Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15181519152015211522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aldığı fiyatın az üstüne satacak varsa pro/normal mesaj atabilir. istanbul, izmir, ankara, aydın elden alışveriş.
  • orhancub kullanıcısına yanıt
    Allah allah, çok enteresan hocam. İlk defa duydum böyle bir şey amazon konusunda.
  • Aynen benimde ilk defa başıma böyle bir şey geliyor yani kutunun içerisinde konsol ile gamepad var başka ne olabilir ki iade etmeyi gerektirecek aklıma orada çıkan olaylar geliyor sebep olarak acaba bu yüzden mi yollamadılar işçiler grev mi yapıyor yoksa sabote mi ediyorlar ticareti anlamadım ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhancub kullanıcısına yanıt
    Amazon'a yazın belki aynı fiyattan yardımcı olurlar hocam. Peki kartınıza yapılan geri ödemede kur farkı yansıdı mı? Euro da düştü , size zararı olmadı değil mi?

• DHL'den sms geldi,"Gönderiniz gümrüğe tabi olmadığı takdirde planlanan teslimat tarihi 3 aralık 2018. İmza gereklidir." yazıp bir link atmışlar fakat linkte teslimat planı değişiyor sadece. İmza olayı konusunda aydınlatacak arkadaş var mıdır?
  • ziyaretci298 kullanıcısına yanıt
    Aynısı banada gelmişti mesaj imza olayı teslim ederken kapıda attığınız imzadan bahsediyor eğer gümrüğe tabii olursa zaten size telefon ile ulaşıp bilgileri alıyorlar tabi sizinde benim siparişim gibi Fransa da ki dhl ofisine gidipte geri iade olmazsa.

• Rdr2 bundle pro satan var ise alabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı durum benim içinde geçerli, Fransadan dhl ile yola çıkan ps4 pro ürünü 1 gün sonra tekrar geri gönderilmiş. Bana da türkiye ye gönderimi yok deniyor.

Ps4 pro Cuh7216b modelini satmak isteyen varsa alabilirim.
  • GizliÖzne35 kullanıcısına yanıt
    Şu anda stokta olmadığı için yardımcı olamıyorlar iade ücreti henüz kartıma yansımadı o yüzden kur farkı olur mu olmaz mı bende bilmiyorum bekliyorum bakalım inşallah olmaz böyle bir şey işin kötü tarafı oyun elime ulaştı ama konsol yok piyasada.

• Arkadaşlar benim amazon.com’dan aldığım spidermanli 1tb ps4 slim bugün teslim edildi. Darısı kargo bekleyenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan1989 -- 30 Kasım 2018; 19:9:3 >

• oxer1 kullanıcısına yanıt
    Bence bu Türkiyeye yollamama olayı biraz kasıtlı yapılıyor Fransa dhl ofisi tarafından ben iki adet sipariş vermiştim biri kargoya verildi birisi daha stok bekliyordu şimdi ikinci stok bekleyen ürünüde kargoya vermişler bugün ve tahmin edin nereden yine aynı depo yine aynı kargo dhl eminim ona da aynı sorunu çıkartacak bu şerefsizler.

• Bugun oglen ps4 pro + spiderman paket olan almanyadan aldigim cihaz geldi. Darısı bekleyenlere. UPS kargo ile fransadan gonderildi

• quote:

Orijinalden alıntı: wakrupalice

Bana da 2-3 iş günü dediler ama 1 günde çektikleri tahminim pzartesi veya salı günü elinizde olur
    Hayır sinir oldum araya c tesi pazar giriyor eminim depo kirası almak için bekletiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifalı proyu hangi depodan göndereceklerini sordum Almanya dediler

Kargolama sırası bekliyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1989

Arkadaşlar benim amazon.com’dan aldığım spidermanli 1tb ps4 slim bugün teslim edildi. Darısı kargo bekleyenlere.

Hocam hayırlı olsun yarın bende teslim alacağım fişi nasıl fotoğraf atabilir misin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba Teşekkürler bu kampanya black friday gününden 5-6 gün önce amazon.com'da başladı. Kasa 2215B.

• Bu saatten sonra 200 dolara slim bulabilme imkanımız var mı?
  • HolyDarkness QQ kullanıcısına yanıt
    Benim de tek umudum yılbaşı

• HolyDarkness QQ kullanıcısına yanıt
    200dolara slim alan ki var? amerikadan 200dolara satilsa bile kargo ve gumruk 100dolar eklenir 300dolar olur.

290euroya 2kollu spidermanli amazon.de satiliyor zaten. 500gb slim ama gayet iyi fiyat yinede bence.

• https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07G7S8SLK/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

Ps4 Pro + FİFA 2019: Vergiler ile 2.480 TLye geliyor. Almak isteyenler bakabilir. amazon.co.uk.
  • 
Sayfa: önceki 15181519152015211522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.