Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1591. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.182
Cevap
641
Favori
2.762.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sende benim gibi sattığına pişman olup indirim mi kovalıyorsun hocam? Seninle psn plus ı ortak kullanıyorduk. Bir anlık gazla sattım şimdi alamıyorum valla fiyatlar uçmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Sende benim gibi sattığına pişman olup indirim mi kovalıyorsun hocam? Seninle psn plus ı ortak kullanıyorduk. Bir anlık gazla sattım şimdi alamıyorum valla fiyatlar uçmuş.
    Haha evet hatırladım. Aslında benimki biraz farklı. 7016model vardı ve garantisi bitiyordu. Cfwden orjinale geçmek isteyen biriyle üstüne 100tl verip takasladim. Cfw makinalar çok hızlı elden çıkıyor diye ter temiz çıkardım şimdi 7216 ve garantili yeni alayım diyorum malum ses farkı cokmus

• Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Arkadaşlar iyi geceler. Resimde görünen modelden aldım yeğenlerime. Bir kol daha almam lazım. Ps4 filan pek anlamam. Teknosa vb. yerlerde 500 lira. Nette baktığımda çok daha ucuz ama uyumlu oluyor mu bilmiyorum. Dualshock, V2 filan yazıyor. Hangi modellere bakmam gerekiyor? Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.can.tas

Arkadaşlar iyi geceler. Resimde görünen modelden aldım yeğenlerime. Bir kol daha almam lazım. Ps4 filan pek anlamam. Teknosa vb. yerlerde 500 lira. Nette baktığımda çok daha ucuz ama uyumlu oluyor mu bilmiyorum. Dualshock, V2 filan yazıyor. Hangi modellere bakmam gerekiyor? Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.
    dualshock 4 v2 al hepsi uyumlu birbirine
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahcey

1789.99 TL'ye Türkiye Hepsiburada.com slim 500 GB modelini satıyor. Ayrıca 1999.99 TL'ye RDR2'li bir modelide mevcut, Şimdi Oyunun parasınıda hesaba katınca sanki RDR2'li daha cazip duruyor. Amazon'da 279 Euro'ya slim görüyorum. Mevcut Euro Kuruyla bizle aynı fiyat hatta pahalı bile...İkinci elde açılmamış paket diye 1850 TL Slim için Amazon'dan gelme cihazlara için bu rakamları istiyorlar, Türkiyede 2 yıl garanti varken Neden gidipte, önce para sonra havale peşin parayla almaya çalışayım ?

Edit : Ayrıca hiç birşey yapmadan 300 TL üzeri açlış verişe 30 TL indirim, Worldkart 50TL+25TL puan 1000 TL üzeri alışverişte puanıda cabası...
    Şu sıra almak mantıklı mı ps4? Hüsel pc ve ps3 var ps3 mal gibi oturuyor orda. Ps5 çıkışı yakınsa hiç düşünmeyeyim 4 ü o da çöp olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

Şu sıra almak mantıklı mı ps4? Hüsel pc ve ps3 var ps3 mal gibi oturuyor orda. Ps5 çıkışı yakınsa hiç düşünmeyeyim 4 ü o da çöp olmasın

Alıntıları Göster
    hocam Türkiyede bunları yatırım olarak düşün ps4 bugün alsan 1 sene sonra aldığın fiyata veya 100-200 aşağısına satarsın zarar etmezsin oyunları da satarsın. bende de high end bir pc ve ps4 var hepsinin keyfi başka inan. Ps3'ü sat üzerini tamamla ps4 al.
  • ismailgvn77 kullanıcısına yanıt
    İyi günler pronun fiyatı nedir

• Pilavyer kullanıcısına yanıt
    375 eur hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailgvn77

Bu mesaj silindi.
    Faturayı görebilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boa17 -- 15 Ocak 2019; 14:23:17 >
  • boa17 kullanıcısına yanıt
    Pm ile iletişime geçerseniz tabi görebilirsiniz problem değil.
  • Şu anda amazon almanyadaki 400 euroluk konsolu alsak kaç Euro vergi ve kargo eklenir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Şu anda amazon almanyadaki 400 euroluk konsolu alsak kaç Euro vergi ve kargo eklenir?
    Hocam ödeme aşamasında gösteriyor tam çekeceği tutarı. Muhtemelen 430 euro falan olur. Pro için söylüyorsanız 299 euroya düşmesini bekleyin derim.
    Ama bi sıkıntı daha var 7 ocak ta vergi kargo dahil 324 euro ya verdiğim siparişi hala kargolamadılar. Stok var görünüyor ama kargoya verilmiyor. Kaç kez aradım net bişey de söyleyemiyorlar. Biraz daha beklemenizi rica ederiz vs. geçiştiriyorlar. Bu tarz durumları da göz önüne alın. Biraz da şans sanki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalizzma

Hocam ödeme aşamasında gösteriyor tam çekeceği tutarı. Muhtemelen 430 euro falan olur. Pro için söylüyorsanız 299 euroya düşmesini bekleyin derim.
    Ama bi sıkıntı daha var 7 ocak ta vergi kargo dahil 324 euro ya verdiğim siparişi hala kargolamadılar. Stok var görünüyor ama kargoya verilmiyor. Kaç kez aradım net bişey de söyleyemiyorlar. Biraz daha beklemenizi rica ederiz vs. geçiştiriyorlar. Bu tarz durumları da göz önüne alın. Biraz da şans sanki...

Alıntıları Göster
    Beklemesine beklerim de euro da artıyor o 300 e düştüğünde Euro artınca yine aynı fiyata denk gelmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Erchank

Amazon.fr den dün 150 euroluk yenilenmiş PS4 500 gb sipariş verdim. Bugün kargoya vermişler DHL ile gelecekmiş. Şuanda kargoda tahmini teslim tarihi 24.12.18, mesaj attı bugün DHL. Bakalım problemsiz gelir inşallah. Vergiler ve kargo dahil 181 euro ödedim cihaz için.
    Merhaba arkadaşlar, amazon.fr aldığım ps4 cumartesi günü arızalandı. Dualshockları hiç bir şekilde görmüyor. İnternette araştırdım bütün çözümleri denedim ama olmadı. Sony servisi ile görüştüm yurt dışından ürünler genelde garanti kapsamında olmuyor dediler. Yine de sony merkeze soracaklarını söylediler ve evrakları istediler garanti belgesi, fatura vs. Bunları gönderdim ve görüşme yaptılar sony merkez ile. Garanti kapsamında olduğunu söylediler ve bugün cihazı garanti kapsamında onarım için servise bıraktım.

yurt dışından aldığınız cihazlarda bir sıkıntı oluşursa sony servisle görüşmenizi tavsiye ederim.

Not: Amazon.fr ile de görüştüm. Sorunum çözülmezse değişim yapacaklarını söylediler.

Düzenleme: Almış olduğum ps4 yenilenmiş cihazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erchank -- 15 Ocak 2019; 18:8:19 >
  • ismailgvn77 kullanıcısına yanıt
    Satışlarınızı ikinci el bölümünde yaparsanız daha doğru olur.

• quote:

Beklemesine beklerim de euro da artıyor o 300 e düştüğünde Euro artınca yine aynı fiyata denk gelmesin

Alıntıları Göster
    Hocam 400 küsur Euro ya alana kadar trendyolda vs fiyatlar çok da fena değil Türkiye için. Onlara yönelmek daha iyi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalizzma

Hocam 400 küsur Euro ya alana kadar trendyolda vs fiyatlar çok da fena değil Türkiye için. Onlara yönelmek daha iyi bence.

Alıntıları Göster
    Trendyoldaki 7016. Forumda sıfır 1900 e satan var 7016 almak istesem :/

2500 e kadar kendim alacaksam veririm fatura benim adıma olmalı işte yoksa 2300 e indirimden alıp satanlarda var. Ek olarak kh3 limited edition ps4 amazona duserse 3000 de veririm 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 15 Ocak 2019; 19:54:16 >
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Bu kod ne oluyor üstad?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen bu 7 binli kodlar arasında çok fark var mı cihazlarda bilgisi olan aydınlatabilir mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Trendyoldaki 7016. Forumda sıfır 1900 e satan var 7016 almak istesem :/

2500 e kadar kendim alacaksam veririm fatura benim adıma olmalı işte yoksa 2300 e indirimden alıp satanlarda var. Ek olarak kh3 limited edition ps4 amazona duserse 3000 de veririm 😁

Alıntıları Göster
    Hocam şu 7016, 7116, 7216 vs ürün kodlarına takılmanıza gerek yok. Hepsi aynı cihaz.
  • 
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.