Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16031604160516061607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Xbox One S 1 TB

229 € - Kargo ve Vergi Dahil - Adrese teslim

https://www.amazon.fr/Microsoft-Xbox-One-S-1tb/dp/B07FSRBWX8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 18 Mart 2019; 10:40:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay be, kaç yıllık konsol ve 1000TL den fazla olmaması gerekirken sıfır PC fiyatına satılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasttornado

Vay be, kaç yıllık konsol ve 1000TL den fazla olmaması gerekirken sıfır PC fiyatına satılıyor.
    Hiç sorma hocam 1700 TL iken almadım indirime girsin biraz öyle alırım dedim, gittikçe değer kazandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Hiç sorma hocam 1700 TL iken almadım indirime girsin biraz öyle alırım dedim, gittikçe değer kazandı

Alıntıları Göster
    döviz çok arttı,bunu fırsatçı satıcılar fırsata çevirip aşırı şişirdiler fiyatları,amazon'lar devreye girince pro modeli ve diğer satıcılar 2.500.-tl kadar düşürdüler fiyatları,allahtan amazon var geçen sene 1.300.-tl'ye sattığım pro modeline 3.000.-tl fiyat çekiyorlardı..
  • 2016 Aralık ayında sony garantili 1 TB slim modelini 1200 liraya almıştım, 200 liraya yakın banka kampanyaları ile cihaz bana neredeyse 1000 TL civarına gelmişti. Üzerinden 2 sene geçti fiyatlar 2000 liranın üzerinde. "Alınmış olan alınmıştır zarar vermez" lafı çok önemli bir hal almaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promedyumx -- 19 Mart 2019; 8:10:50 >
  • Kampanya falan da yok ne kısır dönem ya
  • quote:

Almışken en yeni halini almak isterimde ondan

Alıntıları Göster
    Siz alana kadar ps5 çıkacak. Bu saatten sonra almayın zaten :)) elinizdeki cihaz bir yıla kalmaz eskiyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Siz alana kadar ps5 çıkacak. Bu saatten sonra almayın zaten :)) elinizdeki cihaz bir yıla kalmaz eskiyecek.

Alıntıları Göster
    Ps5 için 2020-21 diyorlar daha var ona

• fasttornado F kullanıcısına yanıt
    Şaka yapıyorsunuz sanırım. Sıfır Gaming PC'lerin alınabilirleri şu an 6000 liradan başlıyor. Adam akıllı oynamak isteyenlerin iste 8000 den başlıyor. 2000 lira hiçbir şey.
  • Hocam oyun fiyatlarını gördünüz mü? Division 2 oynamak isteseniz 400 TL den başlıyor fiyatlar. Online oynamak isteseniz gene aylık para veriyorsunuz. İşletme maliyeti yüksek.

• fasttornado F kullanıcısına yanıt
    Bana 2000 liraya PC göstersene oyun oynatan hemen alacağım

• Monitörünüz varsa inventustan 2000 TL ye değil ama 3000 TL ye kaliteli oyun oynatacak PC alabilirsiniz. PC nin işletme maliyetleri daha düşük.

• Fiyatlar hala cok pahali.Omrunu tamamlamis bi konsol icin...Gerci Burasi Turkiye.Yeni nesil konsol ckimca tekrar ps4 e donebilirim.ancak

• ltrg kullanıcısına yanıt
    ömrünü tamamlamış diyosun ama halen ps3 ile vakit geçiren bi sürü insan var..ps5 çıksa bile ps4 uzun yıllar oyun çıkaracaktır.ayrıca 4500-5000 tl arası bi fiyattan aşağı olmaz ps5
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

HB'de PAL PS4 Pro 1tb 2.669 TL, 75 TL de bonus veriyor.
    https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-pro-1-tb-oyun-konsol-turkce-menu-cuh-7216b-p-HBV00000HZMCO?magaza=ALB Teknoloji
    bu PAL ve Chassis arasında ki fark ne acaba
  • promedyumx P kullanıcısına yanıt
    İyi de o dönem dolar senenin tepe değeri olarak 3,5 miş. 343 dolar falan ediyor. Şu döneme göre 1865 lira falan ediyor, zaten bf, yılbaşı derken o fiyatlara satıldı yıbaşında.

• quote:

bu PAL ve Chassis arasında ki fark ne acaba

Alıntıları Göster
    PAL ve Chassis karşılaştırılacak kategorizasyonda değiller. PAL görüntü sistemi, Chassis (Şase) donanımın sürüm numarasını gösteriyor PS4'lerde

PAL veya NTSC vardır. PAL genellikle Avrupa, Asya, Afrika için kullanılan bir görüntü sistemidir. Dikey frekansı 50hz'dir. (elektrik frekansından ötürü). Ekrana da saniyede 25 kare gönderir. (25fps)
    NTSC ise K.Amerika, Japonya, G.Amerika'nın bir kısmı yerde kullanılır. Dikey frekansı 60hz'dir.(elektrik frekansı 60hz) Ekrana dasaniyede 30 kare gönderir. (30 fps)

Eskiden TV'ler bu görüntü tiplerinden sadece 1'ini göstermek üzere üretilebilirken günümüzde üretilen TV'ler her ikisi sistemi de desteklemekte o yüzden bir sıkıntı olmuyor.

NTSC PS4 ile PAL PS4 arasında önemsenecek en büyük fark kontroller (kol) üzerindeki onay tuşu farklılığı (NTSC'de O, PAL'da X), idi. İdi, çünkü yeni gelen 6.50 güncel işletim sisteminde artık NTSC makinelerde onay tuşunu isterseniz O-X arasında değiştirebiliyorsunuz. (PAL makinede X'den O'ya çevirme seçeneğini göremedim ya da dikkatimi çekmedi)

• PSN üyelik fırsatı yok mu?

• 
Sayfa: önceki 16031604160516061607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.