Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15191520152115221523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Link

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burak_bt kullanıcısına yanıt
    Valla forumdan bi arkadaş sağolsun yardımcı oldu 500 gb slim 2 kol spidermanlıyı 1811₺ ye hiç üzerine fark almadan bana devretti bence çok iyi başka devretmek isteyen varsa sorun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07G7S8SLK/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

Ps4 Pro + FİFA 2019: Vergiler ile 2.480 TLye geliyor. Almak isteyenler bakabilir. amazon.co.uk.
    kacıranlar için güzel fırsat
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziyaretci298

DHL'den sms geldi,"Gönderiniz gümrüğe tabi olmadığı takdirde planlanan teslimat tarihi 3 aralık 2018. İmza gereklidir." yazıp bir link atmışlar fakat linkte teslimat planı değişiyor sadece. İmza olayı konusunda aydınlatacak arkadaş var mıdır?
    Bir sıkıntı çıkarsa kayıtlı telefona mesaj atıyorlar. Mesajda dilekçe gibi birşey var onu doldurup yolluyorsunuz. Ben dün akşam 6da doldurdum bugün öğlen kargom elime ulaştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07G7S8SLK/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

Ps4 Pro + FİFA 2019: Vergiler ile 2.480 TLye geliyor. Almak isteyenler bakabilir. amazon.co.uk.

‘ bu urun Turkiye’ye kargolanmaz ‘ ibaresine ragmen satin alinabiliyor mu? Enteresan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar amazondan xbox yanında 3.99 euroya 3 ay live gold üyeliği alan var mı ?

• ps4 500 gb fifa 19 + 2 kol 2150 TL ye geliyor co.uk dan. Alacağım sanırım. Daha uyguna bulamayacağız anlaşılan.
  • chrizs07 C kullanıcısına yanıt
    Hocam amazon.de 300 € ya ps4 500 2 kol var

• PlayStation 4 - Konsole (500GB, schwarz, slim, F-Chassis) inkl. 2 DualShock 4 Controllerhttp://www.amazon.de/dp/B07HHPX4N1/ref=cm_sw_r_cp_api_i_yRyaCb5S13G5J

• quote:

Orijinalden alıntı: Srander

‘ bu urun Turkiye’ye kargolanmaz ‘ ibaresine ragmen satin alinabiliyor mu? Enteresan

Alıntıları Göster
    Evet, alınabiliyor.

• HaciHas kullanıcısına yanıt
    Hocam 320 euroya geliyor o da 1920 TL diyelibiriz. Fifay eklediğimizde üstüne co uk daki daha avantajlı oluyor.
  • arkadaşlar belki yanlış yere yazıyorum ama amazon com dan sipariş vericem ilk kez isim kısmında Türkçe karakter kullanmak sorun olurmu?
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Ne acı gelmez diye almamistim bende..

• Srander kullanıcısına yanıt
    Gelmez diye düşünüyordum fakat bugun itibari ile gümrükten geçti aynı cihaz. Pazartesi'ye elimde olmasını bekliyorum.
  • 22 kasımda amazon.com dan 272$ a siparişini verdiğim 24 kasımda kargolanan PS4 Slim 1TB 2215B kasa Spider Man bundle bugün elime ulaştı. 6 günde Amerikadan geldi çok iyi. 5.55 versiyon ile geldi. İçinde digital oyun olan psn hesabımı girmem gerektiği için mecburen 6.02 ye güncelleyip kurulumu tamamlayıp kullandım, çok iyi beğendim. Bu arada spider man oyununu açmadım. 200 ₺ ye gönderebilirim isteyen olursa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Evet, alınabiliyor.

Alıntıları Göster
    Sepette 349 euro görünüyor ama ödeme ekranında 436 Euroya yükseliyor. Nerede hata yapıyorum?

• _CarpeDiem_ _ kullanıcısına yanıt
    Vergi

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkrky

Arkadaşlar amazondan xbox yanında 3.99 euroya 3 ay live gold üyeliği alan var mı ?
    Ben aldım hocam ancak kodu henüz sisteme girmedim.
  • beyler amazon.de’ ps4 pro bugün istanbul’a giriş yaptı, dhl sorgusunda ürün gümrüğe tabidir yazıyor. aramama gerek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: debian.tr

beyler amazon.de’ ps4 pro bugün istanbul’a giriş yaptı, dhl sorgusunda ürün gümrüğe tabidir yazıyor. aramama gerek var mı?
    size evrak mail ile gönderecekler siz de doldurup geri göndereceksiniz gerisi onlar da.

• 
Sayfa: önceki 15191520152115221523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.