Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15001501150215031504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dortcahar

Bende de PS4 var ve 4k tv var. Ama bence değmez, ps4 pro 4k'nın tam hakkını verebilen bir cihaz değil(rdr 2'yi gerçek 4k çalıştıramıyor mesela) ve oyunlarda ps4 ile arasındaki fark öyle aman aman değil. ps4'den ps4 proya geçilmez bence. ps4'ü olmayanlar için ps4 pro almak mantıklı ama bizim için değil.
    Teşekkür ederim. Beni masraftan kurtardınız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kargo sorgulama ekranına girince "We're sorry your package is late. Please contact Amazon for the next steps." yazıyor. Detaylar kısmında da şu şekilde gözüküyor tahmini kaç güne tesmilat olur. Adana'da yaşıyorum bu arada.
    Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: trmeto

quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Link verir misin hocam kargo var mi buraya?

Buraya kargo yok diye biliyorum ama siz yine de araştırın.

https://www.wog.ch/index.cfm/details/product/69737%2DSony%2DPlaystation%2D4%2DSlim%2D1%2DTB%2DRed%2DDead%2DRedemption%2D2%2DSet%2DBlack%2DSony

Alıntıları Göster
    Teşekkürler malesef almancam yok :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Spiderman hediyeli ps4 pro 373 euro olarak ödeme bekliyor.
    Evde ps4 fat kasa cihaz var. Bunu 1000 TL’ye satsam ilave 1200 TL masrafa gireceğim. Çok kararsızım

Evde 4K tv var. Sizce bu değişikliğe değer mi?
    Paran varsa al hocam 4K tv varsa gerçek 4k veremese bile gerçekten çok iyi kalite veriyor normal ps ile fark Yok diyenlere inanma.

• Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    aynı durumdaydım 1000TL'ye vereceğim cihazı arkadaşıma, 1200TL masrafa gireceğim rahatım derken 1360TL falan masrafa girdim, sağolsun garanti %1.5 işlem ücreti alıyomuş 20-30€ daha fazla para verdik haram zehir zıkkım olsun :)
  • Banka euro alış satış farkı, hafta sonu derken 373 euroya almadık. Bugün baktım 549 euro olmuş. Hayırlı olsun kafaya takma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcery -- 26 Kasım 2018; 21:51:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iCankat

aynı durumdaydım 1000TL'ye vereceğim cihazı arkadaşıma, 1200TL masrafa gireceğim rahatım derken 1360TL falan masrafa girdim, sağolsun garanti %1.5 işlem ücreti alıyomuş 20-30€ daha fazla para verdik haram zehir zıkkım olsun :)
    Pro’ya yapacağım masrafı kenara atıyorum. Ps5’e eklerim :)

Youtube inceleme videolarına bakıyorum çözünürlük farkı belli bile değil

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Daha gelmedi ama evet dönüştürücü aldım. 10 TL civarında birşey zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: kazimserhan

Daha gelmedi ama evet dönüştürücü aldım. 10 TL civarında birşey zaten.
    Arkadaşlar dönüştürücü alırken voltaj ayarlaması yapan pahalı birşey almaya gerek var mı ?
    Yoksa bende de 10 liralık var bi tane. O yeter mi bana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Boş yapan çok sağlık olsun istediğim paketdi.
    insallah çok daha iyisine denk gelirsin
  • homus kullanıcısına yanıt
    Ps4 ün adaptörü var mı ps3 gibi bilmiyorum ama cihazda ya da adaptörde giriş voltajı yazar. Input Voltage diye. 200 ya da 220 gibi değerlerde 10tl'lik dönüştürücü iş görür. 110V yazıyorsa o zaman ya adaptörü değiştirmek lazım ya da voltaj düşürücü cihaz gerekir. Voltajı kontrol etmeden fişe takmayın.

• Ben 375 Euro ve 365 Euro luk pro fifalı paketleri yakaladım limitsiz kart girdimdi

365 olana ödeme yapıcam fakat

Spiderli olan paketide aldımdı 375 e

Fifa 7116b

Spider 7216b geliyormuş sürümler arasında kaldım hangisi olsun karar veremedim

Aslında fifa oynarım ama... pek fark olurmu sürümde

• arkadaşlar amazon.uk'den 360 sterline ps4 pro + rdr2 bundle alan oldu mu? 23 Kasımda sipariş verdim fakat hala para çekilmedi, asıl sorun yukardaki arkadaşın ürününü amazon.de gönderimi iptal etmiş ürün sayfasında türkiyeye gönderim yapılmıyor yazdığı için. bu .uk'deki ps4 pro + rdr2 bundle'ı için de türkiyeye kargolama yapılmamaktadır yazıyordu ama burdan 3-5 arkadaş satın almıştık ürünü. Sıkıntı yaşayan oldu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

Ben 375 Euro ve 365 Euro luk pro fifalı paketleri yakaladım limitsiz kart girdimdi

365 olana ödeme yapıcam fakat

Spiderli olan paketide aldımdı 375 e

Fifa 7116b

Spider 7216b geliyormuş sürümler arasında kaldım hangisi olsun karar veremedim

Aslında fifa oynarım ama... pek fark olurmu sürümde
    https://www.youtube-nocookie.com/embed/qpZcIq4rxeA?wmode=opaque&start=0&controls=2&rel=0

böyle bişey buldum

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    375 lik için ne yapabiliriz İstanbul da mısınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gkhncnk kullanıcısına yanıt
    Evet amazon de Türkçe

• iCankat İ kullanıcısına yanıt
    hocam 2000 euroluk alışveriş yaparsanız 20-30 euro keser. 2-3 euro kesmiştir sizden.
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    spiderli olan 277 dolar olanmı nasıl olcak odemeyı ben alabılırım yanlıs anlamadıysam
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhncnk

Müşteri hizmetleri vs görüştünüz mü ayın kaçında sipariş vermiştiniz?
    Müşteri hizmetleri ile görüşmedim 22 Kasım da sipariş vermiştim, spider man i gönderiyoruz diye mail attılar o mailde ps4 pro tahmini teslim tarihi 12 ocak yazıyor..

• simos35 kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı bu şekilde hatta saatler bile aynı İstanbul'daki işlemler bir gelişme olursa haberleşelim benimki Ankara ya gelecek sana gümrük ile ilgili bir mail dekan geldi mi?

• 
Sayfa: önceki 15001501150215031504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.