Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13211322132313241325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi migros

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metallistm M kullanıcısına yanıt
    Yegeninizin 7116B sürümünde de varmı aynı oyunda fan sesi ?

• Arkadaşlar yazışmalarda rastlayamadım gözümden kaçmış olabilir. Migrosta satılan ps4 pro konsolu pal 2. Bölge mi?

Bir arkadaşım buna dikkat et yoksa uyumsuz olur dedi. Tarsus 5m Migrosta varmış kalırsa almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esaydam -- 25 Haziran 2018; 0:44:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Yegeninizin 7116B sürümünde de varmı aynı oyunda fan sesi ?
    Kendim dinleyemedim ama var diyo. Özellikle options menüsüne girince cosuyo god of war da. Oyundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Guncellemeyle duzeltebilirler belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallistm -- 25 Haziran 2018; 11:8:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esaydam

Arkadaşlar yazışmalarda rastlayamadım gözümden kaçmış olabilir. Migrosta satılan ps4 pro konsolu pal 2. Bölge mi?

Bir arkadaşım buna dikkat et yoksa uyumsuz olur dedi. Tarsus 5m Migrosta varmış kalırsa almayı düşünüyorum.
    Ben migrostan aldım ama pal olayına nasıl bakıyoruz bilmiyorum. Kutu üzerinde ve kitapcikda tr dil yok. Arapça ağırlıklı. Onay tuşu X

• quote:

Orijinalden alıntı: buraxx06

Hangi migros
    tatvan
  • 1599 a çift kollu 500 gb slim buldum TveK da eski NT almayı düşünüyorum versiyon muhtemelen 5.05 veya altı gelir yeni sürüm kasa değiller çünkü birde alınırmı pro olmasına gerek yok 4k tv m yok proyu gereksiz görüyorum birde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • metallistm M kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle god of war da fan sesi fena:))

• internetten pkg oyunları nerden buluyorsunuz partlı indirmeye uğraşmadan?. birde elimde 32 lik flash var 40-50 gb lık oyunları yükleyemiyorum illa taşınabilir harddisk mi almam lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • atarli ergen kullanıcısına yanıt
    32 likle olmaz tabi 40 50gblık oyunlar hdd alman mantıklı 128gb usb bellek alsan nerdeyse hdd ile aynı fiyat taşınabilir al hem hdd den de oynarsın extra hafızan olur

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Hocam link var mı nerede buldunuz acaba?
  • atarli ergen kullanıcısına yanıt
    Tor.rent , newgamex , ps4oyun ,,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mulkonotyk kullanıcısına yanıt
    Link versemde alım yapamazsını sitede stok yok diyor ben mağazadan aldım yarın gelir en yakın mağazadan çekecekler cihazı ama varsa alacak olan yardımcı olmaya çalışırım adamlar alacak olan varsa haber edin satılmayan mağazalardan çekelim ürünü diyorlar ben ödeme yaptım yarın alırım cihazı

• quote:

Orijinalden alıntı: atarli ergen

internetten pkg oyunları nerden buluyorsunuz partlı indirmeye uğraşmadan?. birde elimde 32 lik flash var 40-50 gb lık oyunları yükleyemiyorum illa taşınabilir harddisk mi almam lazım
    zorrent

bilgisayarda ftp server kurup, oyunları oraya indirip, playstation'da wireless üzerinden bağlanıp çekebilirsin belki

google'da arama yapıp denemen lazım, bana sormayın ayrıntısını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

zorrent

bilgisayarda ftp server kurup, oyunları oraya indirip, playstation'da wireless üzerinden bağlanıp çekebilirsin belki

google'da arama yapıp denemen lazım, bana sormayın ayrıntısını

o ftp işini araştırdım ftp üzerinden sistem dosyalarına ulaşılabilsede ftp den atılan oyunları package installer kurmuyormuş.

bu ps4oyun gamex gibi siteler çok uzun partlar ile verdiğinden indirmeye yanaşmıyorum mamundadan buldum 1-2 oyun ama genede çok az seed leech var ps4 için seed leechi çok olan zorretn sitesi bilen varsa pmde atabilir mi

harici harddisk alacağız gibi teşekkürler herkese

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Migros dan aldım, bulunduğum yerde pro versiyon yoktu yakin ilden gönderdiler ve almış oldum.

7016B sürüm ve büyük ihtimal 4 xx versiyon.

Şimdi kırma ve oyun işi var bakalım. Hızlı inen sitelerden Türkçe oyun bulayım.

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum şehirde var gidip bir yoklayabilirim. Cihazı aldığınızda sürümü söyleyebilirseniz bizde zorlayalım hocam.
  • Beyler neden ps4 cogu teknoloji marketlerinde stokta değil ya da cok az seçenek var ? Acıklayanibilecek var mı

• FlowMotion kullanıcısına yanıt
    Yaz tatili sebeplerden biri. Ps4’ün kırılması bi başka sebep. Dolar-Euro uçmuşken fiyat daha fazla artmadan almak isteyenler bir de.

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Bende Migros dan aldım, bulunduğum yerde pro versiyon yoktu yakin ilden gönderdiler ve almış oldum.

7016B sürüm ve büyük ihtimal 4 xx versiyon.

Şimdi kırma ve oyun işi var bakalım. Hızlı inen sitelerden Türkçe oyun bulayım.
    Hangi migrosta stok var nasıl öğrenebiliriz?
  • 
Sayfa: önceki 13211322132313241325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.