Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16001601160216031604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz baskı yapınca yatmış artık bir sonraki indirimi yakalamam gerekecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bekliyorum indirim ama dayanamadan alicam sanırım.

• 391 euroya aldım, TR'ye doğru yola çıkmış bile, ilk çıktığı zamanlar 350 euroya GTA Bundle'ı almıştım :D tabii o zaman 900 küsür bir şeye denk gelmişti
  • ben de bayagidir bekliyorum. 1 aydir takipteyim, adam akilli bir indirim olmadi. acelem yok, bekleyecegim. mart ilk haftasinda almanyadan bir arkadasim, son haftasinda umreden annem gelecek, amazon.de ile amazon'un arabistandaki seysini souq mu ney takip ediyorum. oralarda da yok bir indirim.
  • sicknessss kullanıcısına yanıt
    madem arkadaşınız gelecek mediamarkt saturn gibi yerleri de takip edin.
    geçende ebayda ucuz görmüştüm mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 Pro n11de 2430 TLye düşmüş. Almayi düşünen varsa güzel fiyat.

Edit: world kart varsa 75 tl puan ve 25 tl iade kampanyası ile 2330 TLye gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 24 Şubat 2019; 12:53:59 >
  • Anduril- kullanıcısına yanıt
    Son 1.5 aydir almanya fransa dolasiyorum. Su an dusseldorfdayim. Dedigin magazalarda oyle afaki bir indirim yok. Ps4 gold headset alicam bende , donuste havaalaninda tax refund alacagim icin iyice ucuza gelecek diye saturn e gittim. 390 euro idi magazada. Ama online fiyatlari daha uygun. Black fridayde rdr2 bundle proyu 300 euro ya mal ettim.
    Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

• Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

• Şimdi fark ettim Black Friday zamanı aldığım ürün için Amazon 11 Ocak'ta 40 dolar yani 225 lira iade yapmış siz nasıl bir kralsınız...
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    Geçen ay amazon es ten 1450 civarina aldik aynisini. Duser belki o fiyatlara.

• Fırsat var mı arkadaşlar? Veya şuan almaya kalksak hangisini önerirsiniz ?

• Aynen şuan ps4 bakmaktayım. Şoyle tek kollu 500 veya 1 tb olsa yeter. Slim veya duz modellerden. Şuan sıfır almakmı mantıklı yoksa 2.elmi?

• ben de ps4 almaya niyetlendim arkadaşlar, pro ile slim arasında ne fark var? max 3000 verebilirim ama mesela 500 gb slim model 1800 tl. pro ile aralarında pek fark yoksa neden bunu almayayım... en son 20 sene önce ps classic sahibiydim ve o zamandan beri kullanmıyorum. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.
  • martı jonathan liv. M kullanıcısına yanıt
    Pro 60fps diğerleri 30 en önemlisi bu bence birde pro 4k destekli.

• Şu yeni vergilendirme mevzusu başlamadan cihazları yurt dışından alın. O işte bitecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aliexpressden gelen paket başına 5 tl vergi kesmeye başlamış diyorlar ptt için.

Şuan yurt dışından alınabilecek en iyisi hangisi hocam.
    Açıkcası kendi başıma iş yapmayayım donanımhaber Sıcak fırsatçılarına sonsuz güveniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ment -- 3 Mart 2019; 17:55:15 >
  • Amazon almanya için şu yeni vergi sistemi geldi mi sadece aliexpress için mi

• Yeni vergi sistemi değil arkadaşlar. vergi altı olup zarf kategorisinde geçenlerden vergi alınmıyordu.
    Şimdi anladığım kadarı ile her zarf - pakete 5,40 tl gümrüğe sunma vergisi almayı planlıyorlar.

vergi üstülerde sorun yok. aynen devam . Zaten vergisini ödeyip alıyoruz. Playstation ları alıdığımız gibi.

• _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    Yeni vergi sistemi falan yok. Ayrıca, zaten konsol alanlar vergilerini ödeyerek alıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 16001601160216031604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.