Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.755
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12781279128012811282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zam gelmiş. 1174₺

https://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-slim-500gb-pal-cuh-2116a-oyun-konsolu-P234905101

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benim iki kolda bozuldu maalesef. alırken uzakdoğu için üretilen kollardan almışız maalesef. pillri dandikti önce onları değiştirdik ama şimdi kollar bir anda kitleniyor ışığı yanık haldeyken donuyor falan. gerçek kaliteli kol arıyorum ama çok pahalı maalesef. sağda solda kampanya göreniniz varsa ve link paylaşırsa minnettar kalırım. herkese iyi günler..
  • black friday'den önce güzel indirim olur mu acaba
  • arkadaşlar merhaba,

pro için CUH-7102B modeli sessiz olan model midir? bir de 7106 gördüm ne farkı var acaba?
  • n11 kampanyasında 1050 liraya almadığım 2116-A model cihazı bugün 1137 liradan aldım.
    Yaklaşık bi haftadır falan takip ediyorum. Akakçede fiyatlar 1200 bandına yaklaşınca daha fazla beklemeyip aldım.
  • Fiyatlar iyice artti. Dolarin artmasi etkiledi sanirim. 2 hafta once gittigidiyorda 1680 liraya satilan sony garantili pro suan en az 1900 lira. O donemde alamamistim. :( Umarim yine o fiyatlara yakin bir fiyata iner de alirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlar bir haftasa bayağı arttı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Fiyatlar bir haftasa bayağı arttı
    https://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-pro-1-tb-playstation-4-pro-4k-eurasia-cuh-7116b-P144555182

Aynı ürün günlerce 1700-1800 lira arasında satıldı şuan 300 lira civarında artış var

• abiodum kullanıcısına yanıt
    En yenisi 7116 sanırım. Ne fark var ben de bilmiyorum ama 7116 nın daha sessiz çalıştığı söyleniyor.
  • pro'nun tavsiye edilen satış fiyatı 1899'dan 2249 tl'ye yükseliyor

umarım alacak olanlar ellerini çabuk tutup almışlardır.

syd bilgisayar 1750 tl'ye satılırken artık 2150 tl'den satıyor

ekonomi büyüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 7 Nisan 2018; 14:9:47 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım eski kurdan ülkeye soktukları cihaz stoğunu tamamen erittiler ve bunlar yeni kurdan ithal ettikleri cihazlar mı, yoksa kurnazlık yapıp ucuzken yaptıkları stok üstünden kar marjını mı arttırıyorlar?
  • Fiyatının artması kadar saçma bir olay yok zaten konsolun ömrü kaldı 2 yıl 400 dolara satılıyor 1600 liraya geliyor şuan amerikada satan adam kar yapmıyor mu ben artmıyacağını düşünüyorum umarım yanılmam
  • auslaender kullanıcısına yanıt
    Bunu bilemeyiz. Tedarikçi ile satıcı arasındaki anlaşma önemli. Özellikle büyük markalarda satıcı tedarikçiden peşin almaz ürünü. Böylece satıcının cebinden peşin para çıkmaz, tedarikçi de satıcının fiyatını belirleme gücünü elinde tutar. Böylece tedarikçi iyi satıcılarını koruyabilir ve bazı satıcılarla özel anlaşma yapabilir. Bu olayın bir yönü.

Diğer yönü. Siz elinizdeki malın satış fiyatını belirlerken tekrar alacağınız fiyatı baz alırsınız. Çünkü 5 buzdolabı satıp yerine 4 buzdolabı koyabiliyorsanız zarardasınız demektir.

Bunun gibi bir sürü parametre var.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

pro'nun tavsiye edilen satış fiyatı 1899'dan 2249 tl'ye yükseliyor

umarım alacak olanlar ellerini çabuk tutup almışlardır.

syd bilgisayar 1750 tl'ye satılırken artık 2150 tl'den satıyor

ekonomi büyüyor
    Kesin bilgi mi hocam ne zaman yürürlüğe girecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpper001 kullanıcısına yanıt
    önümüzde ki pazartesi demiş bu sektörün içinde çalışan bir forumdaşımız
  • Bugün bimekse gittim alma niyetiyle. Stok yoktu eleman parasını ver 1 haftaya gelir dedi. Bir sonraki parti 2399 TL den gelecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtok -- 7 Nisan 2018; 23:56:4 >
  • fiyatların artması açıklanan oyunlardandır diye düşündüm fakat dolar kurundan o halde artan fiyatlar
  • Söz edilen fiyat artışı nedeniyle almaktan vazgeçtim. Amazon’da güzel indirim olursa değerlendirilebilir aksi halde 2000 tl üzeri para asla vermem ps4 pro’ya.

• Cuma gunu gg teknosa mağazasından access free kart ile 1700tl ye mal ettim. %5 indirim ve 100tl çip para ile. Şu anda katgo yapılmasını bekliyorum.

• auslaender kullanıcısına yanıt
    onun adı çakallık değil hocam temel işletme dersi stratejisi hatta. önemli olan kaçtan aldığınız değil bir sonraki partiyi kaça alacağınızdır. çünkü bir daha eski fiyata kimse bulamayacak
  • 
Sayfa: önceki 12781279128012811282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.