Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15961597159815991600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GHoST_FaCe

1 Şubat'ta koyucam cocugu sanırım😎😎😎
    2100 liraya sony garantilisi var hocam bence onu almak daha mantıklı
  • spongebob35 kullanıcısına yanıt
    Bimde Sony diye biliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GHoST_FaCe

Bimde Sony diye biliyorum
    şimdiye kadar sattığı tüm cihazlar ithalatçı garantiliydi hocam
  • spongebob35 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada taksit yok bende maximum var

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

geçen yıl bu zamanlarda ps4 1 tb pro 1800-1900 bandındaydı. 500 gb ps4 2.000 TL'ye sevinir hale geldik.

Alıntıları Göster
    Sony garantilimi bu sattıkları hocam?
  • 06keskin06 kullanıcısına yanıt
    BİM’in sattığı ithalatçı garantili.. benci garantiye çok takılmayın 2 yıl içerisinde 2. Defa arızada Garanti belgesi yönetmenliğine göre zaten iade etme hakkınız bile bulunuyor.

• Gittigidiyor'da Pro 1 TB 2.450 TL görünüyor, Axess'i olana da 100 TL chippara veriyor.
    https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-playstation-4-pro-1tb-siyah-oyun-konsolu-406781093

Fiyat ben kazananlar kulübünde göründüğüm için olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Gittigidiyor'da Pro 1 TB 2.450 TL görünüyor, Axess'i olana da 100 TL chippara veriyor.
    https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-playstation-4-pro-1tb-siyah-oyun-konsolu-406781093

Bölge ntsc yazıyo bilmiyorum çok fark varmı pal ile ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Gittigidiyor'da Pro 1 TB 2.450 TL görünüyor, Axess'i olana da 100 TL chippara veriyor.

Garanti ne hocam SONY mi?
  • cgrky_ kullanıcısına yanıt
    06keskin06 kullanıcısına yanıt
    Ben nerede NTSC yazdığını göremedim. Altındaki yorumlarda Sony Eurasia garantili falan yazmışlar ama ne kadar doğru bilmiyorum.
    Diğer taraftan da başka bir satıcı olan ALB teknoloji isimli satıcının bir çok yerde yorumlarını okumuştum daha önce, HB, amazon vs.de o normal PAL satıyor diye biliyorum. (20 TL fazlasına)

Bahsettiğim kazananlar kulübü için olan 5% indirim akşam saat 18:00'e kadarmış,bitmiş. VISA ile kartını kaydettirene de 3% indirim varmış GG üzerinde.
  • quote:

Ben nerede NTSC yazdığını göremedim. Altındaki yorumlarda Sony Eurasia garantili falan yazmışlar ama ne kadar doğru bilmiyorum.
    Diğer taraftan da başka bir satıcı olan ALB teknoloji isimli satıcının bir çok yerde yorumlarını okumuştum daha önce, HB, amazon vs.de o normal PAL satıyor diye biliyorum. (20 TL fazlasına)

Bahsettiğim kazananlar kulübü için olan 5% indirim akşam saat 18:00'e kadarmış,bitmiş. VISA ile kartını kaydettirene de 3% indirim varmış GG üzerinde.
    Anladım hocam hayırlısı bidakine denk gelırse yıne yazın siz düşünen arkdaşlar var yardımcı oluruz.
  • 06keskin06 kullanıcısına yanıt
    ben de aldım zaten yılbaşında amazon.fr'den, almayı düşünen arkadaşlara görmedilerse diye gördüğümde iletmeye çalışıyorum. Gerçi ben yazana kadar indirim bitmiş, linkten takip edilebilir öyle durumlarda soruların cevabı için.
  • quote:

ben de aldım zaten yılbaşında amazon.fr'den, almayı düşünen arkadaşlara görmedilerse diye gördüğümde iletmeye çalışıyorum. Gerçi ben yazana kadar indirim bitmiş, linkten takip edilebilir öyle durumlarda soruların cevabı için.
    Ok hocam saolsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

3.de iptal mi oldu ?ucunu de ispanyadan mi kargoladilar ?
    Kafayı yicem az kaldı. 1 aydır bekliyorum . Hocam var mı bir gelişme ? Bunların göndermeye niyeti yok. İptal etmeyi düşünüyorum
  • Zuckerberg kullanıcısına yanıt
    Abi benim ki geldi ya fransadan kargolamislar :) yilan gibi

• quote:

iptal ettim hocam
  • quote:

o kadar saçmaladılar ki ne desem yani olmadı . İptal etmek zorunda kaldım . 1 aydır uğraşıyorum
  • amazon.es üzerinden alışveriş yapmayın arkadaşlar . Yazıklar olsun amazon.es
  • Zuckerberg kullanıcısına yanıt
    Vallahi benim de umudum yoktu. Canli sohbey hak getire deyip surekli mail atmaya basladim. Bir kadin bizim bu islerle ilgileniyormus. Dedim herhalde boyle bir kadin da yok.

Hatta soyle komik bir durum oldu. Urune baktim kargolanmis sonra kargolandigina dair bildirimler falan geldi. Ben de her sabah yaptigim mailleri gonderdim. Cevap olarak urun kargolanmasina ragmen "uzerinde calisiyoruz, sabirli olun gonderecegiz" gibi seyler yazilmis cevaplar geldi.

Bence de amazon.es kesinlikle sinifta kaldi.

• PS4 rdr oyununu Hepsiburada 14 gün geçmemesine ragmen iade almıyor oyunu ve makinayı açıp oynadığım için konu hakkında bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 15961597159815991600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.