Şimdi Ara

Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
35.699
Cevap
677
Favori
2.601.097
Tıklama
Giriş
    325 Mesaj
    Bir hafta önce 7116B versiyonunu 1.850'ye Sony Center'dan Eurasia garantili aldım, oynamaya fırsat olmuyor, isteyene 1.750den vereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TylerD. -- 11 Nisan 2018; 19:8:42 >
    |
    |
  • Yarbay
    2020 Mesaj
    2.el bakınıyorum şu aralar. dikkat et diyeceğiniz bir şey var mı ? cuh kaç olmalı mesela ?
    |
    DivingDeep kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1008 Mesaj
    Arkadaşlar PS4 Slim 500GB ve ya 1TB oyun konsolu almak istiyorum. En uygun nasıl temin edebilirim?
    |
    |

Versiyonuna dikkat et, 7116B son sürüm olması lazım; Daha sessiz olduğunu söylüyorlar.
    |
    |
    Batmanlı Betmen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam şöyle yazayım daha açık olur;

gg, n11 vb sitelerde satılan ve nispeten daha ucuz olan kolların kodu cuh-zct2g. Asya pazarı için üretilmiş olup orjinal ps koludur. Avrupa pazarı için üretilenlerin kodu cuh-zct2e ve hemen hepsi Eurasia garantili. Amerika vs için bir kaç kol kodu daha var.

Ama siz gidip abuk sabuk birşey alırsanız tabi ona birşey diyemem. Ya satıcıya kodu sorun ya da direk bu kodları aratıp alın. Bir de v2 olup olmadığına dikkat edin ucuzların bir kısmı v1. Ben yaklaşık 2 ay önce 179'a gg'den cuh-zct2g almıştım, çek ve cepteteb ile maliyet bayağı bir düştü tabi. Yine bir arkadaşım 1 yıldan fazla süredir cuh-zct2g kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DivingDeep -- 11 Nisan 2018; 11:40:49 >
    |
    |
    Javier Pena kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim hocam.
    İyi günler..
    |
    |
    Bahsedilenler: DivingDeep

Hocam,
    Peki Teknosalarda şu anda satılan 7102b diye bir kasa modeli var. Farkı nedir biliyor musunuz 7116b den ?
    |
    |
    riderman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Selamlar,

Akşam üzeri cihazı satın aldım aceleniz yoksa gelen cihaz paylaşırım ona göre alışveriş yaparsınız. Yarın gelir büyük ihtimal.

son olarak 7102B diye model varmıır 7116Bden farkı nedir aradım bulamadım pek bilgi. B kasa diye geçiyor yani revizyon görmüş kasa diye biliyorum. Adana teknosada gittim baktım 7116B vardı ona güvenerek aldım.
    |
    |
    Pentagramet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: ilkbilir

O zanan tadını çıkaralım. :) Cihaz gelince buraya yazarım.

Alıntıları Göster
    GG Teknosa mağazasından aldığım cihaz geldi. Version Cuh 7116B bilginiz olsun.
    |
    |
    Bahsedilenler: FormuLAkers

Teşekkürler hocam bilgi için bende sipariş vermiştim ikilemde kalmıştım aydınlattığınız için saolun. Hayırlı olsun
    |
    |
    ilkbilir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Teşekkürler hocam bilgi için bende sipariş vermiştim ikilemde kalmıştım aydınlattığınız için saolun. Hayırlı olsun
    Rica ederim. Size de hayırlı olsun.
    |
    |
    Bahsedilenler: metal_my666

https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps4-pro-1tb-b-chassis-konsol-330117073

linkteki ürün mü hocam? Ürün bilgilerinde 7102B olarak görünüyor ama
    |
    |
    ilkbilir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: Pentagramet

https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps4-pro-1tb-b-chassis-konsol-330117073

linkteki ürün mü hocam? Ürün bilgilerinde 7102B olarak görünüyor ama
    Aynen dostum. O ürün. Dün 4k tv de denedim. Muhteşem cihaz.
    Sipariş ederken "mümkünse 7116B gönderin" demiştim. Sağolsunlar öyle göndermişler. Çok memnun oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkbilir -- 12 Nisan 2018; 9:22:34 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Pentagramet
    Media Markt da önceki gün 1.899a satılan ürün 2.300e etiklenmiş.
    D&R larda, ürün yok, yeni parti geliyor onlar 2.300-2.400 arası olacak diyorlar.
    Sony Türkiye garantili en ucuz Teknosa da bulabildim. 1.899. Dün gece satın aldım. 7116B modeli.
    Stoklarında hem 7102B hem 7116B varmış. Farkı onlar da tam bilmiyor ama 7116B'lerde gelen yazılım, 4k'dan daha düşük çözünürlükteki TVler için getirilen supersampling özelliğini içeriyormul. 7102B de ise, internetden bu firmware otomatik olarak yükleniyormuş kurulum sırasında, yani bir fark yok dediler. Ben yine de CUH- kodlarının çok küçük ve muhtemelen önemsiz donanımsal farklılık olduğunu düşünüyorum.
    |
    |
  • Teğmen
    169 Mesaj
    Teknosa outlet internet sitesinde bir adet sadece ambalajı yırtık PS4 PRO 1 TB CHASİS, 1.619 TL^ye satılıyor. Piyasasını tam bilmiyorum ama uygun gibi geldi, yetişen alır.

garantisi nasıl oluyor ki
    |
    |
    pascalonur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2.kol için yapacak bir şey yok veriyorsunuz 190-200 tl falan

oyun işi içi psn indirimlerini takip ediyorum.Yeni çıkan hiç bir oyunu almayıp indirimlerde oyun alıyorum.böyle hesaplı oluyor

kutulu da 4 tane oyunum var.Bitiriyorum sonra arada çok fark yoksa başka bir oyunla takaslıyorum ekstra 20-30 tl falan ödeyerek
    |
    |
    Pentagramet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
emek server
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.