Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.696
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15931594159515961597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatımda amazon.es kadar boktan bir online alışiveriş deneyimi daha yaşamamışımdır herhalde.

hala uğraşıyorum. teşekkürler günlük.
  • Gg mesaj atmış ps4 pro 1tb 2619 tl 100 tl çip para

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 tane satıcıya baktım, dükkan yeni açılmış. Maceraya gerek yok

• trmeto kullanıcısına yanıt
    369 CHF 1982,96 TL ediyor nerdeyse 2000 hocam, sizin fiyatla fark nedendir, kur mu yükseldi
  • Antares yanındaki metro'daydı. Mağazaya özel indirimmiş. Stoklar aynı gün tükenmiş. ithalatçı garantili. Spotçu bir adam 20 ye yakın kol almış. Şuan tahminimce kızılay tüp geçitte 300 den satılıyor bu kollar ve cihazlar.
  • Ellie Goulding kullanıcısına yanıt
    hayır. Şuan teknosada 1tb çift v2 kol 2500tl. en azından avrasya garantili 2 yıl boyunca.
  • thecash50 kullanıcısına yanıt
    yazın xbox alacaktım, 100 tl farkla çift kollu paket vardı. Onu aldım hediye kolu satayım dedim. japon oyuncak mı ne kızılaydan, bana öyle komik bir rakam attı ki letgo dan, dalga mı geçiyo diye inanamadım. Kendi sayfasında mediamarktan pahalı satıyordu aynı kolu. Neyse kolu satmadım çok iyi oldu pes mortal kombat oynuyoruz japon oyuncağın komik teklifi sayesinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

hayatımda amazon.es kadar boktan bir online alışiveriş deneyimi daha yaşamamışımdır herhalde.

hala uğraşıyorum. teşekkürler günlük.
    Hocam o kadar komikler ki :D Biliyorsunuz ki urunumu tekrar yollamislardi. Tekrar dun kargoya verildi :D Ilki gibi olmasin diye DHL mail attim . Bana verdikleri cevap, konsimento bla bla bla . Urun gonderilmemis sadece olusturulmus :D Cildircam . 2.kez ya

• Zuckerberg kullanıcısına yanıt
    dostum ben geçen bi baktım stokta. yazdım çıkışını yaptılar. güzel. madrid'te kaldı. güzel.

tekrar bağlandım dedim ürün kalmış, elemanlar yeni sipariş oluşturdu en hızlı kargo ile yolluyoruz dedi. aa dedim süper. parayı da çekmişlerdi. tabii 20 euro nakliye ücretini de iade ettiler bu arada.

bekliyoruz. pazartesi kargolanmış olacaktı guya çünkü pazar günü ve pazartesi günü bağlandığım elemanlar bunu söyledi.

başkasına bağlandım yanlış bilgi vermişler dedi.

başkasına bağlandım ürün sizin gümrüğünüze takılır diye iptal olmuş dedi. oha ! gümrük ücretini ödüyoruz ama takılıyor diye iptal.

çıktım hemen başkasına bağlandım ürün 23-28 arasında gönderilecek dedi.

ben bu kadar uğraştığım ve daha uyguna bulamayacağım için ayın 28 ine kadar şansımı zorluyorum.

aklı olan varsa sakın sipariş etmesin. %50 şansla gelir, %50 şansla kanser olursunuz. riske gerek yok.

• lido kullanıcısına yanıt
    1 ay kadar bile olmadı amazonda 2400 liraydı
  • Malum siteden kapalı kutu 2 yıl tr garantili 1 tb slim son sürüm cuh2216b + kutulu fifa2019'u 2050₺'ye aldım. Eve kadar getirdi satıcı. Kafam rahat, .es' miş .it'miş .de'miş ne uğraşcam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ekdellal kullanıcısına yanıt
    Hangi site hocam

Bende almam lazım,

• Beyler bütçe 2.000 tl gibi

Çift kollu bi cihaz nasıl alabilirm

Slim ve son sürüm

Yurtdışından mı almalıyım yokse n11 GG gibi sitelere mi bakayım ?

• HB de 1.798 tl 500gb modeli var birde worlde 50 tl puan

Ntac olan daha ucuz

Pal ve ntsc nedir ?

• arkadaşlar bende uzun süredir araştırıyorum. benim için 500 gb bile yeter.fiyatının uygun olmasın en önemli husus :) bilenler yazabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

dostum ben geçen bi baktım stokta. yazdım çıkışını yaptılar. güzel. madrid'te kaldı. güzel.

tekrar bağlandım dedim ürün kalmış, elemanlar yeni sipariş oluşturdu en hızlı kargo ile yolluyoruz dedi. aa dedim süper. parayı da çekmişlerdi. tabii 20 euro nakliye ücretini de iade ettiler bu arada.

bekliyoruz. pazartesi kargolanmış olacaktı guya çünkü pazar günü ve pazartesi günü bağlandığım elemanlar bunu söyledi.

başkasına bağlandım yanlış bilgi vermişler dedi.

başkasına bağlandım ürün sizin gümrüğünüze takılır diye iptal olmuş dedi. oha ! gümrük ücretini ödüyoruz ama takılıyor diye iptal.

çıktım hemen başkasına bağlandım ürün 23-28 arasında gönderilecek dedi.

ben bu kadar uğraştığım ve daha uyguna bulamayacağım için ayın 28 ine kadar şansımı zorluyorum.

aklı olan varsa sakın sipariş etmesin. %50 şansla gelir, %50 şansla kanser olursunuz. riske gerek yok.
    Bende şuan zorluyorum . Bir tanesi, benimle tartışmaya kalktı . Paranızı yolluyoruz işte daha ne istiyorsunuz gibisinden . Şaka gibi

• Bugün letgodan cihaz aldım

Ps4 slim Cuh 2216A 500 gb. Son sürüm 6.2 yüklü. 6 aylık garantisi kalmış. 2adet orjinal kol+ pes2018 +fifa 2018/2017 ve samckdown oyunları ile kutusu faturaları kabloları her şeyi tam.

1.200 tl

Sizce nasıl fiyat

• reallist55 kullanıcısına yanıt
    Bence çok uygun fiyata gelmiş. 2.el piyasası çok yüksek hocam.

• PlayStation 4 - Konsole (1TB, schwarz, slim) inkl. FIFA 18 + 2 DualShock Controller

https://www.amazon.de/PlayStation-Konsole-schwarz-DualShock-Controller/dp/B0756HMR7H

EUR 197,00
  • 
Sayfa: önceki 15931594159515961597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.