazı insanlarda içecek su bulamıyor bu mu mantığın? İnsanların düşük standartlı hayatlarını örnek göstererek ömrünün sonuna yaklaşmış konsolu su üstüne çıkartamazsın. 1080P medium texture 25-30 fps
  • arkadaşlar 2900 TL ye sıfır PS4 pro RDR2 bundle buldum sizce nasıl? rdr2 yi her türlü alacağım için bundle almam daha iyi olur diye düşünüyorum. amazon de den getirteyim diyorum ama doğru dürüst ilan yok ve fiyatlar iyi değil. Ne düşünüyorsunuz?
  • Bence de 2. el kovalayın arkadaşlar,

ben geçen hafta 21 ay Sony Eurasia garantili, sıfırdan farksız 1TB slim ve yanında Fifa 19'u 1700 liraya aldım.

Bim'in sattığı paralel ithalat 500 gb lık versiyonlar için bedava bence. (2000 liralık aleti 5 tl lik dönüştürücü ile prize takmak ta cabası)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

HB'de PAL PS4 Pro 1tb 2.669 TL, 75 TL de bonus veriyor.
    https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-pro-1-tb-oyun-konsol-turkce-menu-cuh-7216b-p-HBV00000HZMCO?magaza=ALB Teknoloji
    alınır mı hocam sizde? ne düşünüyorsunuz paylaşırsanız memnun olurum.
  • Death Cube K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sanırım bu soruya en güzel cevap, mesajımı yazdıktan bir kaç gün sonra yeğenime buradan aldım bir tane, sorunsuz olarak 7216B makine geldi. Açılmamış şekilde ve Türkiye'ye uygun fişli olarak. (sanırım Katar ya da BAE'den getirilmiş) garantisi ALB teknoloji şirketinden 2 yıl:)

yalnız şu anda HB herhangi bir bankaya puan vermiyor. Eğer Worldcard, Bonus, Axess vs puan vermeye başlarsa (ramazan olur, 15 Mayıs'tan sonra olur vs.) 2'li kart kullanımıyla ödemeyi 2 tane kart ile yapmanız durumunda 2 kere puan kazanımıyla biraz daha uygun bir fiyata getirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Bence alınmaz. PS5 kapıda. Sabrım yok bekleyemem diyorsanız ikinci el alın takılın satarken az zararla satarsınız

Alıntıları Göster
    ne zaman gelecek hocam şuan 1700e alıp geçesim var ps4ü
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

ne zaman gelecek hocam şuan 1700e alıp geçesim var ps4ü

Alıntıları Göster
    kapıda derken daha 1 yılı var,ilk partiler sorunlu çıkacak yazılımla halledemeyecekler,yeni seri çıkaracaklar v.s.hayat kısa alın geçin 2 sene ps5 bekleyen adam 25 senede sevgili bekler
  • Ps5 500$dan cikacak simdiden kenara dolar koyun sene sonu dolar 8 djshkkhd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    O bahsettiğiniz sitelerde ikili kart kullanmaya izin veriliyor mu ? Nasıl oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada'da 2'li kart kullanımı var, ödeme adımına geldiğinizde çoklu kredi kartı seçeneğini seçerseniz 2 farklı kart kullanabilirsiniz.
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• https://www.trendyol.com/sony/ps4-500gb-3-oyun-3-ay-ps-plus-kart-sony-eurasia-p-4552296?boutiqueId=312942&merchantId=105333

Arkadaşlar kısa bir araştırma yaptım şuan en uygun fiyat bu geldi. Geçen sene alıp satmıştım pişman oldum sonra.

Linkteki üründen daha f/p olarak daha iyisini bilen yoksa alacağım sanırım.
  • 0 fiyatlar çok yükseldi ya dolarda yükseliyor gene bende ikinci el kovalıyordum. 15 ay garantili çok az kullanılmış bir ps4 pro buldum vatan bilgisayardan alınmış. Tek kol tek oyun 2000 tl ye aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

0 fiyatlar çok yükseldi ya dolarda yükseliyor gene bende ikinci el kovalıyordum. 15 ay garantili çok az kullanılmış bir ps4 pro buldum vatan bilgisayardan alınmış. Tek kol tek oyun 2000 tl ye aldım
    çok iyi düşürmüşsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erha-n

çok iyi düşürmüşsünüz.

Alıntıları Göster
    Sağolsun. Elde nakit varsa böyle kovalamak en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu nesil son deminde bile 3 binlere kadar gidiyorken yeni çıkacak nesle 3 bin bandında bekliyorum diyenlere cevabım: Dua edin 4 bin olur inşallah da alabiliriz. Daha fazla olmazsa bende bişey bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Şu nesil son deminde bile 3 binlere kadar gidiyorken yeni çıkacak nesle 3 bin bandında bekliyorum diyenlere cevabım: Dua edin 4 bin olur inşallah da alabiliriz. Daha fazla olmazsa bende bişey bilmiyorum.
    Yani cihazın PS4 Pro'dan iyi olacağını ve PS4 Pro'nun güncel fiyatını düşünürsek 5bin civarı bir giriş fiyatı pek sürpriz olmaz PS5 için. Zaman içinde düşecektir ama şöyle düşünelim. Çıktıktan 5 sene sonra 3bin liraya falan düşmüş olacak. 5'ten başlar. Birkaç ay içinde 4'e iner. Sonra da yıllar içinde 3 civarına gelir.
    Tabi tekrar söylüyorum mevcut kurlarla.
    Yani 650-700 euro'dan çıkacak Türkiye'de. Sonra 550-600 civarına ve son olarak da 450-500 civarına düşecektir.
    Bu vergiler olduktan sonra bizim teknolojiyi ucuza alma şansımız yok. Giriş seviyesi akıllı telefonlar bile 1500 liradan falan başlıyor. İnsanların Amerika'da Avrupa'da maaşlarının çeyreği ile aldığı iPhone bizde 10bin lira.

• 
Sayfa: önceki 16051606160716081609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.