Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15981599160016011602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200 liralık oyun için 470 lira kargo ücreti ödetmeniz hiç etik değil üstelik türkiye de 170 lira gibi bir fiyata çok rahat alıcısını bulan bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unchange

200 liralık oyun için 470 lira kargo ücreti ödetmeniz hiç etik değil üstelik türkiye de 170 lira gibi bir fiyata çok rahat alıcısını bulan bir oyun.
    ps4le beraber bundle şeklindeydi ikisini birden iade ettim.
  • benimde benzeri bir durumum oldu com dan aldığım fiyata burda sattım ne onlar mağdur ne ben :) hatta şansıma vergi iadesi geldi birde.
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Valla arkadaşlar, amazon.es hem ürünümü göndermedi hemde paramı vermemekle tehdit etti :D Zar zor paramı aldım . Yurtdışı yorumları okuduğumda, hasarlı gelen ürün için sallamayan bir müşteri hizmetleri olduğunu yazan dolu şikayet var . Yani diceğim şu benim başıma gelenler etik midir ? Hakkımı, kaybettiğim zamanı karşılayan oldu mu ? Birçok fırsatı kaçırmış olmam ile birlikte zamanım ve onca sinirlenmem ellerine kâr olarak kaldı . Büyük firmaları ne kadar savunabiliriz, tartışılır. 1 kişi arkamda durmadı ! Ne amazon.com , ne de amazon.es için attığım onca mail .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece alıp iade ettim demek için millet amazondan ürün alıyor. Yani çocuk oyuncağı değil ki bu birşeyi almak istersin alırsın bir arıza çıkarsa iade edersinde bizim insanımız keyfi yapıyor bunu. Bir diğeride oynadığı oyunu iade etmeye çalışıyor. Nasıl bir millet olduk hayret.
  • caniturk kullanıcısına yanıt
    Hayır yapmadım mail geldi mailden 2 gün sonra hesaba para geldi

• ykosem kullanıcısına yanıt
    Alınır mı acaba?
    İthalatcı garantili ( Asya elektronik) garantili deniyor.

• Euroasia garantili ps4 pro almak istiyorum. Fiyat 3600 civari. 2. Kol oyun filan da yok. Gecen sene bu fiyata konsol+vr paketi alinabiliyordu. Fiyatin dusme ihtimali var mi? Zaman zaman iyi kampanyalar oluyor mu teknosa vatanda?

• ykosem kullanıcısına yanıt
    2.495 TL olmuş. Cuh 7106b serisi büyük ihtimal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurannessic

2.495 TL olmuş. Cuh 7106b serisi büyük ihtimal.
    arkadaşlar bu seri olayı nedir? artısı eksisi nedir, nereden anlarız hangi seri olduğunu?
  • Sezo87 S kullanıcısına yanıt
    7016'da fan sesi çok çıkıyor. 7116 ve 7216'da sorun düzeltilmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HeteroSapien kullanıcısına yanıt
    yurtdışı pro bakın 2300-2400 aralığına bulunuyor rahat kolay bozulan birşey değil euroasia olmasa da olur.
  • Sony PS4 500GB E Konsol + Horizon Zero Dawn Complete Ed. + GT Sport + Uncharted 4 + 3 Aylık PS Plus Üyelik

1.749 TL

https://www.amazon.com.tr/Sony-Konsol-Horizon-Complete-Uncharted/dp/B07DKT9WBQ/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rfve kullanıcısına yanıt
    5 tane yazıyordu.
    Bitti.

• Alacaktım pahalı buldum. Oyunların tanesi piyasada 50 TL ye gidiyor. 3 oyun 150 TL den konsol 1600 TL ye geliyordu. Bimdekinden ucuz gene de. Keşke rdr2, spiderman filan verseydi.

• hepsiburada da 500 gb slim Eurasia garantili 1.899 tl 50 tl de maxipuan. alınır mı sizce? Bu aralar ps 4 almak istiyorum yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı en uygun nerden alabilirim
    hepsiburada
  • Ps5 çıkacak hala pro da güzel bir kampanya olmadı

• bir kampanya yokmu ? acaba ?
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    7216 ds ses çıkmamakta 2.5 aydır kullanıyorum pubg rdr fifa 19 vs gibi oyunlarda sessiz çalışmakta

• 
Sayfa: önceki 15981599160016011602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.