Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.182
Cevap
641
Favori
2.762.174
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15011502150315041505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar psn turkiye hesabim satılıktır ..bu hesabi kullanmiyorum almak isteyen izmir ici varsa yuzyuze goruserek mail hesabini degisip vericem arkadasa hesaptaki oyunlar aşağıdadır. Fiyat 500₺

1.RAİNBOW SIX SIEGE
    2.BATTLEFIELD 1 PREMIUM EDITION
    3.BATTLEFİELD 4
    4.UNCHARTED 4
    5.UNCHARTED COLLECTION EDITION
    6.DIVISION
    7.WITCHER 3 GAME OF THE YEAR EDITION.
    8.LAST OF US REMASTERED
    9.RISE OF TOMB RAİDER
    10.TOMB RAIDER DEFINITIVE EDITION
    11.BATTLEFRONT ULTIMATE EDITION
    12.CALL OF DUTY INFINITIE WARFARE
    13.CALL OF DUTY GHOSTS
    14.BEYOND TWO SOULS
    15.DRIVECLUB
    16.FIFA 16
    17.KILLZONE SHADOW FALL
    18.GOD OF WAR REMASTERED
    19.KNACK
    20.LITTLE BIG PLANET 3
    21.FIREWATCH
    22.PES 2015
    23.PES 2016
    24.RACHET AND CLANK
    25.BATTLEBORN
    26.LAYERS OF FEAR
    27.RESOGUN
    28.PES 2017
    29.SLENDER:THE ARRİVAL
    30.UNRAVEL
    31.METRO REDUX

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wipertok W kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam herhangi bir mail ya da arama gelmedi. Haberleşelim.

• ferdigursoyyy F kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri numarası kaç ? Bende de mail geliyor kartınızın faturasını bize yollayın şeklinde o sorunu çözmek için aramalıyım. Birde siparişim iptal olmuşmudur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: toprak12345

spiderli olan 277 dolar olanmı nasıl olcak odemeyı ben alabılırım yanlıs anlamadıysam
    Hocam kend kartınızı girip alın dicem fakat adres güncellenmiyor

Yada kart girdikten sonra adres güncellemeyi bilen varsa yazarsa iyi olur

375 Euro hepsi içinde toplu spider hocam bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

hocam 2000 euroluk alışveriş yaparsanız 20-30 euro keser. 2-3 euro kesmiştir sizden.
    375€ ödemem gerekirken 394€ kadar bi para ödedim. Kur farkı + %1.5 işlem ücreti ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmiraccileli

375 lik için ne yapabiliriz İstanbul da mısınız?
    Yok hocam değilim

Hocam kend kartınızı girip alın dicem fakat adres güncellenmiyor

Yada kart girdikten sonra adres güncellemeyi bilen varsa yazarsa iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: gigok

199 dolarlık slim+spiderman(kargo/vergi dahil 272 dolar) aldık sağolsun banka 1511 tl çekmiş. Şimdi bu paket gelince ben iade etmesem amazona kartıma direk 272 dolar mı yansır bilgisi olan varmı
    Garanti mi bu? En iyisi enpara galiba
  • Net en para dolar 5.33'tü geçen hafta pazartesi sanırım. Benden 5.33 çekmişler saat 05'te hemde. 1450 civarına gelmişti. Enpara adamdır.
  • Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    Bişey değil ne demek takımdaşlarımıza yardımcı olmak görevimiz. :)

• wipertok W kullanıcısına yanıt
    Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Şu şekilde güncellenmiş hocam. Genel bir uyarı mı özel bir şey mi anlamadım ama umarım en kısa zamanda gelir.

• Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Arkadaşlar benim kargoda bir sıkıntı olabilir mi acaba 4 gündür güncelleme yok çoğu kişinin shipment dan sonra package olarak güncellemesi devam etmiş bende bir şey yok bu ne ya

• Yok hocam iş Bankası. Aradım müşteri hizmetlerini niye böyle dedim yok kapanış kuru yok komisyon bişeyler salladılar en sonda şubeye git dediler

• Arkadiusz Milik kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde birebir aynı adımlarda kaldı.Twitter üzerinden aramexhelple konuştum bana paketin dün türkiyedeki ofis tarafından teslim alındığını söyledi.

• simos35 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende o son adım daha çıkmadı sanırım bilgi girişlerini geç yapıyorlar bugün tekrar güncellendi Amazondan bu akşam teslim felan yazıyor ama gecikmesi muhtemel yorgunluktan inşallah gümrüğe uğramadan gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: wipertok

Hocam bende o son adım daha çıkmadı sanırım bilgi girişlerini geç yapıyorlar bugün tekrar güncellendi Amazondan bu akşam teslim felan yazıyor ama gecikmesi muhtemel yorgunluktan inşallah gümrüğe uğramadan gelir
    Hangi urundu bu 199 lik spidermi satici amazon muydu yoksa farklimi.ilerde denk gelirse die soruyom bazen amazon bazen farkli ksiiler . uyorum saticilarda fark edermi

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkadiusz Milik

Arkadaşlar benim kargoda bir sıkıntı olabilir mi acaba 4 gündür güncelleme yok çoğu kişinin shipment dan sonra package olarak güncellemesi devam etmiş bende bir şey yok bu ne ya
    bende de sizinki gibi güncellenmedi gitti bu şekilde kaldı hocam :)
  • amazon com'dan aldıgım 199 dolarlık spiderman bundle'ın da son durum bu şekilde. Aramex'i aradım ve yurtiçi kargoya yeni yönlendirdik gün içinde tekrar arayın takip numarası verelim dediler. İstanbul dışında oturuyorum amazaon'da aksam 8'e kadar teslim ediliyor doğruluk payı var mı diye sorduğumda da istanbul dısı için transit 2-3 iş günü sürer dediler. Gümrük vs bir şey için iletişime geçmediler. Sorunsuz bir şekilde o adımları geçmiş olmalı. Gönderisiyle ilgili sorun olduğunu düşünenler Aramex'i arayıp bilgi alabilirler zira kargo adımları çok sağlıklı çalışmıyor.

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
  • şu kadara geldi bu kadara geldi diyen arkadaşlar link paylaşsanız bizde nasiplensek

• amazon.de deki refurbished konsollar nasıldır? basımız agrır mı? b,c,d,e chasiss ler var hangisini almalıyız? millet almıyorsa bi bildikleri var diye uzak durdum ama artık bi makına almam lazım. 500 luk bi tane alsam 224 euro ya gelecek gibi. yorumlarınız nelerdır beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziyaretci298

arkadaşlar amazon.uk'den 360 sterline ps4 pro + rdr2 bundle alan oldu mu? 23 Kasımda sipariş verdim fakat hala para çekilmedi, asıl sorun yukardaki arkadaşın ürününü amazon.de gönderimi iptal etmiş ürün sayfasında türkiyeye gönderim yapılmıyor yazdığı için. bu .uk'deki ps4 pro + rdr2 bundle'ı için de türkiyeye kargolama yapılmamaktadır yazıyordu ama burdan 3-5 arkadaş satın almıştık ürünü. Sıkıntı yaşayan oldu mu acaba?
    Ben aldım dün gece limit olan karta geçtim ama hala çekilmedi çözemedim bakalım ne olucak
  • 
Sayfa: önceki 15011502150315041505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.