Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Geçen yıl evlenince Pro'mu sattım. 2 kol + 6 ay plus üyeliği + 3-4 oyundu yanlış hatırlamıyorsam. Bedavaya vermişim :((

Şuan gene pirelendim ve sattığıma çok pişman oldum. Ps5'i bekleyeceğimi düşünüyordum ama sanırım bekleyemeceğim bildiğim kadarıyla hiç ses yok daha.

Bakalım hanımı ikna edebilirsem eğer black friday'de slim almayı düşünüyorum.
    Hemen hemen aynı durumdayız. Aldim cocuk oldu hic kullanamiyorum madem diyip sattim ölü fiyata. Simdi de istiyorum ama elim gitmiyor almaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeathProof kullanıcısına yanıt
    Hocam hangisinden almayi dusunuyorsunuz peki yani almanyadan mi amerikadan mi? Birde alirsaniz lutfen bana da bir yazin bende almak istiyorum ama hangisi daga karli kaliyor bilmiyorum :/

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Konuyla epey alakasız olmuş konuşmalar. Hem hocam yuva yıkma dur.
    Sert erkeği oynamaktansa ortak karar almak bence daha iyi olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bu nasıl bir delikanlılık. Senin karında senin gibi bir insan ve hayatınızı birlikte sürdürüyorsunuz. Karının düşüncelerine saygı göstermeyip anında boşarım gibi saçma bir yaklaşımın varsa zaten evliliğin anlamını anlayamamışsın sen.
    Dostum kazandığım para ortak bütçemiz. Belirli zaruri ihtiyaçlarımız var ve doğal olarak onları gidermemiz gerekiyor. Böyle bir alışveriş yaparken tabiki onun onayını alacağım, tabiki ona danışacağım.

Eşin senden habersiz kazandığı parayla gidip bu miktarlarda alışveriş yapsa yadırgamazmısın? Şahsen ben yadırgarım.

O yüzden kendim rahatsız olacağım şeyi eşime yapmam, yapmak istemem.

Seninde davranışlarına saygı duyuyorum tabiki. Senin ve eşinin yapısıyla alakalı bir durum bu.

Bekara karı boşamak kolay :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Gerçekten kafanın içinde ne yaşıyorsun çok merak ediyorum.

• gfblugano35 kardeşim +1👍

Ayni durumdayız.

2. El fiyatları bile uçmuş gitmiş.

Dediginiz gibi mecburen black friday bekleyeceğiz.

En uygun yeri burdan paylaşmaya devam 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omersenel -- 14 Kasım 2018; 19:6:15 >
  • amazon.co.uk dan pro + rdr2 bundle i aldım artık amazon.de de kaçırmıştım stoktan burdada 2 güne kargoda diyodu şimdi 28 kasımda stokta kargoya verilir yazıyodu dedim stok bitmeden çekeyim en kötü black fridayde bu paketi indirimde görürsem siparişi iptal ederim. Hızlı kargoyla birlikte 382 gbp 2705 tl ye geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 14 Kasım 2018; 22:4:29 >
  • turee00 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şu an amazon.de'de ücretsiz kargo yok fakat eğer iki tarafı da 300 euro gibi aynı fiyattan düşündüğümüz zaman amazon.de sadece 30 lira daha karlı duruyor, yani şu an için neredeyse iki tarafta aynı. Fakat amazon.de black friday için ücretsiz kargo yaparsa ozaman 300-350 lira gibi daha karlı oluyor. Alacağım zaman size de haber ederim.
    Troll mesaj

Gerçek olamaz

• Vatanda çalışan bi arkadaşla dolar %35 artmasına rağmen playstation fiyatları niye 2 katına çıktı muhabbeti döndü de stok sıkıntı yaşanıyor o yüzden dedi. Doğru yanlış bilemem, Türkiye de kısa vadede bu fiyatlar düşmez. Türkiye de ki black fridayla amazon.de yi kıyaslarım eğer 200-300 tl fark çıkarsa amazondan almaya değmez.
  • DeathProof kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam cok tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    konudışına geri döner misin lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sterlin 6.92’ye kadar düştü. Amazon.co.uk’de 2600’e kadar düşüyor; ama black friday’i beklemek daha mantıklı. Mutlaka daha uygun alınabilir.

1 tb pro+red redemption için geçerli şu an.

• Slim 500 GB 1400₺

Satıcı hepsiburada

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-turkce-menu-p-HBV000002K6XS?magaza=Hepsiburada

• c0mpeng C kullanıcısına yanıt
    2.105 diyor

• Decemst kullanıcısına yanıt
    5 dk dayanmadı.

Hanginiz aldıysa çıksın ortaya
    Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c0mpeng -- 15 Kasım 2018; 14:58:50 >
  • c0mpeng C kullanıcısına yanıt

sizin mesajınızı gördüğümde 24 sn geçmişti tıkladım fakat 2.105 yazıyordu alan olduysa güzel fırsat

• Decemst kullanıcısına yanıt
    Ben de ekşisözlükte gördüm 14.34 te yazmış adam.

https://www.eksisozluk.com/entry/83351200

• 
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.