Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12351236123712381239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ps4 sahibi degilim yakında alıcam ama şu fifa 18 indirimini kacırmak istemiyorum. ps store dan bi hesap acıp alabilirmiyim fifayı, makinem yok ama hesabımda dursa mumkunmudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoseDrizzy

beyler ps4 sahibi degilim yakında alıcam ama şu fifa 18 indirimini kacırmak istemiyorum. ps store dan bi hesap acıp alabilirmiyim fifayı, makinem yok ama hesabımda dursa mumkunmudur

Tabi oluyor hocam farketmez.
  • https://www.amazon.de/dp/B076JG7MGF/ref=twister_B01N2P9F8R?_encoding=UTF8&psc=1

star wars bundle kasa da limited edition. 299 euro diyor buraya da gönderiyor ama gümrük vergisi kısmını göremedim.
  • Benimde dün cihazım elime ulaştı.

PS4 Pro 1TB Tek kol oyunsuz;

Gittigidiyor'dan yüzde 5 indirimle 1642 TL'ye geldi. 100 TL de world puan var.
  • amazon. de ps4 500gb slimi tekrar 199euroya dusurmus ama tr gonderimi kapali suan icin ben bu kampanyadan almistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caca40

amazon. de ps4 500gb slimi tekrar 199euroya dusurmus ama tr gonderimi kapali suan icin ben bu kampanyadan almistim

açılır mı hocam sizce gönderime?
  • Çek cumhuriyetinden alınan Ps4 için bölge sorunu olur mu ?
    Bir arkadaş gidecekte fiyat uygun olursa aldırayım mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaten34 -- 20 Aralık 2017; 14:46:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenaten34

Çek cumhuriyetinden alınan Ps4 için bölge sorunu olur mu ?
    Bir arkadaş gidecekte fiyat uygun olursa aldırayım mı?

bölge sorunu olurmu bilmiyorum ama fiyatın uygun olacağını pek sanmam. ben daha önce pragda elektronik eşya fiyatlarına bakmıştım yaklaşık Türkiye ile aynıydı
  • Yılsonu için bizim teknoloji marketlerde bir indirim olur mu? Şuan için amazon kargo gümrük vs ile birlikte kaça satıyor acaba 1 TB proyu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boromir

Yılsonu için bizim teknoloji marketlerde bir indirim olur mu? Şuan için amazon kargo gümrük vs ile birlikte kaça satıyor acaba 1 TB proyu?

teknoloji marketlerde bir dualshock hediyesi dışında ekstra bir indiirim yapacaklarını hiç sanmam anca ithalatçı satış yapan firmalar yapabilir ama onların da indirimi tırt oluyor genellikle.

şuan tek umut amazon kaldı gibi.İndirim olacağı kesin bence ama asıl türkiyeye gönderim olacak mı o merak konusu.Bekliyoruz artık.Şuan indirimsiz türkiye'de ki fiyata falan geliyor.Onu da almak mantıksız çünkü direk sony eurosia garantilisini alırsın buradan.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Peki amazonda geçtiğimiz senelerde nasıl bir indirim oldu takip etmiş miydiniz? Black fridayde bayağı güzel bir rakama inmiş gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boromir

Peki amazonda geçtiğimiz senelerde nasıl bir indirim oldu takip etmiş miydiniz? Black fridayde bayağı güzel bir rakama inmiş gözüküyor.

yok hocam takip etmedim ama konuda bilen vardır belki geçen sene yılbaşında nasıl bir indirim olduğuyla alakalı?

bende black friday'de 1350 tl'ye gördüm ama maddi durumum o esnada yeterli gelmedi alamadım yoksa çok iyi fiyattı kaçmazdı
    Valla bedavaymış o fiyata. 15 yıldır yurtdışı alışveriş yaparım bir türlü amazondan alışveriş etmek nasip olmadı. Haberim olsaydı kesin alırdım. Sanırım bu saatten sonrada o fiyatlara inmez.
  • Boromir kullanıcısına yanıt
    Umutsuzluğa kapılmayın bugün 500 gb slim versiyon 199 €'ya fiyatlandı belki pro'yada bir fiyatlama gelir yakında ama asıl sorun Türkiye'ye gönderim açılacak mı?
  • Akhenaten34 kullanıcısına yanıt
    Yalniz o TR gonderimi acik olmadigi icin gümrük vergisiz fiyat.Gumruk vergisiyle 230 euro falan olur ve o da su an ki kurla 1050 ye falan denk geliyor.O yuzden bence cok iyi bir fiyat degil.Ustelik tek kol.çift kol olsa alinirdi.

BlackLead su an baktigim kadarıyla cogu ilanda 24 aralıktan sonra teslimin acilacagi yaziyor.Buyuk ihtimal amazon.de de acmis olur ama o zaman indirim denk gelir mi bilmem.

• Şuan 1 TB Pro iki kol ile birlikte tüm vergi masraf vs ne kadara geliyor?
  • burak0308 kullanıcısına yanıt
    vergi iadesi almıyormuyuz dostum
  • hepsiburada en uzun geceye özel 1100 tl ps4 500
    1600 tlye ps4 pro var. 2.kol düşünmeyenler için uygun olabilir amazon beklemek istemiyorsanız. Amazondan alanlar 1350 tiye denk gelmişti sanıyorum
  • th3sicilian T kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-pro-1-tb-ps4-pro-p-HBV000004PHDH?magaza=ALB%20Teknoloji

Acaba euroasia garantili mi?
  • 
Sayfa: önceki 12351236123712381239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.