Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.707
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.fr/Sony-CUH-2016A-PS4-500-Slim/dp/B01LQF9RDI/ref=sr_1_5?s=videogames&ie=UTF8&qid=1546715800&sr=1-5&keywords=ps4 Amazon fr

199$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuckerberg -- 5 Ocak 2019; 22:24:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Bi hevesle satın alıyorsun, ona sahip olmak istiyorsun, gelmesini beklerken içinde gelgitleri iptal mi etsem, elin gitmiyor, neyse paket geliyor mutlu oluyorsuni açıp biraz zaman geçirince işin büyüsü, heyecanı kaçıyor, içine bir pişmanlık oturuyor bu masrafa değmedi diye , sonra satış ilanı :)
    ben yattığım yerden dev ekranda oynamak keyifli olur diye 4 gün önce aldım. monitörün dibine girip klavyeden oynamak daha iyiymiş onu gördüm. gamepad de oynama hissiyatını alamadım oyun videosu izliyormuşum gibi geliyo. tvden çıkarıp pcye bağladım pcde oynadığım oyunları oynuyorum şuan. maksat gamepad e alışmak 2.elde ölü fiyata gitmesin yeni aldık

edit: ilgilenen olursa kargo hariç 1450 tlye veriyorum.https://www.amazon.de/gp/product/B07L5XV8LD/ref=ppx_yo_dt_b_detailpage_o00_s01?ie=UTF8&th=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 5 Ocak 2019; 22:35:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zuckerberg

https://www.amazon.fr/Sony-CUH-2016A-PS4-500-Slim/dp/B01LQF9RDI/ref=sr_1_5?s=videogames&ie=UTF8&qid=1546715800&sr=1-5&keywords=ps4 Amazon fr

199$
    hemen bitmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsayt Bozan Stoper

ben yattığım yerden dev ekranda oynamak keyifli olur diye 4 gün önce aldım. monitörün dibine girip klavyeden oynamak daha iyiymiş onu gördüm. gamepad de oynama hissiyatını alamadım oyun videosu izliyormuşum gibi geliyo. tvden çıkarıp pcye bağladım pcde oynadığım oyunları oynuyorum şuan. maksat gamepad e alışmak 2.elde ölü fiyata gitmesin yeni aldık

edit: ilgilenen olursa kargo hariç 1450 tlye veriyorum.https://www.amazon.de/gp/product/B07L5XV8LD/ref=ppx_yo_dt_b_detailpage_o00_s01?ie=UTF8&th=1

Alıntıları Göster
    @seniorawesome aldım hocam cok sükür bakalım ne zamana kadar heves olacak, 2 kardeşiz aslında evde fifayı devamlı oynarız high end pc var evde fakat konsoldaki fifa deneyimini alamıyorsun.

Ben de konsolu sırf kardesim, kuzenler vs ile fifa oyniyim ve god of war, uncharted, last of us serilerini bitireyim diye alıyorum. öyle arada nba falan oynarım baktım heves kaçtı satarım.

zaten cok ucuza aldık Amazon fransadan 199 euroua alanlar bile kol almak istese yine 1500 tlli fiyatlara denk gelecek. 1700 civarına satılır 2 kollu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler sakin ne satması Mis gibi cihaz, satmayin.
  • Hocam günaydın, cihaza ait detaylı fotoğrafları WhatsApp tan gönderme durumunuz var mıdır? Yurtdışı cihazı alma arefesindeyim eğer olursa sizinkini düşünebilirim. Bu arada il İstanbul elden teslim olabilir mi?

• quote:

Alıntıları Göster
    Ben ilgilenebilirim cihazla birkaç şey soracaktım ama pm atamıyorum size.

• quote:

Orijinalden alıntı: AyktKr

Hocam günaydın, cihaza ait detaylı fotoğrafları WhatsApp tan gönderme durumunuz var mıdır? Yurtdışı cihazı alma arefesindeyim eğer olursa sizinkini düşünebilirim. Bu arada il İstanbul elden teslim olabilir mi?
    ankara etimesgut elden teslim edebilirim. 4 günlük cihaz toplam 5 saat oynamamışımdır. pm atın ciddi alıcısıysanız hocam

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    hala çekilmedi para. sinirlenip iptal edebilirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

hala çekilmedi para. sinirlenip iptal edebilirim :D
    yarın çekeceklermis hocam merak etme :) valla kendileri bilir 15ine kadar gelecek diyor kargoya verilmezse iptal ettiririz kargoyu benden yana sıkıntı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş 2.el bölümü var satışlarınızı orada yapın bir zahmet.

• ürünün altında 9 şubata kadar iade edilebilir yazıyor. ben açarken kutuyu falan yıprattım yinede iade olur mu ki

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
  • quote:

ürünün altında 9 şubata kadar iade edilebilir yazıyor. ben açarken kutuyu falan yıprattım yinede iade olur mu ki

neden iade edeceksin hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

neden iade edeceksin hocam?

Alıntıları Göster
    iade varmış etiket oluşturdum yarın kargoluyorum. kargo yırtık falan dedim sorun olmaz dedi. kargoyu ben ödeyecekmişim sonra mail atıp kargo ücretini iade alabiliyormuşum hepsiburada olsa.

iade sebebini yukarıda yazdım. zaten ps4 ayarında bir bilgisayarım var. gamepad e alışamadım. hevesimi almış oldum tek kaybım 330 tlye 2k19 aldım 2.elde 200 tl bile etmez vc leri harcadım

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

Amazon tr takip et Sony tr garantili 228 aldım 2 gün öncede 238 di

Alıntıları Göster
    çok pahalu üstat
    Bursa da Sönmez pasajındakı playstation cuda bıle 200 tl ama o bıle pahalı almadım ben o paralara daha uygun arıyorum
  • quote:

iade varmış etiket oluşturdum yarın kargoluyorum. kargo yırtık falan dedim sorun olmaz dedi. kargoyu ben ödeyecekmişim sonra mail atıp kargo ücretini iade alabiliyormuşum hepsiburada olsa.

iade sebebini yukarıda yazdım. zaten ps4 ayarında bir bilgisayarım var. gamepad e alışamadım. hevesimi almış oldum tek kaybım 330 tlye 2k19 aldım 2.elde 200 tl bile etmez vc leri harcadım

Alıntıları Göster
    kaça almıstın bu cihazı hocam sen toplam? 165 euro ise keske iade etmeseydin aldığın fiyattan burada birine sataydın hayır duası alırdın 1450 tlye satmak istemişsin de 200 euroya bile almış olsan çok 1450.

Edit: High end pc olsa bile playstation exclusiveleri için değer bu fiyatlara. Ben sırf god of war, last of us, uncharted oynamak için alıyorum bide kardesim,kuzenlerle falan fifa,nba oynarız diye. hevesimi aldığımda aldığım fiyata bile satsam yine iyi. Cünkü değer kaybetmeyen ürünler bizim memlekette bunlar ne yazık ki :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 6 Ocak 2019; 19:34:57 >

• Valla aldığınız fiyattan alayım üstad oyun hariç hemen ankara etimesgut

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

kaça almıstın bu cihazı hocam sen toplam? 165 euro ise keske iade etmeseydin aldığın fiyattan burada birine sataydın hayır duası alırdın 1450 tlye satmak istemişsin de 200 euroya bile almış olsan çok 1450.

Edit: High end pc olsa bile playstation exclusiveleri için değer bu fiyatlara. Ben sırf god of war, last of us, uncharted oynamak için alıyorum bide kardesim,kuzenlerle falan fifa,nba oynarız diye. hevesimi aldığımda aldığım fiyata bile satsam yine iyi. Cünkü değer kaybetmeyen ürünler bizim memlekette bunlar ne yazık ki :(

Alıntıları Göster
    o kargo vergi hariç fiyat. spiderman le beraber 1570 liraya aldım.

uncharted 4 ilk oynadığım oyun oldu tavsiye ederim zaten birtek onu oynadım. driveclub ı falan 5 dk oynayıp kenara attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 6 Ocak 2019; 20:0:56 >

• PS de exc oynadığın oyunlar neler?

PC çöpün önde gideni.Yıl olmuş 2018 hala aynı oyun etrafında dönüyor pc dünyası.Ben 2015 de 4000 liraya gtx 970 li gaming laptop almıştım,pc de tek özlediğim oyunlar strateji türü.Gerisi pc de hikaye.

Yatakta uzanıp gamepadle stabil oynamak var ,bir de pc de klavye mause ile uğraşmak var.

Fortnite,pubg,cs go arasında sıkışmış kalmış pc dünyası.Yine de kararına saygı duyuyorum fakat zevkin pek yok bence kardeşim

Klavye+mouse olayı ayrıyetten sağlığa zararlı.Vücudunuz kamburlaşıyor,duruş bozuklukları başlıyor zamanla.

Sana tavsiyem klavye mouse sevdasından vazgeç,ileride sıkıntı yaratır sana.Xbox kolu alıp pc ye bağlan klavyeyi falan bırak amele işi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit1044 -- 6 Ocak 2019; 21:59:7 >
  • Ben kendimden örnek vereyim : 10 seneden fazla deli gibi pc oynadım(günde 10 saat falan) ,koltuğum da gayet rahattı.10.seneden sonra kolumda ciddi bi ağrı başladı ,doktor kolun sürekli havada kaldığı için sinirler hasar görmüş dedi.

Ayrıyetten duruşumda kamburluk yaptı,2-3 cm kısaldım duruş bozukluğundan .Şimdi Allahtan pc yi bıraktım da boyum eski haline döndü.
  • 
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.