Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.692
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okidoki64

Arkadaşlar ps4 almak istiyorum 500 gb olsada olur.Oyunsuz olsada olur.Bir türlü indiriminli hali denk gelmiyor.İndirimli alabilenler nasıl aldılar?
    Yardımcı olur musunuz. F5 şe basmaktan helak oldum :)
    Kardeş burayı takipte kal birde akşam 10 civarı amazon amerika,Almanya, UK sitede dolaş indirimler o sırada geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.de/Xbox-One-1TB-Konsole-Controller/dp/B07GQ3LTBH/ref=mp_s_a_1_5?ie=UTF8&qid=1542730750&sr=8-5&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=xbox+one+s&dpPl=1&dpID=4140CxGcCtL&ref=plSrch

One s arayanlar için Çift kol 1 Tb 195 Euro’ya geliyor her şey dahil 1250 civarı. Yanına fifa da alırsanız her şey dahil 1495₺ oluyor ilgililere duyurulur

• Fenerbahçeli Üye kullanıcısına yanıt
    Evet bf indirimi oldu cok kisa surede tukendi once beyazi verdiler geceden gunduz de siyahi indirimde sömürüldü 😀

• emir66 E kullanıcısına yanıt
    Yeni alım oldugunu soylemedim ki zaten konu gecen seneki bf indirimleriydi arkadas fiyati sordu ben de fiyat bu maksatli paylastim ortada yanlis bir sey yok

• 18.30 gibi Amazon.com'daki 199luk 1-2 dakika tekrar satışa çıktı aldım. Foruma yazamadan tekrar 24 Kasımda stoklarda ibaresine döndü. Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hilikkan H kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir şanstır arkadaş sabahtan beri bakıyorum 1 saat bakmadım, stok girmiş

• keptınwink kullanıcısına yanıt
    Kaçırmışım hocam iyi indirim yakalamışsın ama bravo

Hocam hangi ürün link atar mısın 1 saattir spiderman bundlke da yenile yapıyom göremedim bir türlü

Siparişini iptal edenler olabilir

• Yav arkadaş link veren sadece xbox linkleri vermiş Playstation konusu altında. Herkes F5 atmaktan helak olduk demiş stok kaçırdık demiş link veren yok amazon.de ve amazon.com bakıyorum en ucuzu 490€ nerde bu indirimli PS4 prolar konuda da son 10 sayfayı gezdim link yok bari yenileyecek bi link verin :D
  • Slim olsa ona da razıyız hocam 😀

• iCankat İ kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/PlayStation-Slim-1TB-Console-Spider-Man-4/dp/B07HHW8C4V/ref=mp_s_a_1_8?ie=UTF8&qid=1542733348&sr=8-8&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=play+station+4&dpPl=1&dpID=414rlkSLSML&ref=plSrch

Zaman zaman 199$ A düşen PS4 Slim 1 TB Spiderman Paket bu arkadaşlar burdan yenileyip yakalamaya çalışabilirsiniz

• iCankat İ kullanıcısına yanıt
    Benim takip ettiğim Linkler bunlar

ABD PS4PRO+RDR2

DE PS4 PRO+ RDR2

UK PS4 PRO+ RDR2

• Ps4 pro içinde link verebilirmisiniz. En ucuz kaça alınıyor

• Opinion kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.co.uk/dp/B07G7S8SLK/ref=twister_B076F4K88T?_encoding=UTF8&psc=1

şuan daha ucuzu yok sanırım ben buradan almıştım iptal ettim. Cumaya kadar beklemeyi düşünüyorum.
  • Cuma günü pro 281, slim 220€ olabilir büyük ihtimal

• quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

Cuma günü pro 281, slim 220€ olabilir büyük ihtimal
    Hangi sitede üstad.

• "This item does not ship to Turkey." yazdığı halde ödeme ekranına kadar geliyor neye göre değişiyor bu bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrc

https://www.amazon.co.uk/dp/B07G7S8SLK/ref=twister_B076F4K88T?_encoding=UTF8&psc=1

şuan daha ucuzu yok sanırım ben buradan almıştım iptal ettim. Cumaya kadar beklemeyi düşünüyorum.
    Tam istediğim bu, siz kaça alıp iptal etmiştiniz. Birde TRye gönderim gözükmüyor. Yurtdışında satılanların TRde olanlardan bir farkı varmı?

• wakrupalice kullanıcısına yanıt
    Tr ye yolluyor mu ki ?

• 
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.