Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12941295129612971298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kutuyu açmadan versiyonu öğrenme imkanımız varsa kontrol ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

Kutuyu açmadan versiyonu öğrenme imkanımız varsa kontrol ederim.
    Bilmiyorum hocam bende

• 2 yildir uzagim ps4 den nasipse tekrar basliycam.Suan merak ettigim.magzalarda ve spotcularda satilan slimlerin versiyonu kac acaba bileniniz yokmu hic.?

Online ile isim yok.Single story takilirim hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

PS4 Pro Euro garantili alacağım, en uygun satan neresidir?
    ben 1 adet oyunla nakit 2200e aldım 7116 versiyon. eurasia. battlefield 1 revolotion oyun. yani 2100-2050 tl gibi bir paraya geldi.
  • Bu konuya çok az yazılıyor. Keşke herkes nereden kaç paraya aldığını, pazarlık imkanlarını yazsa. PS4 Pro almak istiyorum ama kimseden referans yardımı alamadım :(
  • yeni oyunlar baba özel oyunlar sel gibi geliyor.
    https://predb.org/cats/PS4

5.05 ve altı cihaz için burayı inceleyin bundle paketlerinden alırsanız işiniz garanti olur.
    https://gbatemp.net/threads/suggestion-ps4-bundles-firmware-list.487337/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 30 Mayıs 2018; 11:56:52 >

• sakalak kullanıcısına yanıt
    Hocam mobilden giriyorumda tam anlamadim.İndirme yapilabiliyormu ? bu oyunlar.

Bu arada Ps4 oyunlarini indirebilecegim.Site link adres ...Varsa bilen aydinlatip/bilgi verirse cok sevinirim.Yakin zamanda alacagim.Simdiden oyun indirip hazir etmek istiyorum.(5.05 li bi makina bulacagim.)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 pro alacağım en uygun neresidir

• thythy T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

N11 üzerinden aldığım ürünün garanti içeriği belirtilenden farklı çıkması sonrası iade etmiştim. Aldığınız yer bilgisini paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: papasmurf

Merhabalar,

N11 üzerinden aldığım ürünün garanti içeriği belirtilenden farklı çıkması sonrası iade etmiştim. Aldığınız yer bilgisini paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.
    yazıcıoğlunda sydden aldım. n11de de dükkanı var, yerinden alınca bir miktar daha indirim alınır diye yerine gittim. iyi pazarlık yapamam belki daha ucuza alınırdı yapsam.
  • Bilgiler icin tesekkurler.

Siteden temin ettigim cek ile ben de N11 mobil uzerinden farkli saticilardan distributor garantili CUH 7116B + DS4 V2 + God Of War 2.553 TL ye aldim, 60 TL maximum puan da bonusu oldu.

• Migrostaki PS4 PRO alınır mı ?
  • Migros ta fiyat nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbaydogan

Migros ta fiyat nasıl?
    https://www.migroselektronik.com/kweb/prcview/61910627-62355-sony-ps4-pro-1-tb-oyun-konsolu

PARALEL İTHALAT ama 2200 yerine 300 indirim var

MICROSOFT Xbox One X 1 TB 1800 civarı almayı düşünüyorum ama acaba bunumu alsam diye kararsızım
  • Turkcell'de PS4 pro god of war ile birlikte veriliyor, sıcak mı değil mi bilmem ama paylamak istedim.
    Fiyat 2299https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/playstation-4-pro-1tb?utm_source=google&utm_medium=search&utm_content=playstation_onlinesalescampaign&utm_campaign=cihaz&gclid=CjwKCAjw3cPYBRB7EiwAsrc-ucN2WfA7-HZIFP2YA0Bj7ARWhpp1Z-47PdpyHp7esJ02qXBL8dF8HRoCDX0QAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emaka -- 1 Haziran 2018; 16:25:0 >

• ademcell A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için. Paralel ithalat ürün ile herhangi bir sorunda migros ilgilenir mi acaba? Sonuçta elektronik cihaz her şey olabilir.
  • Arkadaşlar satıcılar karne kampanyası yaparlar mı? Çek vs ile 1100-1200 aralığına PS4 slim denk getirebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Arkadaşlar satıcılar karne kampanyası yaparlar mı? Çek vs ile 1100-1200 aralığına PS4 slim denk getirebilir miyiz?
    Bende tam alma arefesindeyim belki karne indirimi yaparlar diye bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: patronizm

Bende tam alma arefesindeyim belki karne indirimi yaparlar diye bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Ben alacaktım şu mesajlardan sonra içime kurt düşürdünüz.Fiyatta indirim olmaz ama extra 1 kol verirler diye düşünüyorum ki bu bile güzel kampanya

• SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    Son dolar artışından dolayı yaparlar mı bilemiyorum ki benim acelem yok beklemeye devam. Ocak ayında hepsiburada da PS4 slim 500gb 1140tl imiş şimdi 1380tl 240tl zam yemiş yani %21

• 
Sayfa: önceki 12941295129612971298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.