Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.692
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14371438143914401441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Playstation Türkiye konsol indirimlerini Twitter dan açıkladı.

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Hocam amozon de den paylaştığıniz ling deki PS4 proyu alirsak Türkiye'de vergi ödücekmiyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Amazonda 199 dolara düşmez mi bu sene?
    Amazon.com'da buldum bi tane ama Turkiyeye göndermiyoruz dediler..
    Gunduz amazon.de den aldigim spidermanli pro bundle’in konsol linki ile ayni. Linkin ustune tiklayinca bugun aldiniz gibisinden yaziyor. Demekki en son surum ile gelecek spiderman bundle

• quote:

Orijinalden alıntı: Saldıray_TR

Gunduz amazon.de den aldigim spidermanli pro bundle’in konsol linki ile ayni. Linkin ustune tiklayinca bugun aldiniz gibisinden yaziyor. Demekki en son surum ile gelecek spiderman bundle
    siz iki kollu, spider bundle'ı kaça aldınız hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saldıray_TR

B07KBDT497 o
  • quote:

Orijinalden alıntı: homus

Amazon.com'da buldum bi tane ama Turkiyeye göndermiyoruz dediler..

Alıntıları Göster
    Link var mı
  • quote:

Link var mı

Alıntıları Göster
    fiyatı şişirdiler malesef link'e gerek kalmadı.
    Biz Türkiyeden talep oluşturunca onlar da ona göre hamle mi yapıyorlar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: homus

fiyatı şişirdiler malesef link'e gerek kalmadı.
    Biz Türkiyeden talep oluşturunca onlar da ona göre hamle mi yapıyorlar acaba?

Alıntıları Göster
    Şuan amerikada 23ü olmadı daha biliyorum. Fiyatı illa ki indirecekler. Keşke amazon tr indirse fiyatı da burdan alsak
  • Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

• quote:

Şuan amerikada 23ü olmadı daha biliyorum. Fiyatı illa ki indirecekler. Keşke amazon tr indirse fiyatı da burdan alsak

Alıntıları Göster
    amazon.de üzerinde çok güzel kampanya vardı kaçırdım.
    PS4 1TB 2kol+ Fifa19
    299€ idi
    keşke beklemeseydim de alsaydım

• Saldıray_TR kullanıcısına yanıt
    Aynı ürün olabilir zaten resimde cuh numarası uyuşuyor.oyunla beraber bundle yapmışlar ondan asin numarası farklı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tolgatgrl T kullanıcısına yanıt
    Amazon fiyatlarıyla kıyaslayınca Türkiye fiyatları çok pahalı kaçıyor. Şimdiki indirimsiz haliyle bile böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziyaretci298

375 euroya ps4 pro 1 tb + fifa 19 + 2. kol olanı alsam mı diye düşünüyorum, 2265 liraya geliyor 375 euro.

Sorun şu ki psn hesabımda ps4'e hala sahip olmamama rağmen fifa 19 var, 209 liraya düştüğü gece almıştım ps4 alacağım için kesin. paket gelse içindeki fifa 19 kutulu olması lazım, onu satsam bana hemen hemen 2000 liraya pro + çift kol şeklinde gelmiş olacak. Fiyat çok cazip geldi ama emin olamadım acaba cuma nasıl indirimler yaparlar, çünkü pro + rdr2 bundle'ı çok işime yarar üstüne yeni seri ps4 cihazlarından olacaklar. Fikirlerinize açığım arkadaşlar

eğer cuma günü pro + rdr2 bundle sağlam bir indirimle gelmezse bunu kaçırdığıma üzülürüm açıkçası. Ama onu da bayadır satmıyorlar, sanki cuma günü çok sağlam gelecekmiş gibi hissediyorum. şöyle 400 dolara rdr 2 bundle alsak süper olur her şey dahil
    Link verebilir misiniz ?

Arkadaş haklıymış sipariş verince 2 ürün gibi gözüktü ve konsolu 7216b ye yönlendiriyor. Fifayı iptal edip bunu verdim. İkinizede teşekkürler :)
    Alttaki arkadaş siparişlerime gir. Konsol + oyun şeklinde gözüküyor. Konsola tıkla anlarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshouldBrun -- 22 Kasım 2018; 20:40:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

Ben de bunu aldım ancak yeni sürüm mü değil mi nasıl anlarız ?

https://www.amazon.de/gp/product/B07KBDT497/ref=as_li_ss_tl?&linkCode=sl1&tag=ndrim-21&linkId=9eb10f0f9db6f265824bbfd80462c052&language=de_DE
    350€'ya mı aldınız?
  • fatih_h kullanıcısına yanıt
    Şimdi sordum Amazon'a. Net bir şekilde CUH 7216B dedi. Aşağıdaki link yeni versiyon yani. Sorum üzerine farklı bir model gelirse değiştirebileceğimi de ilave etti. Kayıta geçmiş oldu benim için.
    https://www.amazon.de/PlayStation4-Pro-Spider-Man-Standard-PlayStation/dp/B07KBDT497/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saldıray_TR -- 22 Kasım 2018; 20:46:37 >
  • 
Sayfa: önceki 14371438143914401441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.