Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1606. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: whiteway_twilight Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16041605160616071608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fırsat mirsat unutun artık dolar euro uçtu yeni nesle düşüneceğim:/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsviçre’den 1000₺’ye 500gb+rdr2 aldım bf’de, sonunda getirdi akrabam. Ucuza isteyen yurt dışından gelen birilerini bulsun, yatırım tavsiyesidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar 5.38 oldu artan pro fiyatları düşmedi bu işletmeler harbi sinir ediyor

• SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    Hocam uzun bir süre bu durumda kalmaz.Swap faizlerini aşırı arttırdıkları için buraya indi.

• SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    HB’de 7216B makine 2649 TL.

• Hepsiburada'dan 28 Mart'ta 500GB Slim modelin aldım. Aynı gün kargo diyordu ama hâlâ depoda görünüyor ve ben aldıktan sonra Hepsiburada'da stok bitti. Daha önce yaşayan oldu mu bunu?
  • Yedaself kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada dan 25 mart tarihinde aldığım hp marka bir bilgisayar vardı sistemlerinde sorun varmış; en azından öyle söylediler... Bugün itibariyle yani 30 mart tarihinde elime ulaştı... Muhtemelen sizin kargonuz da en iyi ihtimalle pazartesi günü ulaşır! Ancak daha önceki müşteri hizmetlerinin kalitesi daha iyiyidi... Açıkçası kargoyu almak için son üç gün boyunca müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adigexabze A kullanıcısına yanıt
    Sitelerinden kendilerine ulaşmak mümkün değil artık. Ben de şikayetvar'a yazdım ardından sözde genel müdürlükten aradılar. Pazartesi teslim edileceğine dair söz verdiler ama sanmıyorum.
    teslim edecekler ancak 2 hafta sürüyor bu tip işlemler benim ve yakın arkadaşımın başımna geldi birimize 12 , birimize 13 günde geldi
  • unchange U kullanıcısına yanıt
    28'inde akşam takip numarası verdiler. Aras da Hepsiburada da ısrarla 1 Nisan'da teslim edilecek dedi. Kargoya bir şey verdiler ama ne verdiler bilmiyorum ki 29'u öğlen 12'de ürünün araca yüklendiği kaydı girilmiş ondan sonrası yok. 1 Nisan'da teslim edilmezse iptal edin ben sizi 1 hafta daha bekleyemem dedim takip edeceğim falan dedi kadın. Ürün gelmezse Ps4 indirimi beklemeye devam edeceğim burada.

Merhaba ürün elinize ulaştı mı?

Evet, pazartesi geldi.

• XBOX İsteyen / bekleyen varsa bir göz atsın

http://dhbr.co/bsKN

Hayırlı olsun umarım içinize sinmiş, sorunsuz bir üründür...

Teşekkür ederim, kargolanması ve özensiz paketlenmesi dışında başka bir sorun yaşamadım. Büyük bir kutunun içine öylece koymuşlar PS4'ü gelene kadar kim bilir ne kadar çarptı sağa sola, iyi ki orijinal kutunun içinde köpük vs. var.
    Teknoloji mağazalarında fiyatlar fahiş olunca alışveriş sitelerine de gün doğdu... Milletin derdi hizmet değil kimse işini doğru düzgün yapmıyor... Alışveriş mi yapıyoruz yoksa birileri bize lutuf mu ediyor belli değil... Hani derler ya paranla rezil oluyorsun aynen öyle... Neyse en azından tek parça olarak gelmiş, çalışıyorsa sorun yoktur herhalde...

• arkadaşlar slim 500gb rdr 2 bundle 1799 a alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: unchange

teslim edecekler ancak 2 hafta sürüyor bu tip işlemler benim ve yakın arkadaşımın başımna geldi birimize 12 , birimize 13 günde geldi
    çünkü siz sipariş verince adamlar yurtdışından sipariş ediyoırlar. iyi bulmuşlar dümeni :) kendiniz amazon.de den alın daha iyi. aynı şey çünkü.
  • thythy T kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım ürünün yurtdışından gelişi daha pahalı tr den.

• quote:

melihaga @ 5 Nisan 2019 22:50:38

arkadaşlar slim 500gb rdr 2 bundle 1799 a alınır mı?

Bende merak ediyorum. 1799 TL ye RDR2 bundle ps4 500 gb alınır mı ?
  • 
Sayfa: önceki 16041605160616071608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.