Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alkanerkn Daha Az
1 Kayıtlı Üye
32.156
Cevap
645
Favori
2.093.489
Tıklama
Giriş
      964 Mesaj
      05 Aralık 2018 15:25:36
      quote:

Orijinalden alıntı: hulkkerem

Hocam 4440066 arayın sırasıyla 1-2 tıklayın Mh çıkıyor onlara bunu doldurmam lazımmı diyin çinkü o formda gümrükten çekme yetkisi veriliyor diyin ben peşin amazona ödedim diyr beb aradığımda yollamanıza gerek yok ürün çıktı gümrükten yarıb elinizde olur dedi bekliyorum şuan evde
      Teşekkür ederim hocam aradım gönderici halledecek ama sizin göndermeniz gerekebilir yarın tekrar arayın teyit edin dedi sizinki gibi hallolur galiba benimki de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      298 Mesaj
      05 Aralık 2018 15:57:14
      quote:

Orijinalden alıntı: gaming54

Merhaba Gökhan bey,

XXXXXX numaralı siparişiniz ile ilgili DHL kargo şirketiyle iletişime geçtim.

Kargonuz 04.12.2018 tarihinde geri gönderilmiştir.

Tehlikeli Madde (Haz-Mat) içerebilmesi sebebiyle bazı havameydanları ve gümrüklerden geçirilememekte ve bu sebeple iptal olabilmektedirler.

Size 22.50 EUR tutarında kargo ücretini iade ettim.

Yaşamış olduğunuz bu durum ile ilgi üzgünüm, fakat ürün tekrar gönderilmiyor.

Umarım size yardımcı olabilmişimdir.

Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Görüşlerinizi bildirerek dünyanın en müşteri odaklı şirketi olmamıza yardımcı oluyorsunuz.

Saygılarımla,

Merve Özbay

Amazon.de

Arkadaşlar şaka mı bu ?
      GÜNCELLEME

Hatırlatayım:

Ürün: PS4 PRO 1 TB + Spiderman
      Alışveriş Yapılan Site: Amazon.de

2 tane amazon müşteri temsilcisiyle görüştüm ikisi de bambaşka şey söyledi

İlk bağlandığım kişi para iadesi olacağını başka bir şey yapamayacaklarını söylediler. Dakikalarca konuşmama rağmen yapabileceğimiz başka bir şey yok dendi.

Daha sonra bir tane daha mail geldi.

"Merhaba Gökhan bey,

304-4268639-8079532 sipariş kodlu ürün için ürün depomuza geri giriş yapmaktadır.

Kargonuz 04.12.2018 tarihinde geri gönderilmiştir. Ürün stoklarımızda olmadığından kaynaklı ürünü yeniden tedarik edemediğimiz için üzgünüz. Ürün yeniden stoklarımıza girdiğinde bizimle iletişime geçebilirsiniz size aynı ürün için tekrar gönderim sağlayabiliriz.

Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Herhangi başka bir sorunuz olması durumunda yeniden görüşmekten memnuniyet duyarız.

Müşteri Hizmetleri departmanımız sorunuzla ilgili olarak size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Bize her gün 06:00 - 24:00 (CET) saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Lütfen siparişiniz ile ilgili sorular için sipariş numaranızı yanınızda bulundurun. Teşekkürler.

Bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz:

----------------------------------------------------------------------------------------------
      Almanya | Telefon: 0 800 363 84 69 | Kindle ile ilgili sorularınız için: 0 800- 589 00 67
      Avusturya | Telefon: 0 800 886 632 38 | Kindle ile ilgili sorularınız için: 0 800 78 32 39
      İsviçre | Telefon: 0 800 74 00 20| Kindle ile ilgili sorularınız için: 0 800 74 00 21
      Diğer ülkeler | Telefon: +49 941 78 87 88 |Kindle ile ilgili sorularınız için: +49 89-22 06 10 41 (ücretli telefon numarası - detyalı bilgiye telefon şirketinizden öğrenebilirsiniz )
      Görüşlerinizi bildirerek dünyanın en müşteri odaklı şirketi olmamıza yardımcı oluyorsunuz.

Saygılarımla,"

Daha sonraki müşteri temsilcisi daha bomba. Sony tarafından ps4 ürününün amazon.de tarafından yollanması Almanya ve Avusturya harici diğer ülkelere yasaklandı. 29 Kasımdan sonraki bütün! ps4 alışverişleri iptal edildi dendi. Ben de okey dedim kapattım. Sonra amazon.de'yi açtım en çok satanlarda amazon.de/playstation4slim cihazı ve Türkiyeye yollanır yazıyor. Pro olmasa da sonuçta en son bağlandığım vatandaş bana SONY tarafından kesinlikle yasaklandığı söylendi demişti. Tekrardan aradım şansa aynı arkadaş açtı. Açtım ağzımı yumdum gözümü. Arkadaş hala kendisinden çok emin, adım gibi eminim stoğa girdiği anda Türkiyeye kırmızı yanacak gönderilmeyecek diyor. Ben dedim bana böyle böyle mail attınız, birbirinizden mi haberiniz yok diyorum, siz gerçeği duymak, istemiyorsunuz galiba diyor. Diyorum bana attığınız maili açın okuyun. O zaman stoğa girince bize ulaşın şansınızı deneyin diyor. Bu ne perhiz ne lahana turşusu kesinlikle birbirlerinden haberleri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaming54 -- 5 Aralık 2018; 15:58:8 >
      |
      |

• Yarbay
      8794 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Thanos

05 Aralık 2018 16:59:02
      |
      |
      ata_han kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      617 Mesaj
      05 Aralık 2018 17:17:41
      Fifalı pro aldım daha kargo olmadı cumaya kadarda olmaz ise iptal ederim 23 kasımda aldımd
      |
      |

• Binbaşı
      1567 Mesaj
      05 Aralık 2018 17:18:31
      PS4 pro amazon.de ye iade edildi. Tekrar gönderemiyorum. Para iadesi olacak dedi. Spiderman i teslim almıştım.

Sözde Amazon çok iyi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      287 Mesaj
      05 Aralık 2018 17:28:26
      Mh ile görüştüm, Fransa’daki olaylar nedeniyle gonderimleri beklettiklerini, Cuma’ya kadar gönderimlerin tekrar başlayacağı bilgisi verildi.

Beklediğim ürün ps4 slim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      617 Mesaj
      05 Aralık 2018 17:36:13
      MT ler farklı konusuyor sabah kargoda dedi şimdi daha depoda hazır kargoya verılıcek diyor hala mechul

rijin FC'si: LEJ1 miş deposu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 5 Aralık 2018; 17:37:56 >
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      05 Aralık 2018 18:00:41
      Az önce teslim aldım Rdr2 paketini. Cihaz tertemiz geldi çok şükür biraz uğraştırsa da :) Bekleyen arkadaşlar için de hayırlı olur umarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Çavuş
      77 Mesaj
      05 Aralık 2018 18:47:55
      18.30 da kargom elime ulaştı ups ile Fransa'dan 3 Aralık akşamı çıkıp 2 günde geldi darısı diğer kargo bekleyen arkadaşlarıma.

• Yüzbaşı
      617 Mesaj
      05 Aralık 2018 19:32:42
      Hayırlı olsun hocam sanırım bizimkiler iptal olacak her temsilci farklı birşey söylüyor yoğunluk diyende var stok yok diyende kargo sırasında diyende trye gelecek kargonun kamyon dolumunu bekleyin diyende hepsi farklı kafadan konuşuyor sözde bunlar aynı ekranı kullanmıyormu arkadaş 2 haftadır meyin yoğunluğu acaba Amazon gibi bir firmada

• Çavuş
      77 Mesaj
      05 Aralık 2018 19:37:12

Sağolun hocam inşallah gelir sizinkiler de ben pazartesi günü baktığımda provizyon da ödeme gözükmüyordu oyun alınmıştı 27 kasımda o düşmüştü ps yoktu ama arayıp konuştuğumda provizyonda dendi ve bügün sabah 03.12 olarak çekilmiş sanki o gün siparişi vermişim gibi gelmesini ona bağlıyorum birde ups e çaktırmadan provizyonları iptal ettiler galiba arayıp söyleyenlere geldi ürün sanırsam

|
      |
      BlackMon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      77 Mesaj
      05 Aralık 2018 19:42:44
      quote:

Orijinalden alıntı: smhkrtl

Sordum bende 23 ünde sipariş verdiğim ürünü bana bunu gönderdiler ama bakalım umarım iptal olmaz. Hala şüphedeyim

Bakın mesela bu mesajda olduğu gibi bende iletişime geçip aynı maili aldım 2 Mizede ürünler bügün teslim edildi ups ile

|
      |

• Yarbay
      4094 Mesaj
      05 Aralık 2018 20:07:10

bugun de yazdim en sonunda kargo yola cikmis. bir haftadir her gun yazismadan sonra artik pes ettiler herhalde. isin garibi musteri temsilcileri artik beni taniyorlar. derdimi anlatmadan direk konuya girebildim.
      |
      |
      Bahsedilenler: |SteeL| , dedekorkut33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      8794 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Thanos

05 Aralık 2018 20:13:04

2 günde İstanbul'dan Ankara'ya kargo gitmiyor.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
      |
      |
      hulkkerem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      840 Mesaj
      05 Aralık 2018 21:55:22
      https://www.amazon.de/gp/product/B07KBDJV6Y/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&th=1

Yukarıdaki linkten PS 4 Pro (Refurb A Chassis) + Spider Man paketini satın almıştım 24 kasımda, bugün UPS Express Saver ile Almanya'dan yola çıktı.

Kargo bekleyen arkadaşlara duyurulur.
      |
      |

• Yarbay
      2660 Mesaj
      05 Aralık 2018 23:30:08
      Arkadaşlar ürünü alıp da kullanmayacak veya satmak isteyen varsa talibim.PM atabilirsiniz.
      |
      |

• Er
      13 Mesaj
      06 Aralık 2018 00:11:59
      quote:

Orijinalden alıntı: EddyCue

bugun de yazdim en sonunda kargo yola cikmis. bir haftadir her gun yazismadan sonra artik pes ettiler herhalde. isin garibi musteri temsilcileri artik beni taniyorlar. derdimi anlatmadan direk konuya girebildim.

Bende hala bir değişiklik Yok . kargolama felan çok uzadı bu iş inşallah gelecek cihazDa sorun olmaz hayırlısı ile teslim alır kullanırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedekorkut33 -- 6 Aralık 2018; 0:13:4 >

• Çavuş
      77 Mesaj
      06 Aralık 2018 00:29:16
      Fifa lı bundle alanlara haberim var oyunda Türkçe yok haberiniz olsun.

• Yarbay
      4094 Mesaj
      06 Aralık 2018 00:53:23
      quote:

Orijinalden alıntı: dedekorkut33

Bende hala bir değişiklik Yok . kargolama felan çok uzadı bu iş inşallah gelecek cihazDa sorun olmaz hayırlısı ile teslim alır kullanırız

Bence her gun iki defa yaz canli chat’ten. Benimraryip bildirdilee yolladiklarinda bir de mail atmislar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      617 Mesaj
      06 Aralık 2018 01:15:43
      quote:

Orijinalden alıntı: hulkkerem

Fifa lı bundle alanlara haberim var oyunda Türkçe yok haberiniz olsun.
      Fifa multi dil degilmiydi piyasaya öyle çıktıdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 6 Aralık 2018; 1:16:10 >

Hızlı Cevap

Reklamlar
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.