Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15141515151615171518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam TR ye gelecek olursanız vergi iadesi alın 42 Euro geri alabilirsiniz tax free olarak böylece sizinki 1800 lere gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Srander kullanıcısına yanıt
    Güzel fiyata almışsınız. Ben oyunsuz paketi alabildim, hala kargolanmasını bekliyorum bide.
  • amazon com’dan 18 Kasimda siparis verdigim 199 dolarlik 1tb slim spider man bundle’i 21 Kasimda kargoya verildi, dun yani 28 Kasimda teslim aldim.

Kargo Aramex. Gümrük vs. hicbir sey için rahatsiz etmeden sorunsuz bir sekilde adresime geldi.

Akim korumali cevirici ile kurulumunu yaptim. Basta psn hesabi girebilmeniz icin sistem guncellemesi yaptiyor. Ayrica spidermna icin de bi 10 gblik guncelleme geliyor. Fakat guncellemeyi kurmadan girip oynayabiliyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Spiderman Bundle alan arkadaşlar kağıtları direkt kenara atmasınlar içinde us psn için %20 indirim kodu ve 2 tane klasik ps logosu stickerı çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: wipertok

Hocam TR ye gelecek olursanız vergi iadesi alın 42 Euro geri alabilirsiniz tax free olarak böylece sizinki 1800 lere gelir
    Gelicem evet ama soyle bir sikinti var. urunu almanyadan aliyoruz fakat ben paris e gecip oradan cikis yapicam. Yani o yuzden iade yapmiyorlar. Fransa da Almanya’dan aldigin urunun tax refund unu yapmiyor haliyle. O yuzden uygun almis olmama sevinmek tek tesellim. Ha Fransa’dan alabilirdim ama orasida bircok seyde oldugu gibi elektroniktede Almanya’dan pahali.

Tesekkur ederim

• Benim co.uk'dan aldıgım pro da yola çıkmış dhl ile. Ödemeyi ben yaptım fakat adres ve hesap kardeşimin. Hangimizin tc'sini vermek gerekir acaba yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34Tarik

amazon com’dan 18 Kasimda siparis verdigim 199 dolarlik 1tb slim spider man bundle’i 21 Kasimda kargoya verildi, dun yani 28 Kasimda teslim aldim.

Kargo Aramex. Gümrük vs. hicbir sey için rahatsiz etmeden sorunsuz bir sekilde adresime geldi.

Akim korumali cevirici ile kurulumunu yaptim. Basta psn hesabi girebilmeniz icin sistem guncellemesi yaptiyor. Ayrica spidermna icin de bi 10 gblik guncelleme geliyor. Fakat guncellemeyi kurmadan girip oynayabiliyorsunuz.

hocam hayırlı olsun bizim cihazda aramex ile geliyor. Priz nasıl çıktı fotograf atabilir misin ? Akım korumalı çevirici nereden aldın link alabilir miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Sony PS4 Dualshock Controller Glacier White v2 Oyun Kolu

227 TL

https://www.amazon.com.tr/Sony-Dualshock-Controller-Glacier-White/dp/B01MRUUSPR
    349 olmuş bile yedekte durması için alırdım valla :)

• Escanor kullanıcısına yanıt
    tr.eithalat@dhl.com

• Herhangi bir tc isteme talebinde bulunmadılar beklemelimiyim.Yoksa yapmam gereken birşey var mı?

• Amazon.com'dan 20 Kasımda sipariş verdiğim 199$ Spiderman Bundle dün teslim edildi.

• hilikkan H kullanıcısına yanıt
    Valla ben alamadım vadelideydi para düşerse fifalı slim bekliyorum umarım düşer

• quote:

Orijinalden alıntı: DeViLsGuNs

güle güle kullanın,bol eğlenceler..

acaba kargosudur gümrükte çıktıysa ek masrafıdır,vergisidir..toplam kaç tlye mal oldu ?
    cihazın yazılım versiyonu ne çıktı ? 5.05 mi ? 5.50mi ?

ne kaçırdığımı çok merak ediyorum,yılbaşını bekliyorum yeni indirimler için.
    benimki 5.50 çıktı
  • spongebob35 kullanıcısına yanıt
    Standart amerikan priz. Evde olmadigim icin fotoğraflayamiyorum. Çevirici olarak da sunu kullanıyorumhttps://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=http://www.vatanbilgisayar.com/s-link-2a-2xusb-akim-korumali-cevirici-adaptor.html

• Böyle giderse ucuza türkiye garantili alabilicez.

• hilikkan H kullanıcısına yanıt
    Hocam çok iyi fiyat gerçekten güle güle kullanın black friday de mi denk geldi bu fiyat ? Bir de slim modelin kasası ne ? Onlarda 2016 ve 2116 var sanırım doğru mu hocam ?

• Srander kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ben günlerce bekledim o fiyata inmedi gerçekten güzel denk getirmişsiniz Almanya mı ingiltere mi hocam ?

• PS4 slim güç kablosu çok gevşek oluyor sizde nasıl bu durum sonuna kadar bastırıp yerleştirmek mi gerekiyor?

• Amazon .de den PS4 pro + spiderman alanların konsolları kargolandı mı ? Oyun geldi konsol temin aşamasında

• Hüznü Şenlendiririm kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz bugün teslim edildi, oyun dün gelmişti.
  • 
Sayfa: önceki 15141515151615171518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.