Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.707
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15221523152415251526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Resimdeki dönüştürücü çok kalitesiz 1 haftada çöp oluyor.tavsiye etmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oxer1 kullanıcısına yanıt
    Banada Spiderman ya bügün yada pazartesi gelicek bakayım bende 2. Kol almayı düşündüm de sonra vaz geçtim ben her türlü beklerim yık başını umarım sorunsuz gelir de ürün sizinde mağduriyet çözülür bir an önce bence Spiderman i satın şu ara değeri varken yılbaşında falan çok düşebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ps4 almayı dusunuyorumda uygun fiyatlı yurtıcı yurtdısı urun varsa link atarmısnız pm den ilginiz İcin tesekkur ederim sımdıden 2 el 5.05 surumlude olur satmak isteyen varsa Ankaradayım

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Siz hangi gün saat kaçta verdiniz siparişi hocam salı yada çarşamba hepsi çıkmış olur dedi bana Mh şuan stoğa girdi paketleniyor falan dedi dün

• quote:

Orijinalden alıntı: Keremmert1

Dediğiniz gibi sipariş geçtiği an stok yapılır ödeme yapılmaz ise iptal edilir hani adam o yüzden öyle dedi galiba 22 sinde alsaydım ödemeyi pazartesi yapsaydım heralde şuan elimde idi cihaz yani pazartesi çıkardı yola stok durumu bitmiş yeni stoklar girilmiş

Yanlış bilmiyorsam 7116b fifa li ürünler Almanya dan çıkıyordu ama orda da stok bitmişse sizede 7216 B gelebilir bu durumda ben çok pişman olurım çünkü sırf 7216 B olsun diye Spidermanlı Pro aldım gelir gelmez satıp jelatini açmadan fifa alacam
    7216B sürümü gelirse tandından yenmez :) Sadece kafamı karıştıran şu. Ps4 Pronun kutusunda FİFA resmi var. Stok bitince talep edildiğinde acaba Sony yeni stokları 7216B üzerinden mi gönderiyordur yoksa yine 7116B sürümlü Fifalı kutuları gönderiyordur. Eğer sıfırdan yeni stok talep edilmisse inşallah güncel versiyonlar gelir. Bizde kesinlikle stok bitti. Yoksa mutlaka kargo işlemleri başlatılırdı. Benim için geç gelmesi muhim değil. Önemli olan güncel versiyonu :) Acaba müşteri hizmetleri bunu bilirmi bir sormak lazım. Bende amazon.de üzerinden aldım. Senind eidğin gibi yapacaktım ama fark biniyor tekrar sat oyun olan vs ugraşmak istemeidğim için direk fifalı pro siparişi geçtim.

• Benim mağduriyetin çözümü yok maalesef, O yüzden ps4 pro satan veya halen hesabında ödeme işlemlerini yapmayıp ürünü sepetinde bekleten arkadaşlardan yardım istiyorum. En azından öyle alayım.
  • souledge S kullanıcısına yanıt
    2 senedir monitörüm de, telefon şarj adaptöründe ve masa lambamda kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok, sorun yaşamanız şaşırdım açıkçası.

• Opinion kullanıcısına yanıt
    Valla ben aldığım sırada fifalı da 373 € idi Spiderman li de 373€ du ben direk Spiderman aldım burda 230-250 ye veririm diye düşünüyorum o fiyatlara da fifa alırım dedim.

Stok bitmişse direk 7216b Pro ve ayrıca fifa yollarlar gibime geliyor umarım öyle gelir de yeni versiyon ile oynarsınız hocam :)

• oxer1 kullanıcısına yanıt
    Kalmamıştır şuan öyle hesapta duran 5 gün süre veriyor çünkü ödeme için. Garantisi de yok yine öyle bi arkadaş hesabından alsanız o da iptal olsa ne olur acaba bence biraz bekleyin belkş indirim vs olur tekrar arayın mağduriyetimi giderin vs diyin

• quote:

Valla ben aldığım sırada fifalı da 373 € idi Spiderman li de 373€ du ben direk Spiderman aldım burda 230-250 ye veririm diye düşünüyorum o fiyatlara da fifa alırım dedim.

Stok bitmişse direk 7216b Pro ve ayrıca fifa yollarlar gibime geliyor umarım öyle gelir de yeni versiyon ile oynarsınız hocam :)
    Şimdi sordum amazon.de üzerinden müşteri temsilcisine. Stoklarda bittiğini ve beklendiği söyledi. Genel bir sıkıntı varmış PS stoklarında dedi. Nereden gönderilecek bize konsol dedim. Emin değilim ama Fransa depoasundan olabilir dedi. Fransa deposu güncel versiyonmu gönderiyor acaba? Oradan oyunu gelene var mı forumda acep. Ayrıca fransa deposunda olsa veirlirdi. Demekki oradada yok.
  • Amazonda kayıtlı kartlarınızı ürünün ödeme işlemini düzenle diyip diğer kartla değiştirdiğinizde tekrar 5 gün daha veriyor :D 1 arkadaşta fifalı paket varmış bu şekilde bekleyen, cuh7116b olması birazcık huzursuz ediyor.
    Günde 6 arama yapılabiliyormuş 3 gün boyunca arama, mesaj cezası aldım :D imkansız yani çözümü yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxer1 -- 1 Aralık 2018; 14:24:26 >
  • quote:

Siz hangi gün saat kaçta verdiniz siparişi hocam salı yada çarşamba hepsi çıkmış olur dedi bana Mh şuan stoğa girdi paketleniyor falan dedi dün
    23 ünde aldımdı hocam
  • 24unde aldigim ürün Fransa DHL den göndermişler bende iptal edeceklermiş diye bekledim bugün İstanbul’a gelmiş şimdi “Paketiniz gümrükleme çekme işlemleri sırasında gecikti” yaziyor hafta başında artık kontrol edeceğim durumu. En azından göndermişler Fransa’dan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TssdR

24unde aldigim ürün Fransa DHL den göndermişler bende iptal edeceklermiş diye bekledim bugün İstanbul’a gelmiş şimdi “Paketiniz gümrükleme çekme işlemleri sırasında gecikti” yaziyor hafta başında artık kontrol edeceğim durumu. En azından göndermişler Fransa’dan.
    Bende de gecikti diyordu, hemen 3 günde geldi

• Ben 22 Kasım saat 1'de aldım. Ödemesi 26 Kasım'da oldu, kargo yok halen?

• Arkadaşlar 23.11.2018 tarihinde aldığım PS4 Pro + Red Dead Redemption 2 + Fallout 76 paketini satmaya karar verdim. Bu saydıklarıma ek 179 TL'ye Ps Plus üyeliği satın aldım 362 süresi devam ediyor. 240 TL'ye ek V2 bir kol daha aldım bu kolun paketini dahi açmadım.

2.650 TL PS4 Pro PS4 Pro + Red Dead Redemption 2 + Fallout 76
    180 TL Ps Plus Üyeliği
    240 TL PS4 Dualshock (Kapalı Kutu)

Toplam 3070 TL para harcadım. Ödemelerin hepsini belgelendirebilirim.

Cihazı beklediğimden daha yükses sesle çalışması ve Playstation'a alışamamdan dolayı satıyorum.
    Cihaz 3 günlük hiç bir sorunu olmayan cihazdır.

Düz 3000 TL'ye vermek istiyorum. İlgilenenler dönüş yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reasontr -- 1 Aralık 2018; 15:39:9 >

• Pronun sesine takılmış arkadaşlar ama gerek amazon (com de uk) gerek internet forumlarında herkes 7216b serisi için ses seviyesi çok iyi diyor.Belki şikayetçi olan arkadaşların cihazlarında sorun vardır diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 1 Aralık 2018; 15:43:10 >
  • 7216b ses seviyesi daha yüksek çünkü fan devrini artırdılar daha serin çalışsın diye, Digitalfoundry incelemesine bakabilirsiniz.
  • Hocam merhaba bi isterseniz Mh ti arayın belki tam detaylı öğrenin ben konuştuğum da bana akşam 6 dan sonrakiler sarktı demişti daha detaylı bilgiyi Mh verebilirsize salı yada çarşamba çıkacakmış en geç Fransa'dan cumartesi elinizde olur diye umut ediyoruz dedi bekliyorum artık ada hatta şeu dedi 3 gündür aramışsınız ben o görüştüğünüz 2 kişinin müdürüyüm falan dedi garanti verdi hatta iptal olmayacak diye

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    O gelen ürünler 7116 B olabilir

• 
Sayfa: önceki 15221523152415251526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.